Vlasová anorexie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Trpíte vlasovou anorexií?
Ano
76%
 76%  [ 73 ]
Ne
23%
 23%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je téma přímo pro mě!!! Very Happy Laughing Tímhle opravdu trpím... mám je strašně krátký a nikdo mě to nevěří!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 8:52 pm    Předmět: Citovat

občasne ňou trpím Very Happy ale nemám ju radaaa Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Mám je furt po uši a přitom mě už lechtají na ramenou (ikdyž nemám žádnou závratnou délku, pokrok prostě nevidím a nevidím Rolling Eyes ) .. buď mám cítiny (pocitová obdoba vidin) nebo prostě špatně vidím a měla bych si (opět) dojít pro vyšší dioptrie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:33 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze som bola prave jedna z tych, co tu ten termin sem-tam pouzivali. Wink
A ci tym trpim? 100%!!! Ale viete co? Ja mam pravo! Lebo su furt kratke! Lebo pani kadernicka nerozlisuje jednotky a desiatky sakra! Laughing
Takze uz som tretim rokom na lopatkach, o poslednych bojovnikov v polke chrbta som prisla pri zastrihu mesiac dozadu. A aj ked rastu, tak tie ubohe centimetriky beru vlny, no jeden by sa z toho po... Rolling Eyes
Obcas (no dobre, casto) mi pride luto, ked tu vidim borky, co to davaju od usi po pas za 2-3 roky a ja furt nic. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq já ti nevím, ty tvoje vlasy si pamatuju jako do pasu, ne po lopatky:). Že bych blbě viděla nebo tě pak teda ostříhali?

Taky se mi furt zdají krátké. Když mi někdo říká, že je mám už dlouhé, odpovídám něco jako "Myslíš?" nebo "Opravdu?", připadám si pak jak blb. V podstatě se doprošuju ujištění, že jsou dlouhé Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:59 pm    Předmět: Citovat

Lenulak: já natvrdo odpovídám "Ne, jsou krátký..." Very Happy Nejlepší je, když nějaká kámoška s vlasama po ramena prohlásí "Já to mám už dlouhý", tak hned odpovídám "A já zase krátký". zaručeně to rozesměje Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:12 pm    Předmět: Citovat

Lenulak napsal:
Zlatushiq já ti nevím, ty tvoje vlasy si pamatuju jako do pasu, ne po lopatky:). Že bych blbě viděla nebo tě pak teda ostříhali?

A si si ista, ze som to bola zrovna ja? Laughing
Zvlnene boli fakt len do pol chrbta (a aj to nie vsetky), do pasu maximalne tak v sprche pod prudom vody... No coz, tak este 5 rokov a mozno sa niekedy toho pasa dockam aj za sucha, chjo. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:20 pm    Předmět: Citovat

Nikinka: Taky samozřejmě mrčím, že jsou krátké. Ale nechám se ujišťovat, že ne. To dělám u těch kamarádů, kteří tu moji vlasovou úchylku znají. A taky se mi smějou Smile

Zlatushiq: Jsem si jistá, že jsi to byla ty. Toš nevím, která z nás blbě vidí Very Happy . Na lopatky je určitě nemáš, nevěřím Very Happy .

Včera jsem zkoumala třeba to, že když se dívám do zrcadla z boku, tak ty vlasy vidím kratší, protože mám přece vytočenou hlavu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:26 pm    Předmět: Citovat

Lenulak napsal:
Zlatushiq: Jsem si jistá, že jsi to byla ty. Toš nevím, která z nás blbě vidí Very Happy . Na lopatky je určitě nemáš, nevěřím Very Happy .

Včera jsem zkoumala třeba to, že když se dívám do zrcadla z boku, tak ty vlasy vidím kratší, protože mám přece vytočenou hlavu Very Happy

Ved pockaj, si hodim nejaku aktualnu fotku do galerky (hned ako budem mat k dispozicii fotak a prestanem mat problem s DV uploadom) a uvidis, ze su vazne na lopatky. Razz Wink

Zboku sa do zrkadla snazim pozerat s vypatim vsetkych mojich periferno-vidiacich sil a aj tak su furt rovnako kratke. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:32 pm    Předmět: Citovat

Budu se těšit Zlatushiq Smile . A nejlépe někoho popros, ať tě vyfotí. Musíš se u toho pořádně narovnat a vyprsit, pak jsou delší Smile. Pro svůj dobrý pocit z fotografie je dobré hlavu taky mírně zaklonit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.