Marie Jana & my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hulíte trávu?
Ano, pravidelně
4%
 4%  [ 3 ]
Výjimečně si dám
29%
 29%  [ 19 ]
Ne, a vadilo by mi to i u partnera
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Fairy napsal:
Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná

Proto jsem nekde nahore zduraznila, ze koureni teto DROGY NEPROPAGUJI, jen abyste mne spatne nepochopili. A na verejnosti nehulim a detem drogy do skoly nenosim. A priznavam, ze je to nezdrave prinejmensim stejne jako koureni cehokoli jineho. Jen ji pripada divne to meritko, podle ktereho se rozhoduje ktera droga je normalni a ktera ne. A taky meritko, podle ktereho nekteri...to je jedno


No, já třeba nehulím vůbec, leč paradoxně jsem se ocitla na "špatné" (tedy jak pro koho Wink ) straně Very Happy Asi budu fakt divná... Crying or Very sad Wink Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
day napsal:
Fairy napsal:
Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná

Proto jsem nekde nahore zduraznila, ze koureni teto DROGY NEPROPAGUJI, jen abyste mne spatne nepochopili. A na verejnosti nehulim a detem drogy do skoly nenosim. A priznavam, ze je to nezdrave prinejmensim stejne jako koureni cehokoli jineho. Jen ji pripada divne to meritko, podle ktereho se rozhoduje ktera droga je normalni a ktera ne. A taky meritko, podle ktereho nekteri...to je jedno


No, já třeba nehulím vůbec, leč paradoxně jsem se ocitla na "špatné" (tedy jak pro koho Wink ) straně Very Happy Asi budu fakt divná... Crying or Very sad Wink Very Happy Laughing


Vsichni jste blazni, jenom ja jsem letadlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Fairy napsal:
Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná

stejně tak, jako je trestný čin, nosit na oblečení viditelné nacistické symboly. A pokud vím, Nastasja kdesi psala, že takhle chdí naprosto normálně Laughing Laughing Laughing


Toto jsem nikdy nenapsala... Ani jsem normálně ve všední den nikdy nenosila nacistické symboly na sobě...Jen párkrát za rok, když mám na sobě uniformu, jinak nikdy... Já totiž neporušuji zákony této země a ani mi to nepřijde normální , aby to na veřejnosti někdo jen tak nosil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Velmi mě mrzí, jak se v dnešní době o ní mluví jako o "neškodné", ačkoliv je to jed a droga se vším všudy.

Droga se vším všudy to rozhodně není. Snad hlavní vlastností drogy je vznikající závislost. Fyzická závislost u marihuany prokazatelně neexistuje. Psychika je něco jiného, ale to by se pak mohlo jako o droze mluvit úplně o všem.
Neškodná není, ale alkohol je škodlivější, když se to přehání. V omezeném množství si troufnu tvrdit, že marihuana je neškodná. Stejně jako alkohol
Fairy napsal:
Marihuana je zábava - to je úplně příšerné označení!

Ano, je to zábava. Kdyby to zábava nebyla, tak tady nic takového neřešíme.
Fairy napsal:
Jenže mezi kamarády se 99% neodváží protestovat, když se jim někdo vysmívá, že jsou bábovky, když se toho (zcela přirozeně) obávají.

A pokud začnou hulit kvůli tomu, že někdo něco říká, tak 'bábovky' opravdu jsou.
Fairy napsal:
Nejen že marihuana je v mnoha případech "startovní drogou" k těm tvrdším, ale způsobuje také duševní poruchy a nevratná poškození mozku.

Ve velmi málo, málo, málo případech k tomu dochází. Tam je problém někde jinde. Už nejde o experiment. Jde psychický problém. To procento lidí, co po hulení propadne dalším drogám je velice malé.
Poškození mozku... přehnaná formulace.
Fairy napsal:
Četla jsem na nějakém serveru o pocitech a prapodivných stavech odcizení, se kterými se tam svěřovali mladí kuřáci marihuany.

Jejich problém... nevím jak to vysvětlit. Takhle si můžou připadat lidé i z jiných důvodů... zase jeden případ z tisíce.
Fairy napsal:
Zanesené plíce, v tom je marihuana ještě horší než tabák.

To nemůžeš říct - to nikdo neprokázal, já zase slyšel opak. Navíc... kuřák vykouří denně průměrně třeba 15 cíg. Hulič průměrně možná 2.
Fairy napsal:
Prosím, koho z vás toto téma skutečně zajímá, kdo si myslíte, že "tráva nic není", dobře si přečtěte následující stránky: http://www.marihuana.cz/index.html#marihuana

Ne, stránky které jsou zaměřné proti hulení nikdy nebudou objektivní.
Fairy napsal:
Tohle je hra s ohněm.

