Váha a délka vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ecf2177287f5898dac8c48779832cf24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Víte co mě ještě napadlo, proč je víc dlouhovlásek při těle (ale taky si nemyslím že by to tak bylo, je tu snad někdo tlustý??)
že některé holky se o sebe strašně starají, snaží se být co nejvíc "in", takže se snaží být štíhlé a taky si barví a foukají a tupírují a kulmují vlasy, takže je pak ani nemůžou mít dlouhé. No a ty, co na módu zas tolik nehledí, tak těm je i jedno nějaké to kilo navíc a taky jim nevadí, že nemají deset melírů a vyžehlené vlasy podle posledních trendů, takže vlásky jsou pak i pěkné a můžou vesele růst Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Tak, tak....já můžu jíst, co chci a stejně nepřiberu ani kilo...ikdyž alespoň tak 2 bych ráda... Sad ....a vlásky rostou a rozhodně na nich nepozoruju nějaký zhoubný vliv mé váhy....


Tak to zkusíme na chvíli vyměnit.... joo?? Prosím, aspoň na měsíc
Twisted Evil Já bych to chtěla aspoň jednou zažít - cpát se čím libo a nepřibrat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Fairy napsal:
...A já vám to závidím! Přibrat 2 kila? Cha, pro mě to není sebemenší problém! Dám si jeden den dva tři jarní chlebíčky, a druhý den jsou na mně! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ha, to mi staci se na ne jen podivat a mam pul kila navic Sad(( Mad


Jo, jo, to taky znám... hlavně o vánocích... to mi stačí projít kolem mísy s cukrovím a hned hmotnímo x kg více.... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 6:46 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jazzy napsal:
Tak, tak....já můžu jíst, co chci a stejně nepřiberu ani kilo...ikdyž alespoň tak 2 bych ráda... Sad ....a vlásky rostou a rozhodně na nich nepozoruju nějaký zhoubný vliv mé váhy....


Tak to zkusíme na chvíli vyměnit.... joo?? Prosím, aspoň na měsíc
Twisted Evil Já bych to chtěla aspoň jednou zažít - cpát se čím libo a nepřibrat Very Happy


No, kdyby to šlo...klidně bych to s tebou na chvíli vyměnila Very Happy ...Ne, já jsem celkem spokojená s tím, co mám...je mi fajn, tak to neřeším....Jen mě nebaví neustále poslouchat, že určitě držím nějaké drastické diety a vůbec nejím, protože jinak to není možné...A nejhorší je, že přítel je na tom stejně, takže pak poslouchám, že nejenom že sama nejím, ale trápím hlady i jeho.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 6:51 am    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
No, kdyby to šlo...klidně bych to s tebou na chvíli vyměnila Very Happy ...Ne, já jsem celkem spokojená s tím, co mám...je mi fajn, tak to neřeším....Jen mě nebaví neustále poslouchat, že určitě držím nějaké drastické diety a vůbec nejím, protože jinak to není možné...A nejhorší je, že přítel je na tom stejně, takže pak poslouchám, že nejenom že sama nejím, ale trápím hlady i jeho.... Evil or Very Mad


Za chvíli by jsi chtěl zpět své původní rychlé spalování - nebo by sis musela každý měsíc kupovat o číslo větší kalhoty Smile Smile Smile (fakt buď ráda, že máš to co máš a na řeči nedej, beztak jen závidí Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 6:59 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jazzy napsal:
No, kdyby to šlo...klidně bych to s tebou na chvíli vyměnila Very Happy ...Ne, já jsem celkem spokojená s tím, co mám...je mi fajn, tak to neřeším....Jen mě nebaví neustále poslouchat, že určitě držím nějaké drastické diety a vůbec nejím, protože jinak to není možné...A nejhorší je, že přítel je na tom stejně, takže pak poslouchám, že nejenom že sama nejím, ale trápím hlady i jeho.... Evil or Very Mad


Za chvíli by jsi chtěl zpět své původní rychlé spalování - nebo by sis musela každý měsíc kupovat o číslo větší kalhoty Smile Smile Smile (fakt buď ráda, že máš to co máš a na řeči nedej, beztak jen závidí Smile )


Já vím... Smile ...ale člověk alespoň někdy chce to, co nemá... Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Já vím... Smile ...ale člověk alespoň někdy chce to, co nemá... Wink Wink


Fakt není o co stát. Víš - máš krásné dlouhé vlasy, ale kdybych si mohla vybrat, zda mít tvoje vlasy nebo tvé rychlé spalování - kašlu na vlasy, sem se spalováním!!!! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jazzy napsal:
Já vím... Smile ...ale člověk alespoň někdy chce to, co nemá... Wink Wink


Fakt není o co stát. Víš - máš krásné dlouhé vlasy, ale kdybych si mohla vybrat, zda mít tvoje vlasy nebo tvé rychlé spalování - kašlu na vlasy, sem se spalováním!!!! Laughing Laughing Laughing


Přesně tak! Sad Sad Sad
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 5:21 pm    Předmět: Citovat

to ja ne to ja bych radsi krasne a dlouhatanske vlasky Very Happy Jo a od ty doby co se naclo todle tema tak vsechny dlouhovlasy slecny(ty hooooooodne dlouhtaaaaaanskyvlasaty)ktery jsem potkala byly stihle Cool No to je fakt zvlastni ze se to takhle sejde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
U Adel spis v kilech rekla bych Smile


...no, myslim, že stovky gramů to bude, ale kila asi né. No jen si teď na hlavu dejte krabicový mlíko a máte tam přes kilo. Si myslim, že by to bylo dost, ale nevim, třeba se to dozvíme Wink Wink Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.