Zesvětlení obočí
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8f3f401f3a718c42692b4d009a1670eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 2:20 pm    Předmět: Zesvětlení obočí Citovat

Ahojte všichni,mám celkem světlý vlasy takový do zlatova a obočí takový světle hnědý,moc bych chtěla blond obočíSad,tady kde bydlím žádná kosmetička jak sem se koukala na web nedělají:/Chtěla bych to zkusit sama na začátek jen trošku opravdu mi stačí 1-2 tony světlejší, kdyžtak potom bych přidala,tak prosím kdo má zkušenost,tip,nápad tak prosím napište.
Moc děkuji:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 10:46 pm    Předmět: Citovat

Fakt nikdo neví holky?:O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 8:06 pm    Předmět: Citovat

skusala som to doma-sama na sebe,neviem ako u kozmeticky, tak ti mozem povedat iba vlastnu skusenost, stiahla som to peroxidom na 2 krat, az to bolo do biela a nasledne zafarbila, normalne ako vlasy, farbila som tiez 2 krat kvoli tomu aby som neprehnala intenzitu novej farby, farbu som mala na farbenie obocia, nebolo to zle, len sa mi to uz nejako nechcelo viackrat opakovat, a normalne obocie vyrastlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 8:13 pm    Předmět: Citovat

pri tom zafarbeni som si to dala naozaj na par sekund a zotrela a nasledne znovu na sekundu, bala som sa aby som trafila spravny odtien a nemala som to tmavsie ako predtym, tiez som isla o 2 stupne dole

...a tiez by som mala asi obavu to takto robit castejsie, predsalen aby mi nezislo obocie uplne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 8:45 am    Předmět: Citovat

S barvením obočí nemám žádnou zkušenost, ale jednou jsem si obočí ostříhala na kratičko a v tu chvíli, jak prosvítala pokožka, tak obočí vypadalo mnohem světleji a kdybych si to ještě vymalovala tužkou nebo stínem, tak si myslím, že by to mohlo mít jakoukoli barvu.
Jaj, teď čtu, že chceš z hněhého blond, to by tahle metoda asi moc nepomohla, ta je špíš pro ty, co chtějí např. z černé udělat hnědé... nevím, jestli by jsi sehnala tužku nebo stín ve vhodném odstínu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 9:23 pm    Předmět: Citovat

ZaBukem2 napsal:
S barvením obočí nemám žádnou zkušenost, ale jednou jsem si obočí ostříhala na kratičko a v tu chvíli, jak prosvítala pokožka, tak obočí vypadalo mnohem světleji a kdybych si to ještě vymalovala tužkou nebo stínem, tak si myslím, že by to mohlo mít jakoukoli barvu.
Jaj, teď čtu, že chceš z hněhého blond, to by tahle metoda asi moc nepomohla, ta je špíš pro ty, co chtějí např. z černé udělat hnědé... nevím, jestli by jsi sehnala tužku nebo stín ve vhodném odstínu Rolling Eyes


Ono není jako uplně,ono vypadá z dálky na fotkách atd blond(a to rozhodně není tenký),ale prostě bych z toho pocitu chtěla o něco světlejšíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 9:25 pm    Předmět: Citovat

saflorka napsal:
skusala som to doma-sama na sebe,neviem ako u kozmeticky, tak ti mozem povedat iba vlastnu skusenost, stiahla som to peroxidom na 2 krat, az to bolo do biela a nasledne zafarbila, normalne ako vlasy, farbila som tiez 2 krat kvoli tomu aby som neprehnala intenzitu novej farby, farbu som mala na farbenie obocia, nebolo to zle, len sa mi to uz nejako nechcelo viackrat opakovat, a normalne obocie vyrastlo Laughing


A ještě kolikati %byl ten peroxid?.)),a ty sis dala peroxid a na barvu:OO?a jakou barvu?.)Jinak moc děkuji,že jsi se mi ozvala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saflorka
21-40
21-40


Založen: 2.11.2012
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 11:28 am    Předmět: Citovat

http://www.perlacosmetic.sk/?RefectoCil-farba-na-riasy-a-obocie-,65

odfarbila som praskovym - modrym odfarbovacom na vlasy, dostat bezne v drogerii
az potom som farbila Wink RefectoCilom, skusala som rozne znacky, ale mne sedi najviac, pouzivat mozes donekonecna, farby je vela a miesa sa s oxidantom, nekupujem cez net, ale v obchode pre kadernicky

Fair - maju zosvetlovac do 3 stupnov Idea , ten som nemala, skus ten , alebo inu znacku mozno maju nieco podobne, na dlhodobejsie pouzivanie by som o nom silne uvazovala Wink , a ja som skusala tu fialovu, takze bolo nutne to uplne zosvetlit

teraz farbim modro-fialovo, jemne, nic vyrazne, povodnu svoju farbu pred farbenim nestahujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 1:48 pm    Předmět: Citovat

saflorka napsal:
http://www.perlacosmetic.sk/?RefectoCil-farba-na-riasy-a-obocie-,65

odfarbila som praskovym - modrym odfarbovacom na vlasy, dostat bezne v drogerii
az potom som farbila Wink RefectoCilom, skusala som rozne znacky, ale mne sedi najviac, pouzivat mozes donekonecna, farby je vela a miesa sa s oxidantom, nekupujem cez net, ale v obchode pre kadernicky

Fair - maju zosvetlovac do 3 stupnov Idea , ten som nemala, skus ten , alebo inu znacku mozno maju nieco podobne, na dlhodobejsie pouzivanie by som o nom silne uvazovala Wink , a ja som skusala tu fialovu, takze bolo nutne to uplne zosvetlit

teraz farbim modro-fialovo, jemne, nic vyrazne, povodnu svoju farbu pred farbenim nestahujem


Seš zlatá!!!! Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 12:41 am    Předmět: .. Citovat

Niekoľkokrát som si tam hodila normálne na svoje hnedé obočie orieškovú alebo ryšavú farbu z drogérky tak na 5 min.. efekt prirodzený, obočko na dennom svetle a slniečku ryšavé inak príjemne hnedé ..no čím svetlejšie tým vyzerá redšie a začala som mávať po tejto procedúre podráždenú pokožku a dosť to v poslednej dobe štípalo tak som s tym prestala a nechávam tak občas len dám svetlohnedú alebo zlatavú ceruzu len po obočí na zlatý lesk nedokresľujem ale zvyšok keďže by to bolo smiešne mať hnedé obočie a dokreslené zlatou Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.