Stříhání konečků
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac94ea6c754c846c79acfddde74f4f44Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Budete stříhat konečky podle lunárního kalendáře?
ano
40%
 40%  [ 8 ]
ne
60%
 60%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 6:13 pm    Předmět: Stříhání konečků Citovat

Ahoj, blíží se čas stříhání konečků. Podle lunárního kalendáře to má být v období od 19. do 22. prosince. Plánuju jen 1 - 2 cm. Kdo jde do toho podle kalendáře také?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 6:47 pm    Předmět: Citovat

Vlákno o lunárním kalendáři a péči o vlasy tu už je:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=598&postdays=0&postorder=asc&start=810

Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2012 8:57 pm    Předmět: Citovat

Myslíte si, že si mám každé tři měsíce stříhat konečky nebo při mém stavu vlasů ne? Já bych strašně ráda ustřihla ty vlasy obarvené chemii, kde je to rozpoznat ustřihnu, ale někde to poznat vůbec není a bylo by dobré si ty vlasy nějak sjednotit, vždyť mám každý pramen jinak dlouhý. Poradíte mi nějak? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 10:14 am    Předmět: Kikušce Citovat

Nemůžu najít nějakou Vaši fotku. Ale obecně... Spíš bych se být Vámi zaměřila na svou největší prioritu. Chcete vlasy delší než je máte nyní? Chcete je v tomto odobí spíš "uzdravit" za cenu mírného stříhání? Chcete mít střih pěkně rovný nebo dokulata? Mám hnědé rovné vlasy a konečky mírně světlejší. Taky jsem chtěla barvu sjednotit. Koupila jsem si v DM šampon Ballea pro hnědé vlasy. Už obsahuje hennu. Vlasy mám krásně barevně sjednocené a o něco pevnější. Místo stříhání jsem občas přistoupila na to, že vlasy vpředu, které jsou víc namáhané, stříhám jednotlivě - jen roztřepené konečky. Je to strašná piplačka, ale snad se to vyplatí. Když zjistím, že roztřepené jsou vlasy i na zádech, už naplánuju stříhání 1 cm. Pokud nosíte v zimě čepice, možná bych být Vámi do jara počkala. Na jaře, když se můžete pochlubit s krásnou hřívou v ulicích, vlasy upravte podle svých představ. Já osobně mám ráda, když jsou dlouhé vlasy na konci čerstvě zastřižené, protože to vypadá precizně. Ale to je jen moje představa, můj pohled na krásu. Takže přeju Vám, abyste dosáhla svých cílů ve své plné spokojenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 5:01 pm    Předmět: Re: Kikušce Citovat

Olina napsal:
Nemůžu najít nějakou Vaši fotku. Ale obecně... Spíš bych se být Vámi zaměřila na svou největší prioritu. Chcete vlasy delší než je máte nyní? Chcete je v tomto odobí spíš "uzdravit" za cenu mírného stříhání? Chcete mít střih pěkně rovný nebo dokulata? Mám hnědé rovné vlasy a konečky mírně světlejší. Taky jsem chtěla barvu sjednotit. Koupila jsem si v DM šampon Ballea pro hnědé vlasy. Už obsahuje hennu. Vlasy mám krásně barevně sjednocené a o něco pevnější. Místo stříhání jsem občas přistoupila na to, že vlasy vpředu, které jsou víc namáhané, stříhám jednotlivě - jen roztřepené konečky. Je to strašná piplačka, ale snad se to vyplatí. Když zjistím, že roztřepené jsou vlasy i na zádech, už naplánuju stříhání 1 cm. Pokud nosíte v zimě čepice, možná bych být Vámi do jara počkala. Na jaře, když se můžete pochlubit s krásnou hřívou v ulicích, vlasy upravte podle svých představ. Já osobně mám ráda, když jsou dlouhé vlasy na konci čerstvě zastřižené, protože to vypadá precizně. Ale to je jen moje představa, můj pohled na krásu. Takže přeju Vám, abyste dosáhla svých cílů ve své plné spokojenosti.
Děkuji, moje fotky můžete naleznout na mém profilu. Ono je to těžké, jelikož mám takový sesřih, že mám každý vlasy jinak dlouhý, jakmile vlezu ke kadeřnici, okamžitě mi to sestříhá "do tvaru" což nesnáším. Od té doby ke kadeřnicím prostě nechodím. Mně se to ve vlnách třeba ztratí, ale stejně je to hloupé, hlavně kvůli tomu, že si nemohu dělat různé účesy,drdoly...atd. Nicméně pořád mám potřebu je stříhat, byť jen o koneček. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 8:56 am    Předmět: Citovat

Dnes po půlroční pauze stříhání konečků (2 cm). Výborný pocit, když se dívám do zpětného zrcátka na krásnou rovnou řadu dlouhých vlasů Very Happy
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 12:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, v pravidlech jsem se dočetla, že se nesmí propagovat obsesivní střihání vlasů. Tak se chci zeptat, co to vlastně to obsesivní stříhání je. (Nevím jestli to tu někde není probírané, ale nenašla jsem to, tak se případně omlouvám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 8:34 am    Předmět: Citovat

Klíště napsal:
Ahoj, v pravidlech jsem se dočetla, že se nesmí propagovat obsesivní střihání vlasů. Tak se chci zeptat, co to vlastně to obsesivní stříhání je. (Nevím jestli to tu někde není probírané, ale nenašla jsem to, tak se případně omlouvám)


Ahoj, taky nevím, co to znamená. Tak jestli někdo víte, napište.

Jinak, snad nic nepropaguju, když napíšu, že mám dobrý pocit ze zastřižení dvou cm Rolling Eyes Navíc, je to téma spadající pod TOP TÉMATA, kde jde najít lunární kalendář...
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 9:24 am    Předmět: Citovat

http://cs.wikipedia.org/wiki/Obsese

to znamená, že nemáte nikoho navádět,činit nátlak atp...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po září 30, 2013 8:30 am    Předmět: Citovat

Ah, děkuji. Vím co je obsesivní chování, jen jsem nevěděla jak je to tady myšleno. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.