Váha a délka vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ddebefe0c4598c3131cbebf99127c892Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:17 pm    Předmět: Citovat

Geilen, neplaš, já mám 173-175. Nejsi žádná žirafa. K Tvé otázce: Je pravda, že jsem si všimla, že dlouhé vlasy některých oplácanějších slečen jsou opravdu hodně kvalitní a lesklé. Myslím, že je to proto, že mají dobrou výživu a pestřejší paletu výživných látek, ze kterých se mohou vyživovat. NA sádle prostě rostou vlasy (a chlupy, jak potvrzuje případ naší kolie Astry) mimořádně dobře. Ale i tak si myslím, že to není nějaké pravidlo. Hubené holky nemívají vlasy tak kvalitní, ale taky ne vždycky.
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

Pokud je někdo hubený od přírody, má to geneticky dáno (ach jooo, proč já ne???) - nemyslím, že by to mělo vliv na kvalitu vlasů. Pokud někdo drží drastickou dietu, na vlasech se to určitě podepíše - nedostatek vitamínů a minerálu při těchto dietách se projeví nejdřív na vlasech, pleti a nehtech .
( ...a já mám 177 cm Laughing )
A to Sabinino háro je teda super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 7:46 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Pokud je někdo hubený od přírody, má to geneticky dáno (ach jooo, proč já ne???) - nemyslím, že by to mělo vliv na kvalitu vlasů. Pokud někdo drží drastickou dietu, na vlasech se to určitě podepíše - nedostatek vitamínů a minerálu při těchto dietách se projeví nejdřív na vlasech, pleti a nehtech .
( ...a já mám 177 cm Laughing )
A to Sabinino háro je teda super!


Tak, tak....já můžu jíst, co chci a stejně nepřiberu ani kilo...ikdyž alespoň tak 2 bych ráda... Sad ....a vlásky rostou a rozhodně na nich nepozoruju nějaký zhoubný vliv mé váhy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 8:18 am    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
ilona napsal:
Pokud je někdo hubený od přírody, má to geneticky dáno (ach jooo, proč já ne???) - nemyslím, že by to mělo vliv na kvalitu vlasů. Pokud někdo drží drastickou dietu, na vlasech se to určitě podepíše - nedostatek vitamínů a minerálu při těchto dietách se projeví nejdřív na vlasech, pleti a nehtech .
( ...a já mám 177 cm Laughing )
A to Sabinino háro je teda super!


Tak, tak....já můžu jíst, co chci a stejně nepřiberu ani kilo...ikdyž alespoň tak 2 bych ráda... Sad ....a vlásky rostou a rozhodně na nich nepozoruju nějaký zhoubný vliv mé váhy....


Jej, Jazzy, tak to znám Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

...A já vám to závidím! Přibrat 2 kila? Cha, pro mě to není sebemenší problém! Dám si jeden den dva tři jarní chlebíčky, a druhý den jsou na mně! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
...A já vám to závidím! Přibrat 2 kila? Cha, pro mě to není sebemenší problém! Dám si jeden den dva tři jarní chlebíčky, a druhý den jsou na mně! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Se máš!!! Já si dám pár chlebíčků a mám z toho maximálně nafouklé břicho Crying or Very sad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 10:30 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Fairy napsal:
...A já vám to závidím! Přibrat 2 kila? Cha, pro mě to není sebemenší problém! Dám si jeden den dva tři jarní chlebíčky, a druhý den jsou na mně! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Se máš!!! Já si dám pár chlebíčků a mám z toho maximálně nafouklé břicho Crying or Very sad Laughing


...a já peůjem. Laughing Laughing Laughing Laughing

Nejlepší je kachna. Jedna porce a mám dvě kila navíc. To je moje rada. Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A.d.é.l. napsal:
Fairy napsal:
...A já vám to závidím! Přibrat 2 kila? Cha, pro mě to není sebemenší problém! Dám si jeden den dva tři jarní chlebíčky, a druhý den jsou na mně! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Se máš!!! Já si dám pár chlebíčků a mám z toho maximálně nafouklé břicho Crying or Very sad Laughing


...a já peůjem. Laughing Laughing Laughing Laughing

Nejlepší je kachna. Jedna porce a mám dvě kila navíc. To je moje rada. Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing


Kachny nepapám, jsou to kámošky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
...A já vám to závidím! Přibrat 2 kila? Cha, pro mě to není sebemenší problém! Dám si jeden den dva tři jarní chlebíčky, a druhý den jsou na mně! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ha, to mi staci se na ne jen podivat a mam pul kila navic Sad(( Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

aha: ta slecna na fotce je naprosto uzasna a to haro Very Happy Very Happy Very Happy parada Very Happy
Holky nechte toho to jsme tam kde sme zas byli vzdyt nejste tlusty sakra Twisted Evil a zadny dve kila videt nejsou..
Adelko ja nejsu nijak extra hubena ale posledni rok pozoruju ze se taky spis po jidle nafouknu nez aby to slo na vahu a nafoukly bricho ja tak nerada Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.