PMS ako predchádzate..???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8432fc22ceddb030534e1ce9229383fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 6:13 pm    Předmět: Citovat

moc díky za vaše reakce, je to jak se vším, budu muset vyzkoušet, co mi sedne. moc se mi do toho polykání oleje nechce Confused ale připadá mi to jako nejúčinnější metoda, kdy se do těla ty látky dostanou přímo. uvidíme. naštěstí s pms vyloženě nemám problémy, ale některý cyklus je značně nepříjmný, co se křečí týče... :-/ sice si pak vezmu prášek, ale i tak, než zabere a neřeší to příčinu, jen odstraňuje následek :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

Mě osobně přišel horší na polykání dýňový olej, ale když se zadrží dech a pak se zapije, tak je požívání oleje bez problémů. S takovou macou je to horší Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 10:52 pm    Předmět: Citovat

Zrovna včera mě říkala doktorka, že od křečí pomáhá hořčík, stačí prý pár dnů před menstruací. Já s tím naštěstí problém nemám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 11:03 pm    Předmět: Citovat

trošku ot, protože to není přímo k PMS ale přímo při tom mi pomáhal Ascorutin, myslím dvě tablety 2x denně jsem brala, a to první 3 dny ms. Bylo mi lépe.

S práškama (HA) je to o mnoho lepší, pořád ne úplně dobrý (nejspíš by na to nějaká slečna paralen zobla), ale jak mám to srovnání jaké to bylo předtím, tak mi stačí ležet v posteli s čajem a koukat na film.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Lenulak napsal:
Zrovna včera mě říkala doktorka, že od křečí pomáhá hořčík, stačí prý pár dnů před menstruací. Já s tím naštěstí problém nemám...


horčík sem zkoušela a ještě teď občas zobnu, ale nějaké viditelné účinky sem nepozorovala.... problém je, že nevím, který cyklus ty křeče budu mít, což mě dost zaráží, 2, 3x je to ok a pak třeba 2x po sobě hrůza, nechápu Mad Rolling Eyes nejlepší je, když to člověka stihne, když není doma Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 12:27 pm    Předmět: PMS Citovat

Musím sa priznať, že ja som na to skúšala už asi všetko....tabletky ( Od panadolu, cez panadol femina inak ten nezaberal vôbec, paralen, brufen, všetky lieky od bolesti) osvedčené mám teplý obklad to je jedna balada naplním si fľašu teplou vodou a totálna úľava, skúšala som rôzne bylinky, čajíky, magnesium a nič. Musím vyskúšať pupalku určite ste mi tu dali mnoho skvelých rád a ja Vám za to ďakujem ste skvelé!! Viac hláv, viac rozumu!!!! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 12:28 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Mě osobně přišel horší na polykání dýňový olej, ale když se zadrží dech a pak se zapije, tak je požívání oleje bez problémů. S takovou macou je to horší Twisted Evil


podľa mňa je uplne najhorší rybací tuk...tým ma maminka štopala keď som bola malinká Very Happy Very Happy Very Happy hehe a vyrástla zo mňa Very HappyVery Happy Very Happy krásna mladá žena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivette7
8-20
8-20


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 9:54 am    Předmět: Citovat

Mne od bolestí pri menštruácií pomáha Omega-3, a nemusí byť ani drahý, kupujem ten z DM - Das gesunde plus, 60 tbl za 3,99 euro. Ale pomohol mi, samozrejme, aj od iných firiem. Vždy, keď sa dostavia kŕče, dám si 1 tobolku. Nemusím už potom jesť žiadne tabletky.
Myslím, že je zbytočné piť rybací tuk, keď aj tbl. zaberajú. Smile


Naposledy upravil Ivette7 dne čt červen 20, 2013 11:44 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 1:25 pm    Předmět: Citovat

sice to není úplně k tématu PMS, ale trošku se mu blíží - nemáte někdo zkušenost s bolesti zad (konkrétně bedra) při MS, při počátku, první den-dva? Pořád přemýšlím kde jsem si co namohla nebo narazila, ale nic mě nenapadá, tak přemýšlím jestli to není z MS... nikdy jsem tohle neměla, ale teď mám 2.MS po vysazení HA, tak jsou to pro mě docela neznámé věci..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:40 pm    Předmět: Citovat

Soni, mívám to taky. A též vždy hledám příčinu jinde. Ale patří to k pms.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.