Intercosmo - kúra s mořským keratinem a kolagenem
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8d122d9eebb86bcbff06941f80a9ebbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 11:01 am    Předmět: Intercosmo - kúra s mořským keratinem a kolagenem Citovat

Ahoj holky, nikde jsem toto téma nenašla, tak se chci zeptat Wink
Momentálně máme u nás v Ústí akci na tuto kúru, dost o tom uvažuji, ale nejdříve bych se s vámi chtěla poradit, máte ji některá vyzkoušenou? Na jednom blogu si ji holčina chválila, ale už nepsala, jestli to vlasy vyrovná stejně jako brazilský keratin nebo vlasy jen vyživí.
Děkuji za každý příspěvek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 12:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nepíšeš, od jaké firmy. Myslíš Elséve? Nebo lybar, takovej sprej? Asi něco spešl, viď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 12:31 pm    Předmět: Citovat

Jee, vidíš, omlouvám se, je to od firmy Intercosmo, ta kúra se přesně takhle jmenuje, tak jsem firmu úplně vypustila Rolling Eyes
Používá se to především v salónech právě něco jako brazilský keratin Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 3:11 pm    Předmět: Citovat

Opravdu to žádná z vás nemá vyzkoušené nebo o tom neslyšela? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 3:52 pm    Předmět: Citovat

No, mně ani ta firma nic neříká, těžko posoudit. Ale kdybych měla vlasy potřebující uhladit a regenerovat, určitě bych se začala zajímat. Very Happy Určitě se časem někdo ozve, ale tady obecně nejsou moc populární návštěvy kadeřnic, takže procedůry jako brazilský keratin tu snad ani nemají diskuzi... Dneska jsem taky založila téma a ještě nikdo nereagoval. Sad Holt neděle od slova nedělat (nic). Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 6:03 pm    Předmět: Citovat

Zasílám i odkaz na stránku s nabídkou http://www.vykupto.cz/ustecko/12735-keratinova-kura-na-poskozene-vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:15 pm    Předmět: Citovat

Zkušenost nemám, ani jsem o tom neslyšela, ale podle popisu mi to přijde, že to bude něco na stejné bázi jako brazilský keratin, ale ta závěrečná úprava mi není moc jasná, když žehlení je jen na přání a stačí jen vyfoukat. Ale pokud je to něco jako brazilský keratin, tak to jen vlasy na pár měsíců něčím opatlá, že by je to ozdravilo, to pochybuju, možná tak jen budou vypadat a po vymytí se vrátí do původního stavu. Spíš bych ti doporučila napsat tam dotaz do diskuze k té nabídce a nebo ještě lépe - rovnou zavolat do salonu a zeptat se, co to přesně je, jak to probíhá a tak.

Harik: diskuze o brazilském keratinu tady je. Tady je snad všechno! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:21 pm    Předmět: Citovat

... jen nektere veci se rady schovavaji dale v diskusi Wink Brazilsky keratin byl kratce prodiskutovan, vetsinou zde ohodnocen jako "pro nas zbytecny" a tim bylo tema vycerpano Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:21 pm    Předmět: Citovat

Zítra tam skočím a zeptám se, no každopádně by ten keratin měl vlasům pomoct jelikož je to součást vlasu, takže dodání ho do vlasu by nemělo být nic špatného. Vyhledávala jsem to na internetu, ale nikde žádné recenze, spíše jen samotný popis jak to vlasům prospěje a že je to hit, o to víc mě zaráží, že zde nikdo nic nepíše Crying or Very sad
Jde mi právě o to, jestlito vlas vyrovná jako brazilský keratin a také mě zaráží jako tebe, že píší žehlení jen na přání Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 8:26 pm    Předmět: Citovat

Dandulinka: U toho keratinu osobne vidim "problem" v tom, ze "vlastni vlasovy keratin" ktery se ti tvori ve vlasovych vaccich tam dela nejakou strukturu (ktera se casem potrha, jak vlasy rostou/je s nimi zachazeno a tak). Jenze to, ze to zvenka "opatlas" keratinem (je otazkou, jestli to vubec je keratin, chci rict, dneska vyrobci a prodejci udelaji cokoliv pro to, aby prodali), jeste nezarucuje, ze se tahle latka zacleni do vlasu a "vyspravi" ho, nebo ho jen shora uhladi podobne jako silikon (rekneme silikon s prodlouzenym ucinkem trvani).

Nekolik lidi (fakt jen par) co to vyzkouseli rikali, ze ze zacatku fajn, lesk jako blesk, vyrovnane vlasy a spokojenost a pak jak se to postupne vymylo, tak to byl navrat zpatky do startovniho bodu.

Odkaz na vlakno o keratinu: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3993
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.