článek "Jak na prudiče"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98070c8f867fd16a3714d522f877462aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Woky napsal:
tanka777 napsal:
...ale to ma mfakt tie vlasy take zle alebo mi nepristanu? Crying or Very sad
Zbytečně se tím netrap, kamarád má prostě v tomhle asi odlišný vkus a tak vyslovil tomu odpovídající názor nebo Tě třeba jen tak popichoval. O tom, že Ti seknou (=pristanú) Tě přeci lehce může přesvěčit množství veřejných vzkazů plné pochval, které jsi tu vždy měla. Wink


ked sa dotrepem na zraz a pochvalite aj tak, budem uz verit na stopro. ja len fotkam extra neverim, pretoze ked sa chce mozu ukazat uplne inu skutocnost, skresluju, skrasluju, ale aj opacny zoskaredia. v reale to je proste ine Wink Very Happy
O to větší škoda toho nepojízdného auta, které Tě na sraz nedovezlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:11 am    Předmět: Citovat

ani mi nehovor a dalsia cesta je v nedohladne, nikto nema cas, ziadne dovolenky. ale v kutiku duse verim ze do konca roka sa tam dostanem a uvidim vas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

Když mi právě moje teta (jak už jsem se někde zmiňovala) zase naráží na mé vlas yjak jsou hnusné a měla bych si je nechat ofikat tak á vždycky řeknu, že mě se prostě líbí a že jasou to prostě moje vlasy tak ať je nechá být a neřeší. Víc se o tom nebavim není o čem prostě moje vlasy no Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Mně se nejvíce osvědčilo "Znáte Kalevalu? Ne, aha tak to chápu, tam byl popisován vzor mužství-Vlasy na paty, brada po kolena" (sice už si nepamatuju přesnou formulaci, jak to tam bylo, ale účel to splní Very Happy )
Na křesťany používám jejich vlastní zbraň: Když jsem byl mladší rodič mi v marné snaze přivést mě ke křesťanství četli bibli. V hlavě mi zůstal jediný příběh, takže obvyklá reakce na stížnosti o vlasech je "Vy neznáte Samsona? Shocked "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 5:38 pm    Předmět: Citovat

Ach, jak já se těším, až uslyším první poznámku ryjící do mých dlouhých vlasů, která mi bude znamením, že mé vlasy už opravdu lze považovat za dlouhé! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

Určitě znáte- "Dlouhé vlasy, krátký rozum". A co tu druhou část, znáte taky?
Tady je- "A kdejaký blbec se schovává za krátké"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2012 1:11 pm    Předmět: Citovat

danny: 1:0 pro dlouhe vlasy Laughing

Neznala jsem, ale diky za osvetu Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 11:01 am    Předmět: Citovat

Aniž bych se kohokoliv prosila, opět se mi během dvou dnu sešly tři "dobré rady",jak "vylepšit" mou vizáž .:

1. ostříhat - bo jsu na dlouhé vlasy už stará ( od osoby,která je starší než já a na hlavě nosí tříbarevného,oškubaného papouška )

2. rozhodně zesvětlit, případně dát blond melír ( od původní tmavovlásky obarvené čerstvě na blond, takže vypadá dost podivně)

3.rozhodně si nechat opět ofinu , abych skryla vrásky na čele( na čele skoro žádné vrásky nemám! Very Happy )

Ne že bych si z těcho řečí ( do kterých každý promítá svou vlastní - a dle jejich mínění bezchybnou - vizáž) něco dělala - ale asi se i taky začnu nekompromisně montovat do vzhledu ostatních - a to se pak budou dotyční divit! Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

Já mám teda zkušenost, že od doby, co mám vlasy v této délce co mám, tak vlasy všichni obdivují, a nikdo už mi nenavrhuje zástřihy, obarvení atd. Dokonce i rodina je naprosto proti zástřihům atd, dlouhé vlasy podporují i vrstevnice, které samy mají vlasy už zničené barvením. A to je mi 21:-)

Než mi vlasy ovšem do této délky dorostly, tak to bylo pořád, udělej si střih, vypadáš hrozně a bla bla bla... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ilona: nic si z toho nedělej, zmíněné dámy se očividně snažily obhájit své vlastní vlasové prostocviky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.