To je opravdu nešťastně přehnaná formulace.
___
P.S.: Nehulim ani marihuanu nepropaguju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Fairy napsal:
Velmi mě mrzí, jak se v dnešní době o ní mluví jako o "neškodné", ačkoliv je to jed a droga se vším všudy.

Droga se vším všudy to rozhodně není. Snad hlavní vlastností drogy je vznikající závislost. Fyzická závislost u marihuany prokazatelně neexistuje. Psychika je něco jiného, ale to by se pak mohlo jako o droze mluvit úplně o všem.
Neškodná není, ale alkohol je škodlivější, když se to přehání. V omezeném množství si troufnu tvrdit, že marihuana je neškodná. Stejně jako alkohol
Fairy napsal:
Marihuana je zábava - to je úplně příšerné označení!

Ano, je to zábava. Kdyby to zábava nebyla, tak tady nic takového neřešíme.
Fairy napsal:
Jenže mezi kamarády se 99% neodváží protestovat, když se jim někdo vysmívá, že jsou bábovky, když se toho (zcela přirozeně) obávají.

A pokud začnou hulit kvůli tomu, že někdo něco říká, tak 'bábovky' opravdu jsou.
Fairy napsal:
Nejen že marihuana je v mnoha případech "startovní drogou" k těm tvrdším, ale způsobuje také duševní poruchy a nevratná poškození mozku.

Ve velmi málo, málo, málo případech k tomu dochází. Tam je problém někde jinde. Už nejde o experiment. Jde psychický problém. To procento lidí, co po hulení propadne dalším drogám je velice malé.
Poškození mozku... přehnaná formulace.
Fairy napsal:
Četla jsem na nějakém serveru o pocitech a prapodivných stavech odcizení, se kterými se tam svěřovali mladí kuřáci marihuany.

Jejich problém... nevím jak to vysvětlit. Takhle si můžou připadat lidé i z jiných důvodů... zase jeden případ z tisíce.
Fairy napsal:
Zanesené plíce, v tom je marihuana ještě horší než tabák.

To nemůžeš říct - to nikdo neprokázal, já zase slyšel opak. Navíc... kuřák vykouří denně průměrně třeba 15 cíg. Hulič průměrně možná 2.
Fairy napsal:
Prosím, koho z vás toto téma skutečně zajímá, kdo si myslíte, že "tráva nic není", dobře si přečtěte následující stránky: http://www.marihuana.cz/index.html#marihuana

Ne, stránky které jsou zaměřné proti hulení nikdy nebudou objektivní.
Fairy napsal:
Tohle je hra s ohněm.

To je opravdu nešťastně přehnaná formulace.
___
P.S.: Nehulim ani marihuanu nepropaguju.


Pěkná práce,Lucifere, i grafická Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Nastassja_von napsal:
A.d.é.l. napsal:
Fairy napsal:
Rozhodně si nepřipadám zaslepená. Jsou důvody, proč je tato droga zakázaná

Stejně tak, jako je trestný čin, nosit na oblečení viditelné nacistické symboly. A pokud vím, Nastasja kdesi psala, že takhle chdí naprosto normálně Laughing Laughing Laughing


Toto jsem nikdy nenapsala... Ani jsem normálně ve všední den nikdy nenosila nacistické symboly na sobě...Jen párkrát za rok, když mám na sobě uniformu, jinak nikdy...

Já totiž neporušuji zákony této země a ani mi to nepřijde normální , aby to na veřejnosti někdo jen tak nosil...


Asi jsem něco blbě přečetla, či co... a odpověď na druhou část: to je také jedině dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Klaruso, Dík. Smile

Fairy, tu stránku jsem pročetl od začátku dokonce. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:


Fairy, tu stránku jsem pročetl od začátku dokonce. Wink


Mohl sis počíst i novém vyznání Wink Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
PROČ má normální člověk potřebu děla takové rizikové věci, navíc úplně nepotřebné k životu?

A proč člověk skáče [ banžídžamping ], proč se člověk potápí do hloubek a proč člověk létá v letadle... proč, proč, proč... Fairy, zábava, adrenalin, uvolnění od toho, co člověk k životu potřebuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Lucifer napsal:

Fairy, tu stránku jsem pročetl od začátku dokonce. Wink

Mohl sis počíst i novém vyznání Wink Twisted Evil

Na to nemám žaludek. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.