BB krémy (korejské)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68238fc31f354c2c7195bfc5a4d0e600Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 1:47 pm    Předmět: Citovat

http://www.zkracovatko.cz/SE923t

Stačí takto?

To je ten BB Lovely Girl.. od Skin79
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 11:45 pm    Předmět: Citovat

Tak mám vyzkoušený Skin 79 VIP Gold.

Zkoušela jsem ho dvakrát, jednou na "tvrdo" a podruhé s podkladem lipobází. Mám extrémně suchou kůži, dělají se mi šupiny a bílé mapy, pleť mě často pne a svědí, takže jsem trochu tušila, že naplácat si to na obličej jen tak je pro ten krém těžký kalibr Smile Ale celkem to šlo...

+ má super barvu, takovou popelavější a hlavně světlou, nepřišlo mi, že by šel do nějakých růžových odstínů
+ perfektně sjednocuje pleť
+ kryje fakt dobře

+/- voní pěkně, jako opalovací krém, ale možná až moc výrazně, po pár hodinách mi ta vůně už lezla krkem, přišla mi fakt intenzivní Very Happy
+/- na obličeji jsem ho celkem cítila, přišlo mi, že není úplně lehký, měla jsem těžší make-upový pocit, což je dáno ale tím, že celkem kryje... Trochu mi byl ten pocit nepříjemný.

- na extrémně suchou kůži úplný ideál není, po pár hodinách mi udělal mapy a trochu mě to svědilo... po odlíčení jsem pak byla dost červená Sad

Ale jinak mi přišel jako nejlepší možnost jakou jsem kdy zatím vyzkoušela. Ještě mám dva vzorky, pak dám vědět, až naostro vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 10:42 am    Předmět: Citovat

Objednala jsem si před časem pár vzorečků a nejvíc mě zaujal VIP Gold a Hot Pink. Nakonec jsem ale v plném balení objednala ten růžový, víc se mi líbila jeho barva. VIP gold je opravdu dobrý, ten jakoby našedlý podtón mě nejprve úplně fascinoval Smile ale já jsem od přírody trochu narůžovělá (v zimě a v létě víc Laughing ) , tak jsem zvolila pro mě přirozenější barvu. Jinak mi přišly skoro totožné.

+ nezalézá do pórů a neucpává je
+ přirozený odstín (i ten do šeda)
+/- mohl by trochu víc krýt, ale není to make-up, navíc při rozumné aplikaci netvoří dojem masky
- cena (objednávala jsem přes Aukro, z cen na e-shopu se mi protočily panenky)
- na mastnější pleti se leskne (nutnost pudru) a na suché bude asi zvýrazňovat šupinky (nutnost použití podkladového krému, info z druhé ruky - od kamarádky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 8:06 pm    Předmět: Citovat

Umpřímně, nikdy bych bébéčko na nahou pleť nedávala. Pokud je pleť žíznivější, vytáhne si z krému všechno a na obličeji zůstanou suché mapy pigmentu. Vždycky dávám aspoň obyčejný hydratační krém. Ono se to pak taky lépe roztírá.

VIP Gold je určený pro pleť asi tak 35+, obsahuje kaviár, zlato a jiné protivráskové legrace. Takže na citlivou pleť bych ho zrovna nedoporučila. Citlivky totiž obecně protivráskové krémy špatně snáší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 8:15 pm    Předmět: Citovat

http://3.bp.blogspot.com/-btMuIDCVPWw/UJ_A8mywEVI/AAAAAAAABuM/6SIiUTuNzP8/s640/$(KGrHqR,!rYE-VkK4Bl!BP8OePjPbg~~60_35.jpg

Máte někdo prosím zkušenost s tímhle? Mám mladou pleť, mastí se mi a trpím na akné. Očekávám od něj aby aspoň neucpával póry, sjednotil a nezhoršil mi pleť. Předem děkuji za každou odpověď, popřípadě doporučení nějakého jiného hodícího se k mé pleťi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 8:55 am    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenosti s tímto
http://www.missha.cz/
Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:19 pm    Předmět: Citovat

Byly tu dotazy na to složení.

Dneska jsem konečně něco o složení našla... Pro ukázku na VIP Gold od Skin79:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_416696359.html

Jinak se na téhle stránce dají zadat jakékoliv produkty, popřípadě i jednotlivé ingredience.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Byly tu dotazy na to složení.

Dneska jsem konečně něco o složení našla... Pro ukázku na VIP Gold od Skin79:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_416696359.html

Jinak se na téhle stránce dají zadat jakékoliv produkty, popřípadě i jednotlivé ingredience.

Smile


V BB jsou silikony Shocked Tak to si teda ještě pečlivě rozmyslím, jestli si ho pořídit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 12:31 pm    Předmět: Citovat

Také mi ty silikony trochu zkazily radost. Jinak jsem měla možnost vyzkoušet vzorek BB od L´Orealu odstín nude, to by snad měl být střední a vypadala jsem, jako kdybych strávila týden na Sahaře, takže pro bledule neee Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út březen 12, 2013 9:17 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
http://3.bp.blogspot.com/-btMuIDCVPWw/UJ_A8mywEVI/AAAAAAAABuM/6SIiUTuNzP8/s640/$(KGrHqR,!rYE-VkK4Bl!BP8OePjPbg~~60_35.jpg

Máte někdo prosím zkušenost s tímhle? Mám mladou pleť, mastí se mi a trpím na akné. Očekávám od něj aby aspoň neucpával póry, sjednotil a nezhoršil mi pleť. Předem děkuji za každou odpověď, popřípadě doporučení nějakého jiného hodícího se k mé pleťi Smile


Tak už ho mám. Nejprve uvedu mínusy, mohl by víc krýt a být bez silikonu. Jeho výhody jsou, že je velice přirozený, úplně splyne s pletí, krásně se nanáší, pleť je po něm jemná a hezky voní. Příjde mi však srovnatelný s Alverde make-upem který mám. Dostala jsem ještě vzorečky a vyzkoušela BB od SKINFOOD s Aloe Vera a musím říct, že pecka! Dala jsem ho napoprvé omylem moc, ale všechen se vsáknul, kryl asi jako tuhý make-up, ale přitom to vypadalo strašně přirozeně, hlavně se mi líbí, že všechny BB (aspoň podle mě) jsou světlé. Příště určitě pořídím ten SKINFOOD Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.