Konspirační teorie, urban legens & hoaxy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d630011839ae4fca8474e81d8f8f9aa2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hoaxy obvykle
Přeposílám, jsem pověrčivá
0%
 0%  [ 0 ]
Zřídkakdy přepošlu, ale jen ty milé, nevyhrožující
25%
 25%  [ 16 ]
Zásadně nepřeposílám, ať je tam cokliv.
65%
 65%  [ 42 ]
Občas přepošlu ze strachu, když mě to nahlodá
9%
 9%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

Ne ze bych byla uplne zasadne proti teoriim o konci sveta (cervicek obcas hloda), ale asi nejlepsi recept, jak si nedelat hlavu s tim, co bude zitra je, zit uz dneska tak, aby kdyz zitra zemru, abych nemusela litovat toho co jsem udelala a delat nemela a taky toho co sem neudelala a udelat mela ...

Proste zit tak, aby se clovek nemusel bat umrit s vycitkama Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Lulu Nixe Arrow Přesně tak to taky vidím a doufám v to. Ale myslím, že to bude postupná a pomalejší změna. No, za chvíli uvidíme : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 11:20 am    Předmět: Citovat

Konec světa odmítám. Těším se na Vánoce a nehodlám si je kazit nebo nedejbože nechat zrušit nějakýma Mayema Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Alue má některé články fajn, baví mě to číst, ale u jiných se nedivím, že dostala ten Bludný balvan.
Zrovna té nulové fázi, třem dnům temnoty atd. fakt nevěřím...ale bylo by super, kdyby nám škola skončila už předtím (20.12. mám ještě prezentaci a asi mě neomluví, kdybych řekla, že se musím jít schovat do jeskyně Sad Laughing ) a nebyla až do února a třeba ještě dýl Laughing

Jinak jeden z největších magorů na českém internetu je podle mě tenhle psychouš: http://abbartos.wordpress.com/ A ještě ho Klaus zve na hrad a tak Rolling Eyes Na druhou stranu je mi ho skoro líto, musí to být složitý žít s tak těžkou paranoiou. Sice své názory na rozdíl od toho týpka ze zakázaných pravd podává sofistikovaněji, ale v podstatě jsou to stejné bláboly a ještě k tomu zuřivě antisemitské, nácek a klerofašoun jak prase Rolling Eyes


Vkládám článek, kde se různě vyyvrací to,co ted hýbe světem ( glalktické nulové pásmo)- abych pravdu řekla, moc tomu nerozumím, nevím, co si představit pod pojmem galaktické nulové pásmo, nevím, co si představit pod pojmem nulová energie Laughing - a myslím, že si to nedovedou mnohdy představit ani ti, kteří s tím tak horlivě souhlasí.

http://http.www.ac24.cz/component/lyftenbloggie/2012/11/04/139-hoax-21-12-2012-galakticke-nulove-pasmo

K Alue jsem taky párkrát zabrousila, dostal mě její článek, kde píše o rekistech, jimž se po zasvěcení v játrech utvoří černá kulička, pomocí níž jsou ovládání démony - a od té doby tam nechodím. Navíc spolupracuje (nebo spolupracovala ) s Maškem,kterému patří skrznaskrz negativní web osud.cz , což vůbec není můj šálek kafiska. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

Její názor na reiki znám, ale černou kuličku v játrech jsem přehlídla, to snad ne Laughing
Mašek je taky dobrý cvok, totéž ten její kamarád tomáš marný. Podle mě mají dost blízko k nějaké sektě, těmi svými názory.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 1:55 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Její názor na reiki znám, ale černou kuličku v játrech jsem přehlídla, to snad ne Laughing
Mašek je taky dobrý cvok, totéž ten její kamarád tomáš marný. Podle mě mají dost blízko k nějaké sektě, těmi svými názory.


Opravdu - je to tak rok, rok a půl, co jsem to tam četla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 5:11 pm    Předmět: Citovat

Ad konec světa: Já si vždycky vzpomenu na na Sapkowskiho Narrenturm:

Nevyplnila se temná proroctví chiliastů, předpovídající příchod Konce zcela přesně na rok 1420, měsíc únor, pondělí po svaté Scholastice. Hle minulo Pondělí, přišlo úterý, po něm středa a nic. Nenadešly dny Hněvu a Trestu, nebyl propuštěn Satan z žaláře svého, nezhynuli všichni hříšníci a odpůrci pravého Boha mečem, ohněm, hladem, krupobitím, zuby šelem, žihadly štírů či jedem hadů. Konec světa nepřišel. Svět neshořel v ohni a nezahynul. Přinejmenším ne celý. Ale i tak bylo veselo.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 5:24 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Její názor na reiki znám, ale černou kuličku v játrech jsem přehlídla, to snad ne Laughing
Mašek je taky dobrý cvok, totéž ten její kamarád tomáš marný. Podle mě mají dost blízko k nějaké sektě, těmi svými názory.


Našla jsem to - je to zde,skoro na konci (pod Možné řešení existuje) :

http://karolinaloskotova.blog.cz/1201/1-zasveceni-jako-podvod-reiki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
spolupracuje (nebo spolupracovala ) s Maškem,kterému patří skrznaskrz negativní web osud.cz , což vůbec není můj šálek kafiska. Laughing

Ten teda je negativní Smile po chvíli strávené na Osudu dostane člověk pocit, že snad tady žije v úplném pekle Smile

Co se týče některých teorií, něčemu nevěřím, u něčeho si myslím, že na tom něco může být. Než šíření žvástů, co určitě nastane, nebo trvání na tom, že je to tak a ne jinak, by mě zajímaly odpovědi na některé otázky, bohužel ale, člověk si z těch dnešních informací na netu moc nevybere.
Někdy mě ale mrzí, když je nějakou takovou ptákovinou zasažená a překroucena informace, která může mít určitou hodnotu.
To ale nelze ovlivnit.

Ad konec světa - myslím si, že samozřejmě nic takového nebude, jen prostě skončil jeden věk, kteří si Mayové zaznamenali do kamene, a začne druhý. Myslím že se k tomu váže pozitivní poselství, že začne jiná, lepší doba, no ale Knihovna palmových listů v Asii tvrdí zase něco jiného, totiž že to ještě nějakou dobu potrvá a naopak teď nastane určité období chaosu a válek. Tak si může každý vybrat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 7:16 pm    Předmět: Citovat

No, popravdě... které období v dějinách lidstva nebylo obdobím chaosu a válek...
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.