jak měřit dlouhé vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c84dae1c0a2c1f43f41ede35f515917Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 8:10 pm    Předmět: jak měřit dlouhé vlasy Citovat

Johny napsal:
Může někdo říct, odkud se správně měří délka vlasů, abychom si moc "neubírali", či naopak Question
<BR><br><BR><br>
Rokkan napsal:
Johny napsal:
Může někdo říct, odkud se správně měří délka vlasů, abychom si moc "neubírali", či naopak Question
<BR><br><BR><br>To je nápad, uděláme si tu hitparádu členů fora! Cool Měřila bych od hlavy...<BR><br>Založila jsem na to samostatné vlákno. Měřte,pište.
<BR><br><BR><br>
Johny napsal:
No to je přesně ono nač se ptám - měříme z čela, nebo z temene, nebo kde začíná krk, nebo...... Question
<BR><br><BR><br>
Rokkan napsal:
Johny napsal:
No to je přesně ono nač se ptám - měříme z čela, nebo z temene, nebo kde začíná krk, nebo...... Question
<BR><br><BR><br>Nejdelší prameny, ne? Prsa se taky měří přes nejplnější místo,pas přes nejútlejší.
<BR><br><BR><br>
Johny napsal:
Rokkan napsal:
Johny napsal:
No to je přesně ono nač se ptám - měříme z čela, nebo z temene, nebo kde začíná krk, nebo...... Question
<BR><br><BR><br>Nejdelší prameny, ne? Prsa se taky měří přes nejplnější místo,pas přes nejútlejší.
<BR><br><BR><br>Viděl jsem různé přístupy. V televizi také tenkrát neměřili ty nejdelší prameny, ale odněkud z prostředka hlavy......, tak proto se ptám.
<BR><br><BR><br>
Rokkan napsal:
Johny napsal:
Rokkan napsal:
Johny napsal:
No to je přesně ono nač se ptám - měříme z čela, nebo z temene, nebo kde začíná krk, nebo...... Question
<BR><br><BR><br>Nejdelší prameny, ne? Prsa se taky měří přes nejplnější místo,pas přes nejútlejší.
<BR><br><BR><br>Viděl jsem různé přístupy. V televizi také tenkrát neměřili ty nejdelší prameny, ale odněkud z prostředka hlavy......, tak proto se ptám.
<BR><br><BR><br>V TV si to určitě taky určili jen tak z fleku, na to přece žádné oficiální parametry nejsou Wink . Měřme nejdelší prameny. Smile
<BR><br><BR><br>
Milovník napsal:
Já si myslím, že když se vlasy měří, tak asi nějaké pravidlo, odkud se má měřit, stanovené je, protože Guinnesova kniha rekordů to zřejmě sjednotila, aby nedocházelo k různým nepřesnostem v měření.


Naposledy upravil Aha Admin dne čt listopad 23, 2006 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:31 pm    Předmět: Citovat

No a jak to teda je? A co vlastně znamená ten "prostředek hlavy? Hlava je v podstatě kole, takže z geometrického hlediska bych to od středu neměřila, přijde mi to příliš drastické a krvavéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:52 pm    Předmět: Citovat

Od pěšinky učesané uprostřed?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:53 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
No a jak to teda je? A co vlastně znamená ten "prostředek hlavy? Hlava je v podstatě kole, takže z geometrického hlediska bych to od středu neměřila, přijde mi to příliš drastické a krvavéSmile


Muehahaha Wink)

Od temene hlavy...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 4:16 pm    Předmět: Citovat

třeba tak - vytrhnout nejdelší vlas a změřit... Razz Razz Razz Razz Razz Razz (raděj nezkoušejte)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:04 pm    Předmět: Citovat

Správní délka se merí tak, ze zacátek centimetru se dá ke stredu cela, kde vlasy zacínají. To si vetsinou drzím sama. Centimetr vysí podéle stredu hlavy smerem dolu. Pak mi nekdo nejdelsí vlasy pridrzí k centimetru. Doufám, ze to chápete?! Rolling Eyes Question Moje aktuální délka je 82 cm, ale uz bych mela zastrihnout konecky, naposledy sem je nechala stríhat v únoru! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:12 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Správní délka se merí tak, ze zacátek centimetru se dá ke stredu cela, kde vlasy zacínají. To si vetsinou drzím sama. Centimetr vysí podéle stredu hlavy smerem dolu. Pak mi nekdo nejdelsí vlasy pridrzí k centimetru. Doufám, ze to chápete?! Rolling Eyes Question Moje aktuální délka je 82 cm, ale uz bych mela zastrihnout konecky, naposledy sem je nechala stríhat v únoru! Shocked


Mně prosím ve středu čela žádný vlasy nerostou... asi to nechápi Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 5:18 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
No a jak to teda je? A co vlastně znamená ten "prostředek hlavy? Hlava je v podstatě kole, takže z geometrického hlediska bych to od středu neměřila, přijde mi to příliš drastické a krvavéSmile

Very Happy Very Happy Very Happy
Danco, dik, fakt si me pobavila:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 6:47 pm    Předmět: Citovat

A když mám vlasy vlnitý, tak je mám při měření natahovat nebo ne? Stejně je nenatáhnu do rovna, to bych je musela vyžehlit Crying or Very sad . Mít rovný vlasy, tak je mám do pasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 3:44 pm    Předmět: Citovat

@ Chaluzska
Skus je merit po umytí. Vlasy se merí natahnute.

@ Admin
S mojí cestinou to je katastrofa! Sad U toho merení se centimetr prilozí u stredu cela, tam kde vlasy zacínají. V nemcine to je: Haaransatz Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.