Kms california

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b6c05a69c1ebced98dc6aa60e439d2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martinlfc
0-7
0-7


Založen: 9.2.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 12:06 am    Předmět: Kms california Citovat

tak co?Mate s touto vlasovou kosmetikou nejake zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 1:05 pm    Předmět: Citovat

Neznám... Zkusila jsem to vygooglit a nejspíš ani znát nebudu.

Jediný český e-shop, na který jsem narazila: http://www.avy.cz/KMS+California

Upřímně řečeno, abych si koupila šampon o velikosti 300 ml za 522 Kč, to by to musel být vážně zázrak.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 1:22 pm    Předmět: Citovat

Ehm... Tak jsem orientačně našla složení jednoho z jejich šamponů KMS California Flat Out Shampoo:

Water (aqua/ eau), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG 18 Glyceryl Oleate/Cocoate, PEG 3 Distearate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Polyquaternium 10, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ficus Carica (Fig) Extract, Quaternium 80, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, PEG 60 Hydrogenated Castor Oil, Amodimethicone, Propylene Glycol, Trideceth 12, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Sorbitol, PCA, Lactic Acid, Citric Acid, Malic Acid, Glycolic Acid, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Fragrance (parfum), Violet 2 (CI 60730), Red 33 (CI 17200)

(zdroj: http://www.naturallycurly.com/curlproducts/view/4354/KMS-California-Flat-Out-Shampoo )

Tákže: Přírodní to není ani náhodou, "čistící složka" klasické SLES.
Obsahuje Quaternium 80, Dimethicone a Amodimethicone (silikony).
Obsahuje Tetrasodium EDTA (prý nic moc).
Obsahuje 4 (!) různé PEGy, a to celkem vepředu ve složení (do pokožky hlavy kvůli tomu snadněji pronikají různé hnusy).
Obsahuje DMDM Hydantoin (urychluje stárnutí kůže, možná i karcinogenní).

K dobru mu přičítám, že tam aspoň nejsou parabeny.

Takže za mě - ještě by tam mohli plácnout SLS a parabeny a bylo by tam úplně všechno, co mám aktuálně na seznamu "nic moc ingrediencí". Takže já za tu cenu rozhodně neberu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.