Tak jsem tu :) + pár otázek

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6e71b9c21c29362fcf3b585e79d82e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Greina
0-7
0-7


Založen: 24.2.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 12:24 am    Předmět: Tak jsem tu :) + pár otázek Citovat

Zdravím všechny Smile
Jmenuju se Kačka a je mi 13, toužím po oříškových, nebo hnědo-zrzavých vlasech Smile Normální vlasy mám něco mezi šedou myší a čokoládou Very Happy Mám odbarvovat nebo ne? Tuhle jsem si koupila dva barevné šapóny, jeden čokoládový a jeden v takové hodně špinavé blond, chytí mi ta blond na vlasy jenom tak, když je světlejší? Poradil by někdo, kterou (normální nebo hennouvou) barvu má odzkoušenou a co by zafungovalo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2013 2:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

Na tu hnedo-zrzavou by ti henna mela docela pomoct, stacit by mohla jakakoliv cista henna (laswonia inermis). Vzhledem k tomu, ze barvivo se na vlas nabaluje a tim padem nemeni puvodni pigment vlasu, ve vyslednem efektu by mela vzniknout hneda se zrz odlesky, nebo hodne hodne tmava zrzava (tedy spise hnedozrz), ktera na slunicku bude svitit zrzave.

Co se tyce chemickych barev, tam ti bohuzel neporadim ... s temi zkusenosti nemam.

Tak ci tak, doufam, ze dosahnes kyzeneho vysledku Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Greina
0-7
0-7


Založen: 24.2.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 5:05 am    Předmět: Výsledek barvy od Palette Citovat

Tak už mám vlasy barevné, koupila jsem si barvu od Palette, už si nepamatuji odstín (krabičku bych asi ještě někde vyhrabala) a vlasy jsem si nabarvila jednoduše bez odbarvování. Krásně se to nanášelo, jen to má celkem intenzivní vůni.
Vlasy nemám vůbec zničené (že by ta mateří kašička?) a na světle hází krásné zrzavé odlesky, když nejsem tolik na světle, je to taková kaštanově-lehcezrzavá, každopádně se mi to moc líbí a doufám že to vydrží (mělo by). Smile Barevné šampóny zatím nechám, řekla bych, že na nabarvené vlasy nebudou mít moc účinek.. Ale kdo ví? (Ví někdo? Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 9:18 am    Předmět: Citovat

Pokud myslíš šampony na barvené vlasy, tak ty žádný spešl účinek nemají. Viděla jsem na netu na to kdysi test.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 12:22 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že myslí takový ty sáčky, co vydrží tak 8 umytí... Ty mají docela barevnej efekt, ale samozřejmě ne tak intenzivní jako přímo barva... spíš jen tak tónujou. Jsou taky šetrnější než barva.

Až ti barva bude odrůstat a nebude se ti líbit odrost, můžeš zkusit ty barevný šampony, trochu se to sjednotí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne březen 10, 2013 1:16 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem to špatně pochopila. No co už. Very Happy Jinak souhlasím s Nikinkou. Ale pozor na šampon (myslím, že jsou to žluté krabičky) od Palette, protože to žádný šampon není, ale barva!

Ještě jsem si vzpoměla, že jsem slyšela o masce, která trochu tonuje:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=5701
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Greina
0-7
0-7


Založen: 24.2.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2013 11:09 pm    Předmět: Děkuji Citovat

Děkuju za osvětlení, už to tak vypadá, že tu špinavou blond zkusím na odrosty, jestli chytne, tak asi spíš do zrzava, tak by to mohlo vyjít Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.