BB krémy (korejské)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=09ba12a3b334c72832485bcca51ecbf2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 4:36 pm    Předmět: BB krémy (korejské) Citovat

Pár zmínek a příspěvků o BB krémech tady po DV koluje, ale říkala jsem si, že by možná nebylo od věci založit na ně přímo téma. Jestli je to nějak moc mimo, ať mě moderátoři přesunou do vhodnějšího místa Embarassed

O BB krémech tady dost psala Nicole, včetně článku na blog. Také je zde pár příspěvků od myslím Majduschky.

Musím říct, že mě celá ta teze BB krémů naprosto nadchla. A myslím tím ty pravé korejské (značky Skin79, Missha a další), ne ty aktuálně modní tonovací krémy od různých známých značek.
Kde jinde sehnat klasický pečovací krém (vyživující, proti vráskám atd), opalovací krém (SPF 25-50) a tonovací krycí krém v jednom?

Nerada se líčím a nesnáším make-upy, ale nemám dokonalou pleť, takže jsem dlouho sháněla něco, co by bylo opravdu lehké a přirozené, mírně krylo, především sjednotilo barevně pleť a mělo vysoký SPF faktor. Dokonce jsem si kvůli tomu zařídila po dlouhé době i PayPal Very Happy Dost velkou výhodu taky vidím v tom, že tyhle krémy mají často velmi světlé (což jinak na kosmetickém trhu se shání špatně) a často jsou dost vhodné pro suchou pleť. Většina kosmetiky mi vždycky vysušovala.

Na českém eshopu se dají sehnat tady:
http://www.bb-cream.cz/page/vyberte-si-vhodny-bb/16 ale ceny jsou dost přemrštělé

Na slovenském tady:
http://www.bbcreamshop.sk/ tam to však i pro Češky vychází cenově líp...

Ale hlavně na ebay přímo od korejských prodejců, kde se ceny, včetně poštovného pohybují okolo 200-300Kč za velká balení.

Objednala jsem si pár vzorečků, které teď budu zkoušet, mám
- Skin 79 VIP Gold collection Super+
- Skin 79 Triple function Super+ (oranžový)
- Skin 79 Triple function Super+ (růžový)

A co Vaše zkušenosti? Smile [/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
já nakupuju z toho české eshopu, co jsi dávala odkaz. Byla jsem se u nich podívat krátce potom, co sem začali BB krémy vozit. Cena mi nepřijde přemrštěná. Porovnávala jsem ceny originálních bébéček i v zahraničí a jsou plus mínus podobné. Probém je v tom, že jakmile je něco ve světě populární, udělají Asiati kopii. Proto bych z ebay nebo z Číny či z Hongkongu nic nekoupila. Zrovna nedavno byla velká aféra s BB krémem od Skin79 (růžový klasický), protože trh zahltily jeho kopie. A byly hodně vymakané. Poznalo se to podle několika detailů na obalu.
Já už několik měsíců používám ten jejich zlatý a jsem maximálně spokojená.

Mám hrubší strukturu pleti a velké póry, takže klasické makeupy na mě nesmí. Používala jsem tónovací krém, ale ty samozřejmě vůbec nekryjí.

BB je mi sympatické tím, že kryje podle přání (jde vrstvit), netvoří efekt masky, nezdůrazňuje póry a nerovnosti pleti a navíc se mi po něm neleskne čumák. Makeupy už jsem úplně vyřadila a koupila si největší balení zlatého bébéčka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 6:24 pm    Předmět: Citovat

Nicole a tím zlatým myslíš VIP Gold nebo Oriental Gold?

Jinak na tom ebay je třeba dávat pozor, nakupovat od ověřených, přímo korejských prodejců a řídit se hodnocením a názory, pak si myslím, že by to snad mohlo být v pohodě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 7:01 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem dva vzorky. Skin 79 růžový... A Misshu..

S oběma jsem byla moc spokojená, ale dala jsem přednost Skin...

Mám suchou pleť a normální make-up mi zdůrazňoval každou šupinku... To se mi tady nestane. Krásně kryje, je přirozený a hlavně - světlý.

Zajímavé je, že mám pocit, že mně tu pleť i nějak léčí.. Po odlíčení ji mám hladkou a některé pupínky vymizí...

Koupila jsem si ten pro pubertální pleť.. Prostě v tom holčičím obalu a zítra mi má dojít.. Tak pak dám když tak echo..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 8:08 pm    Předmět: Citovat

Kathory: jo, promiň, ten VIP Gold. Sedl mi nejlíp, aniž jsem tušila, že je pro zralejší pleť. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 10:52 pm    Předmět: Citovat

Mě nejlíp sedl růžový skín. Ale že bych z toho byla nějak megafest na větvi, to taky ne. Myslím, že příliš vrstvit nejde, po třetí vrstvě už jsem začala vypadat, jako bych strčila hlavu do jílu. Sice se to cca po pěti minutách ustálilo, ale poznat to bylo stále. Za mě maximálně 2 vrstvy, aby to ještě bylo přirozené.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 1:12 am    Předmět: Citovat

Tak záleží, co si člověk představí pod slovem vrstva. Já dávám na celý obličej jeden hrášek a roztírám hustým štětcem skoro jako airbrush. Bébéčka se ovšem doporučují nanášet prsty, aby zapracovala tělesná teplota a tehdy na sebe člověk nahňácá poněkud více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 10:19 am    Předmět: Citovat

Prosim vas, ako su na tom tieto kremy co sa zlozenia tyka? Fujtajbl chemka alebo to videlo prirodu aspon zdaleka...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 11:42 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tak záleží, co si člověk představí pod slovem vrstva. Já dávám na celý obličej jeden hrášek a roztírám hustým štětcem skoro jako airbrush. Bébéčka se ovšem doporučují nanášet prsty, aby zapracovala tělesná teplota a tehdy na sebe člověk nahňácá poněkud více.

Nanáším prsty a hrášek na celý obličej je na mě ažaž, spíš tak půlhrášek.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 12:36 pm    Předmět: Citovat

Také bych byla vděčná za info týkající se složení (jsem atopik/alergik, takže nemůžu moc experimentovat).
A póry neucpávají? Jsem docela nahlodaná na zkoušku si nějaký objednat, protože se mi líbí, že pleť vyživují a zároveň korigují nedostatky. Pro mě by to bylo asi dobré řešení, pudry jsem používat přestala a s make-upem, byť lehkým, se necítím dobře, mám nějakou upjatou představu, že pleť nemůže dýchat Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.