Černé tečky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d70288c28d12bedeb4db1dc88cd63aabZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 4:42 pm    Předmět: Černé tečky Citovat

ahojky nevíte někdo účinný recept jak se zbavit černých teček na nose. nic mi nepomáhá Crying or Very sad děkuji za všechny rady a zkušenosti které sem napíšete Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 5:29 pm    Předmět: Re: Černé tečky Citovat

Lucca napsal:
ahojky nevíte někdo účinný recept jak se zbavit černých teček na nose. nic mi nepomáhá Crying or Very sad děkuji za všechny rady a zkušenosti které sem napíšete Wink


já si myslím, že účinný recept na odstranění černých teček neexistuje, jen mechanické čištění a to dočasně Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

no ja sice cerne tecky prakticky nemam,ale myslim,ze i na tech par hodne malinkych mi zabrala lavova zem,od te doby co cistim plet lavovkou a jednou za cas dam z lavovky masku,tak uz nemam vubec zadne tecky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no ja sice cerne tecky prakticky nemam,ale myslim,ze i na tech par hodne malinkych mi zabrala lavova zem,od te doby co cistim plet lavovkou a jednou za cas dam z lavovky masku,tak uz nemam vubec zadne tecky Wink


Vílko, ty máš opravdu odpověď na vše Smile..já je teda taky čistím mechanicky Smile už se na tu lávovku těším Smile možná by i nějaký peeling pomohl?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:37 pm    Předmět: Re: Černé tečky Citovat

Lucca napsal:
ahojky nevíte někdo účinný recept jak se zbavit černých teček na nose. nic mi nepomáhá Crying or Very sad děkuji za všechny rady a zkušenosti které sem napíšete Wink


Moc dobré je napařování nad miskou s horkou vodou s nějakou tou bylinkou. Rozevře to póry a nečistoty se snadněji dostanou ven. Je pak potřeba pleť ale potřít nějakou třebas pleťovkou, co ty pory zase uzavře.
Pak se v obchodě dají koupit spešl čistící proužky, co ty nečistoty vytáhnou a nalepí na sebe.
Dobrý peeling, taky pomůže. Bohužel to všechno je jenom krátkodobé, alespoň mě se ty tečky stejně vždycky vrátí. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Asi to bude druhem pleti, hormony apod....to napařování je určitě skvělá věc!!! Daleko lepší než to moje občasné mechanické čištění Rolling Eyes tak si člověk akorát tu pleť doničí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

já to mám na nose taky hodně a redukovat mi to pomáhá Normaderm řada od Vichy (taková ta zelená) mám čistící gel a noční krém (ten mi přijde dost dobrej) a z takových těch proflákých značek mi přijde zatím nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Adretea napsal:
já to mám na nose taky hodně a redukovat mi to pomáhá Normaderm řada od Vichy (taková ta zelená) mám čistící gel a noční krém (ten mi přijde dost dobrej) a z takových těch proflákých značek mi přijde zatím nejlepší.


Fakt? tu jsem měla,ale bohužel nezabrala,spíše naopak Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

Z těch masek mi trochu pomáhá Neutrogena. Mají i peeling určený přímo na černé tečky,ale ten jsem nezkoušela,protože peelingy používat nemůžu. Ale prý je dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Asi to bude druhem pleti, hormony apod....to napařování je určitě skvělá věc!!! Daleko lepší než to moje občasné mechanické čištění Rolling Eyes tak si člověk akorát tu pleť doničí...


Teď nevím co je na tom pravdy, ale kosmetička mi říkala, že napařovat by se neměla pleť s rozšířenými póry, protože se ještě více rozšíří a nestáhnou se, proto by se před čištěním měly používat různé změkčující gely před klasickým napařováním. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.