BB krémy (korejské)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e0ec253b017cde229dbf10ca726d3a57Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 8:47 am    Předmět: Citovat

citace:
Dnes mi právě přišla druhá objednávka nových BB a oba dva nepřekonatelné! Strašně dobře kryje akné a sjednocuje pleť, navíc nemusím používat korektor ani pudr, pro mě to opravdu zázrak je Smile


Muzu se zeptat, ktere BB sis objednavala? Dekuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 3:26 pm    Předmět: Citovat

Philogia: O tejto téme som dosť čítala a dozvedela som sa, že používať iba BB krém alebo make-up ako ochranu pred slnkom vôbec nestačí pretože si na tvár jednoducho nedávame dostatočné množstvo produktu aby nás ochránilo. Ak má opalovák chrániť pokožku je potrebné aplikovať poriadnu a rovnomernú vrstvu.

Ja si najviac make-upu dávam na líca, pod oči si ho nedávam (tam si dám korektor), na nos si ho nedávam vôbec (tam mi stačí púder) na zbytok tváre dám iba tenkú vrstvu na zjednotenie pleti. Keby som takýmto spôsobom použila opalovák a bola by som dlho na slnku, tak sa asi poriadne spálim.

Takže pokiaľ nenosíš hrubú rovnomernú omietkovú vrstvu make-upu, tak ťa pred slnkom veľmi neochráni. Ochranný faktor v make-upoch je skôr doplnková ochrana, nie základ.

Čo sa týka mastnoty opalovákov, tak existujú krémy určené na tvár (nie na telo) a špeciálne na mastnú pleť. Napr. Eucerin alebo La Roche Posay také má. Určite sa nájdu aj iné značky. Také niečo by ti mohlo sedieť.

A biely make-up má Barry M, Kryolan, Stargazer... Niečo podľa mňa nájdeš. Myslím, že u vás v ČR máte väčší výber (nielen) kozmetiky ako u nás Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

ilcas napsal:
citace:
Dnes mi právě přišla druhá objednávka nových BB a oba dva nepřekonatelné! Strašně dobře kryje akné a sjednocuje pleť, navíc nemusím používat korektor ani pudr, pro mě to opravdu zázrak je Smile


Muzu se zeptat, ktere BB sis objednavala? Dekuju Wink


http://2.bp.blogspot.com/_WPwUF7wXld0/TEA6JF-vRAI/AAAAAAAADH0/GAPFsrPk0RY/s1600/SkinFoodAloe2.jpg

Skin Food Aloe Vera

http://www.skin79.cz/admin/userfiles/images/intense%20classic%20balm2.jpg

Skin79 classic intense


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 7:43 am    Předmět: Citovat

diky, ja mam prave tenhle:
http://www.bb-cream.cz/product/bb-kremy/dream-girls-bb-cream-skin79-_43_5g_/14
je docela dobrej, ale na me trochu mastnejsi a taky by mi navadila malicko vetsi kryvost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 11:03 am    Předmět: Citovat

Philogia napsal:

Prosím prosím, nemá nějaká z vás srovnání odstínu nějakého BB krému od Skin79 s odstínem výše uvedeného make-upu?


Já jsem jich ozkoušela od Skin79 víc, jako relativně nejsvětlejší mi přijde určitě tenhle:
http://www.bb-cream.cz/product/bb-kremy/super-plus-triple-functions-bb-vita/11
je o dost hutnější než ostatní BB krémy, musí se důkladněji nanášet, ale i tak vypadá přirozeně a výborně kryje, když se nechá vstřebat rozhodně nedělá masku, i když hustotou je to skoro make-up. Má SPF 50, testovala jsem za slunečného zimního dne v Alpách, zatímco všichni se i s opalovacími krémy spálili, já jsem získala jenom hodně jemný zdravý nádech, takže nějak to SPF funguje, já se spálim normálně v obličeji hodně snadno. Odstín pro mě byl super na zimu, ale teď už jsem ho odložila, je moc světlý, i když jsem vážně bledule, takže třeba by ti mohl sedět....
Navíc se mi zdá, že i když obsahuje nějaký ten silikon, tak se mi po BB krémech celkem zlepšila pleť, asi je to pořád lepší než make-up, kde jsem obsah silikonů a dalších hrůz nikdy nezkoumala
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 11:21 am    Předmět: Citovat

ilcas napsal:
diky, ja mam prave tenhle:
http://www.bb-cream.cz/product/bb-kremy/dream-girls-bb-cream-skin79-_43_5g_/14
je docela dobrej, ale na me trochu mastnejsi a taky by mi navadila malicko vetsi kryvost


Ten jsem si kupovala prvně a oproti těm co mám teď je nic moc, mastnější, málo kryje, ale za to je lehký a voní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 9:24 pm    Předmět: Citovat

ja už som týždeň majiteľkou Skin79 Super Plus tripple functions, ale v takej tej sivej, nie oranžovej tube, neviem, aký je medzi nimi rozdiel.
Za seba musím povedať, že neľutujem peňazí, aj keď to bolo dosť Confused
Odtieň má presne podľa mojich predstáv, kryje v pohode, aj keď teraz to nemôžem posúdiť, lebo celkovo mám po liekoch lepšiu pleť, ako som mávala a nemám vyrážky. čo sa týka jaziev, tie sú síce vidieť, ale oveľa svetlejšie a celkovo vyzerá na pleti veľmi prirodzene.
Bála som sa, že sa budem mastiť, ale oproti make-upu nevidím rozdiel v mastnote.
UV ochranu som zatiaľ príliš neotestovala, ale predvčerom som bola trocha na slnku s tým, že čelo som nemala natreté a veru ostalo trochu doružova Smile ale nespoliehala by som sa naň príliš v tomto - predsa len človek to v tomto horku aj vypotí a tak podobne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 10:38 pm    Předmět: Citovat

Dnes som prvýkrát vyskúšala môj prvý kórejský bb krém (hneď mi napadla otázka: when was the last time you did something for the first time? heh Very Happy).

Je to Missha Signature Real Complete v odtieni #13 milky beige. Aké má účinky ešte posúdiť neviem, ale čo sa týka farby tak je neuveriteľne svetlý! Na ruke som ho porovnávala s Make-up coverom 208 a je svetlejší - ten bb krém je svetlejší! Myslím, že k tomu už netreba nič dodávať... Ešte by som to mala ísť oznámiť do bledulovského vlákna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.