BB krémy (korejské)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 10:35 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Skin79 Intense Classic Balm a jsem s ním naprosto spokojená. Měl by být z jejich BB krémů nejvíc krycí. Mám problematickou pleť a je fakt, že úplně všechno nezakryje (hlavně přes den postupem času je to vidět trochu víc a musím to přemáznout), ale pleť vypadá rozhodně mnohem líp. Taky se mi líbí, jak vypadá pleť vyhlazenější (nedělají to náhodou ty silikony?). Rozhodně u něj hodlám zůstat, jsem z něj nadšená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 10:48 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska zase objevila Ameriku (BB krémy). Mírně kryje, vysoké SPF... Jenže narážím na klasický problém - barva. Když je něco "univerzální odstín pro všechny", v 99 % je to na mě tmavé až hanba. Odstínem mi vyhovuje téměř omítkově bílý Dermacol Cover 208
( http://www.dermacol.cz/dekorativni-kosmetika/tvar/make-upy/make-up-cover ). Embarassed

Prosím prosím, nemá nějaká z vás srovnání odstínu nějakého BB krému od Skin79 s odstínem výše uvedeného make-upu?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:51 am    Předmět: Citovat

Predvčerom som si kúpila BB, vyhovuje mi že je ľahší ako klasický make up, je to Dermacol odtieň shell, ktorý je sice na prvý pohľad dosť tmavý, ale keď sa rozotrie tak pohodička. Inak si make-up kupujem buď najsvetlejší, alebo druhý najsvetlejší. Ale s týmto som spokojná Wink uvidíme cez leto či sa nebude "topiť" ako klasický make-up.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 8:49 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Tak jsem dneska zase objevila Ameriku (BB krémy). Mírně kryje, vysoké SPF... Jenže narážím na klasický problém - barva. Když je něco "univerzální odstín pro všechny", v 99 % je to na mě tmavé až hanba. Odstínem mi vyhovuje téměř omítkově bílý Dermacol Cover 208
( http://www.dermacol.cz/dekorativni-kosmetika/tvar/make-upy/make-up-cover ). Embarassed

Prosím prosím, nemá nějaká z vás srovnání odstínu nějakého BB krému od Skin79 s odstínem výše uvedeného make-upu?


Myslím, že Skin79 má všechny BB krémy v jednom odstínu - přijde mi dost světlý a hlavně se po určité době úplně přizpůsobí barvě pleti. Hned po nanesení má takovou našedlou barvu, ale během pár minut už to vypadá opravdu přirozeně. S Dermacol Cover ho bohužel srovnat nemůžu, nemám zkušenost, každopádně pokud máš světlou pleť, neměla bys mít s tím odstínem problém. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 12:08 pm    Předmět: Citovat

To s prispôsobením pleti je pomaly na každom make-upe a aj tak potom na mne ostanú oranžové, alebo hnedé. To by musel byť naozaj zázrak, aby sa prispôsobil pleti, nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
To s prispôsobením pleti je pomaly na každom make-upe a aj tak potom na mne ostanú oranžové, alebo hnedé. To by musel byť naozaj zázrak, aby sa prispôsobil pleti, nie?


Musím potvrdit že se opravdu přizpůsobí pleti Smile Já mám velmi světlou pleť, jediný make-up který mi po dlouhé době sednul byl Alverde nejsvětlejší odstín a i tak nevypadal nijak přirozeně. Dnes mi právě přišla druhá objednávka nových BB a oba dva nepřekonatelné! Strašně dobře kryje akné a sjednocuje pleť, navíc nemusím používat korektor ani pudr, pro mě to opravdu zázrak je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 9:25 pm    Předmět: Citovat

Lynx napsal:
(...) pokud máš světlou pleť, neměla bys mít s tím odstínem problém. Smile

To je právě kámen úrazu: Podle desítek různojazyčných recenzí, co jsem za pár dní prošla na internetu, s ním světlí lidé nemají problém. Jenže já nemám ani tak světlou pleť, jako spíš extrémně bledou. Jediný make-up/korektor/cokoli, co jsem kdy za celý život našla ve svém odstínu, je právě Dermacol cover 208, jinak jsou na mně i ty nejsvětlejší odstíny vždycky moc tmavé a do oranžova. A - to mi snad ani věřit nebudete - na rukou, kde jsem ještě bledší než v obličeji, vypadá dokonce i ten Dermacol cover 208 moc tmavý a oranžový...

A říkám rovnou - rozhodně nechci (ani o trochu) tmavší odstín, než mám pleť v obličeji. Už takhle mám obličej trochu tmavší než zbytek těla a nerada bych chodila s oranžovo-hnědou hlavou na bílém krku...

Achich ach. Nechtějí třeba zavést odstín "omítka"?
Mad

Každopádně moc děkuju za reakci, každé "je vážně světlý" mi vždycky dodá (nejspíš dost naivní) naději Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 9:36 pm    Předmět: Citovat

Tak to mě napadá jedině objednat si vzorečky a vyzkoušet, jak ti sedne.
A do oranžova ani do hněda nechytá, aspoň na mně ne - když to s ním někdy přeženu, tam mám dojem, že jsem spíš do béžova... Laughing
Odstín omítka by určitě uvítalo hodně lidí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 7:20 am    Předmět: Citovat

Philogia: Ja som to prestala riesit a kupila som si cisto biely make-up a miesam ho s "farebnym" podla potreby. Je to najlepsia vec aku som mohla spravit, lebo Dermacol 208 je strasne husty a tazko sa s nim pracuje. Je to uzasne davat si na tvar make- up ktory naozaj farebne sedi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 9:45 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Philogia: Ja som to prestala riesit a kupila som si cisto biely make-up a miesam ho s "farebnym" podla potreby. Je to najlepsia vec aku som mohla spravit, lebo Dermacol 208 je strasne husty a tazko sa s nim pracuje. Je to uzasne davat si na tvar make- up ktory naozaj farebne sedi Smile


Hutnost a vysoká "kryvost" Dermacol cover 208 je právě důvod, proč sháním něco dalšího, protože jinak jsem s ním naprosto spokojená (upřímně doufám, že mi ho nezruší)...

Děkuju za tip s čistě bílým make-upem, může se někdy hodit... Jenže pro běžný den pro mě bohužel nepoužitelné (a proč se vlastně zajímám o asijské BB creamy): Potřebuju i na normální den SPF minimálně 25, čím víc, tím líp. Že seženu takový čistě bílý make-up, o tom silně pochybuju. A pokud podmazávám make-up opalovacím krémem, lesknu se jako jedna velká mastná pánev Crying or Very sad

Aneb co bych vlastně ráda, když se mi (podle prodavaček) pořád něco nezdá:
- aby to přiměřeně krylo
- můj bělobný odstín
- bez lesku, prosím
- dostatečné SPF
Výsledek po pěti letech: Neexistuje. Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.