Konspirační teorie, urban legens & hoaxy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24085b4e9c68ab302e17c554caeb47acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hoaxy obvykle
Přeposílám, jsem pověrčivá
0%
 0%  [ 0 ]
Zřídkakdy přepošlu, ale jen ty milé, nevyhrožující
25%
 25%  [ 16 ]
Zásadně nepřeposílám, ať je tam cokliv.
65%
 65%  [ 42 ]
Občas přepošlu ze strachu, když mě to nahlodá
9%
 9%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Já taky hoaxy ignoruju, ale tenhle co jsem citovala nahoře vyhrožoval tak drsně, že mě fakt nahlodal. Jen jsem nechtěla kamarádům připravit totéž. Nesnáším hlavně ty Hoaxy, co vyhrožujou smrtí či katastrofou, to mi připadá fakt hnusný. Bohužel, když zachytí člověka ve správném rozpoložení, tak je dá dál, právě že je z toho nervozní, tak to radši i pošle, aby měl klid. Dobře, ne všichni, ale ti pověrčivější, či labilnější, nebo právě v depresi a pod. Jinak HOAX:CZ znám a navštěvuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

Ad lidé a zvláštní schopnosti. Má maminka občas čte z rukou. Není to tak, že by někdo přišel a řek "přečti mi budoucnost" to ne. Prostě někdy to přijde, najde se člověk z hecu a srandy ochtný to podstoupit. Tak takhle jednou četla spolužačce. ta byla v šoku ještě 14dní. Maminka ji shrnula její minulost, dětství, nemoci, psychické potíže, povahu...
Ale budoucnost naštěstí neříká. I dyž běhá mi mráz po zádech to jo.
Jo a jeden čas jsem věděla co si lidi myslej, nevim jak, prostě jsem to věděla a věřte, není to příjemné. byli chvíle, kdy sem si sama chtěla zavolat anton z bohnic Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 1:12 pm    Předmět: Citovat

Hoaxy nesnáším, zejména ten citově vyděračský druh hoaxu. Posledně mi zas přišlo, že odesláním tohoto spamu přispěju na léčbu popálené holčičky. Fakt nikdy nepochopím, že někdo něčemu takovýmu věří, prý čím víc mailů to obejde, tím víc peněz se získá na léčbu. To je přece nesmysl, kdo by to asi vyplácel a proč a jak by se to evidovalo?
Je děsný, kolik lidí tomu věří a plní schránky ostatních uživatelů tímhle průhledným, vyděračským mailem, který nemá za úkol nic víc než lidi vyděsit a získat co nejvíce adres.
Pokud mi někdo něco něco podobného pošle, ihned lezu na hoax.cz, najdu si tam info o tom konkrétním hoaxu a pošlu dotyčnému odkaz...viz napr.
http://www.hoax.cz/hoax/popalena-holcicka---falesny-prislib-penez-za-sireni-e-mailu/
Jsou ale lidi, kterým se to moc nelíbí. Myslí si, že pro pomoc někomu stačí jen přeposlat nějaký mail a mají snadno a rychle, takovou instantní formou dobrý skutek z krku. Když je pak taktně upozorníte na to, že skočili na špek a rozhodně to nikomu neprospěje, tak se paradoxně naštvou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Brrrrr, Kath, tak z tvého příspěvku mi běhá mráz po zádech...
já tady tomuto věřím, a co se ti pak děly za zvláštní věci?


Od té doby mě neopustily ty divné jehličky a v MHD na mě každý zíral. Ne proto, že jsem si toho ten den víc všímala, ale fakt se otáčely, klidně jeden člověk i několikrát. A někteří vyloženě zírali. A tak moooc strašně jsem fakt nevypadala Laughing A navíc jsem potkala člověka, kterého jsem si přála potkat víc jak tři měsíce na místě, kde bych to nikdy nečekala. Celkově ten den byl takový zvláštní.

Jako já nevím, ale prostě jsem úplně alergická, když začne někdo vyhrožovat typu - odešli to dál, nebo se ti něco stane - dej mi peníze, nebo tě prokleju... Často tomu nejde ani předejít dřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

Ale budoucnost naštěstí neříká. I dyž běhá mi mráz po zádech to jo.
Jo a jeden čas jsem věděla co si lidi myslej, nevim jak, prostě jsem to věděla a věřte, není to příjemné. byli chvíle, kdy sem si sama chtěla zavolat anton z bohnic Rolling Eyes

hm hm to vypadá na příznak schizofrenie Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
wensdy napsal:

Ale budoucnost naštěstí neříká. I dyž běhá mi mráz po zádech to jo.
Jo a jeden čas jsem věděla co si lidi myslej, nevim jak, prostě jsem to věděla a věřte, není to příjemné. byli chvíle, kdy sem si sama chtěla zavolat anton z bohnic Rolling Eyes

hm hm to vypadá na příznak schizofrenie Very Happy


Jo? mam dotaz. schyzofrenici odpovídají ledem na otázky, na které se ho lidi chtějí zeptat ještě před tím, než je oni sami vyřknou?
Já vím, že slyší hlasy...ale až tak?
No ono je to jedno, je to pryč a já doufam, že se to nevrátí.

Ani nechtějte vidět pohledy těch lidí.. "jak si věděla, že se tě na to jdu zrovna ptát?"jo a nikdo se mnou nechtěl hrát lodě, pač sem vždycky vyhrála. jedna holka mi řekla, že sem čarodějnice .. jo a zase to upalováni, chjo Confused
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

Taky Hoaxy nesnáším, okamžitě mažu a to je ani nedočtu do do konce. Posledni co jsem poslal byl takový ten antihoax, ve kterým se píše pošli to 500 lidem do 5 vteřin Very Happy , jinak (doplňte nějakou šílenost)... Ale musím se přiznat, že sem měl taky doby, kdy jsem je rozeslal, protože mě nahlodaly, i když jsem věděl, že je to hloupost. Je to prostě takový internetový folklór Confused .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

známi vedia, že to nemám rada, tak neposielajú (akurát mi chodili kedysi tucty mailov s vtipnými obrázkami, keď niekto nemal v práci čo robiť, ale to mi až tak nevadilo, občas som sa aj ja pobavila). inak ignorujem. (to mi ide..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:02 am    Předmět: Citovat

Kathory: tohle správná bílá čarodejnice nesmí dělat !! Nesmí svoje schopnosti vnucovat a nesmí brát peníze !! Tahle ženská zneužívá svoje schopnosti.
Asi si tě vybrala, že vypadáš tak jemně a mile.
Nemysli na to, ublíží ti to, jen když sama dovolíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

Taky mě to napadlo, vždyť to je přece ta "černá magie", kde se kleje, vybírá "dar", vnucuje...

Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.