Konspirační teorie, urban legens & hoaxy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e1c022f26dc0e73e03af63af0d80336Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hoaxy obvykle
Přeposílám, jsem pověrčivá
0%
 0%  [ 0 ]
Zřídkakdy přepošlu, ale jen ty milé, nevyhrožující
25%
 25%  [ 16 ]
Zásadně nepřeposílám, ať je tam cokliv.
65%
 65%  [ 42 ]
Občas přepošlu ze strachu, když mě to nahlodá
9%
 9%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Taky mě to napadlo, vždyť to je přece ta "černá magie", kde se kleje, vybírá "dar", vnucuje...

Děkuji Smile


Kathory to je hnusný,ale zkus na ten zážitek moc nemyslet - ona bude ta, proti které se všechno to negativno obrátí !!!
... takhle děsit lidi, fuj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Nemám ráda řetězové čímkoli vyhrožující zprávy. Občas přepošlu něco řetězového vtipného, ale musí se mi to opravdu líbit. Naštěstí mi řetězáků moc nechodí, ale když mi něco přijde, naštve mě to, a pokud je to něco hnusného, tak je mi z toho smutno a i mě to občas dost rozhodí, mám pak špatný pocit (ale nic takového dál nepošlu, protože pak by mělo špatný pocit o to víc lidí, a i pokud by se něco z těch výhrůžek mělo splnit, tak tím přeci nemůžu ohrozit někoho dalšího...).
Nedávno mi přišla dokonce taková smska, hvězdičky "pro štěstí", když se pošlou dál, člověku se splní kde co a bude šťastný, když je nepošle pěti lidem, zažije samé hnusné věci a nejhorších 5 let života... Skoro se mi začíná zdát, že by na tom mohlo něco být Sad
A ta kamarádka co mi to poslala se ještě pak divila, když jsem jí odpověděla něco hnusného...

A aspoň něco na odlehčení, tenhle řetězák mi přišel asi před měsícem a narozdíl od jiných mě opravdu pobavil:

<)". ."(>
( (..) )


Toto je kouzelna svine. Kdyz ji posles deseti dalsim svinim jako jsi Ty,
nic se nestane, ale budes mit dobry pocit!

P.S.: POZOR!!! Retez se nesmi prerusit!!! Josef zapomnel poslat
kouzelnou svini dalsim a do tydne prestal byt svine!!!
_________________
Amor tollit timorem.


Naposledy upravil Succuba dne pá listopad 21, 2008 10:46 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Jéé tak ta řetězovka stou sviní je fakt dobrá, sem se od srdce zasmála Very Happy

Ale to už je takový vtipný, a hlavně ničím děsivým ti to nevyhrožuje. Prostě tam není psano nic , co by na člověka dělalo psychický nátlak.

Jinak hvězdičky mi taky parkrat přišly, ale nevyhrožovali. Bylo tam jen něco v tom smyslu, že když je pošlu dal splní se mi přání. Ale nic co by se mělo stát, když je nepošlu Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

Jo ještě ke Kathory. maminka mě učila, že vše zlé se ti vrátí. A "přej a bude ti přáno". Nemysli na to a spolehej na koloběh života Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Ilon, Wen, díky moc Smile Pro mě byla vždycky nejsilnější silou přírody síla mysli, sugesce. Nic nedokáže být tak mocné jako hnutí myšlenek. Ono se může něco stát, když si to člověk vsugeruje, takže od toho se to odvíjí. Skutečně lepší na to nemyslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

Tak teďka jsem se pěkně naštvala Evil or Very Mad Koukám na maily a mezi normálními i jeden řetězový. Totálně mě to odrovnalo, byl tam nějakej divnej obrázek a moc milá poznámka, že když ho okamžitě nepošlu pěti lidem tak do rána umřu a samý takový příjemný věci Evil or Very Mad To mi řekněte, proč tohle někdo vymýšlí a další posílá! Samozřejmě, že jsem ho smazala, přece nebudu nikoho otravovat tak hnusnýma věcma. Tak je to jasný, do rána je po mě Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

Neboj, já už bych byla tolikrát mrtvá Laughing

Já teda taky nemůžu pochopit, co vede inteligentní a jinak naprosto racionální lidi k tomu, že přeposílají takové blbosti.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Neboj, já už bych byla tolikrát mrtvá Laughing

Já teda taky nemůžu pochopit, co vede inteligentní a jinak naprosto racionální lidi k tomu, že přeposílají takové blbosti.


Very Happy Přesně tak, nechápu to.Je to fakt hnusný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Prečítam a vyhodím do koša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

tak ja tieto debilne retazove spravy zasadne len poslem naspat cloveku od ktoreho mi prisli Twisted Evil ale nikomu inemu. asi preto mi uz rok nic take neprislo Wink
retazove smsky mi neprisli nikdy a keby aj tak to ani neposlem spat tomu geniovi, lebo na to nebudem minat kredit.
iba jedna jedina retazovka sa mi hrozne pacila a tu som poslala kamosovi :
ked tuto spravu posles dalej nevyhras milion eur. ja som ju tiez poslal a nevyhral som nic. konecne nieco co funguje. posli ju co najviac ludom, aby tiez nevyhrali nic Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.