článek "Jak na prudiče"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c3c9fbcd12b951493e72d8287c48105Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

odvtedy co si nechavam znovu narast dlhe vlasy mi zatial nikto nepovedal, aby som sa dala ostrihat. zatial nie je moja dlzka az taka velka... ak budu po pas tak sa mozno niekto najde. ale ja ho hned zrusim. niekolko rokov vlasky rastu, tolko trpzlivosti a starostlivosti, aby boli krasne a zdrave. takze uz ma nikto neprehovori. sem tam niekto podotkne a daj si ostrihat ofinu, mas tie predne vlasy moc dlhe ... je to strasne ked sa do vas niekto furt stara.... uz ma niektori poriadne rozculuju Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

cha cha cha já poslouchám - Jak dlouho si je ještě nehodláš stříhat? Laughing a odpověď na to vážně ještě nemám Smile Jinak super článek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
cha cha cha já poslouchám - Jak dlouho si je ještě nehodláš stříhat? Laughing a odpověď na to vážně ještě nemám Smile Jinak super článek


kdopak se tak hloupě ptá?? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

me se tohle teda zatim netyka s moji delkou vlasu, ale tohle je krasna typicka ceka vlastnost - zavist Smile radsi, nez by pochvalili, hledaji negativa. co dodat Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

V době, kdy jsem měla vlasy dlouhé skoro po zadek a opravdu krásné, nenašel se absolutně nikdo, kdo by mě "prudil". Stříhat mě odmítaly dokonce i kadeřnice a od lidí jsem si užívala komplimentů. Poznámky začaly v době, kdy jsem si vlasy zničila barvením, přestali se lesknout a začali padat. To už mi pak hodně lidí naznačilo, že bych se měla nechat ostříhat a musím říct, že měli pravdu. Takže pokud vás prudí hodně lidí, zamyslela bych se nad tím, jestli náhodou nemají pravdu. Dlouhé vlasy jsou hezké jenom když jsou husté, zdravé, lesklé a sluší vám, jinak to není žádná ozdoba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

citace:
Dlouhé vlasy jsou hezké jenom když jsou husté, zdravé, lesklé a sluší vám, jinak to není žádná ozdoba.


to je velka pravda. poznam vela zien a dievcat, ktorych vlasy vyzeraju znicene od tolkeho farbenia, zehlenia, fenovania, kulmovania. mne sa vsak zda, ze ludia su v dnesnej dobe este viac zavistivi, ale to budu asi vzdy. a tu je problem, ze ked nezapadas do davu, to znamena, ze nenosis na hlave to co je prave in a moderne, tak to niektorim ludom vadi a pretoze si iny a nosis iny uces ako ostatne zeny, tak ti niektori zavistlivci radia ako sa ostrihat atd.
takze nie vzdy to niektori ludia myslia v dobrom. a najdu sa aj taki ktori upozornia,aby sa clovek dal ostrihat, ked uz ma moc znicene a riedke vlasy. s takymi suhlasim aj ja. zalezi na samom cloveku ako sa citi a ci sa sam sebe paci v dlhych vlasoch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

Každý měsíc:

"Nechceš už obejdnat k tomu holiči?"

Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Tak pokud by mě na nedostatky v kvalitě mých vlasů upozornila osoba mající super zdravé háro, tak bych to brala. Ale když mi někdo s promelírovaným, vysušeným, zchemlonovatělým, květákem začne vysvětlovat, že moje delší vlasy nejsou šmrncovní, že jsem na ně stará, ... tak mě to akorát pobaví ( v horším případě naštve).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Sidonie napsal:
cha cha cha já poslouchám - Jak dlouho si je ještě nehodláš stříhat? Laughing a odpověď na to vážně ještě nemám Smile Jinak super článek


kdopak se tak hloupě ptá?? Laughing Laughing Laughing


No polovina lidí jen co mě vidí. Za tím je schovaná ta otázka, kdy už se konečně ostříhám a přestanu vybočovat z davu. To si ale ještě počkají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:


No polovina lidí jen co mě vidí. Za tím je schovaná ta otázka, kdy už se konečně ostříhám a přestanu vybočovat z davu. To si ale ještě počkají Laughing


asi tu polovinu zavřeme do rezervace - prudiči jedni Twisted Evil ty a stříhat, to je jak uříznout ruku tyjo Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.