Vlásky podle Měsíce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 90, 91, 92  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=40622fd06abfa725cbe62ceae268b88eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Geilen napsal:
Mě to celkem sedí...
Možná je na tom člověk od člověka jinak...ale mě už to s tím rychlejším růstem vážně vyšlo...

Ale myslím, že kdyby na tom byl někdo s vlásky vážně zle, aspoň za zkoušku to přece stojí, ne? Very Happy


Vidíš - já jsem zase četla ( a taky se podle toho jeden čas řídila), že pokud chceme ,aby vlasy rostly rychleji, měly by se stříhat ve znamení Lva nebo Panny Confused A ve vodním znamení nestříhat a pokud možno ani nemýt!!! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

S tím Lvem je to určitě pravda, a s tou Pannou taky - prý pak vlasy mají lepší tvar a tak...
V lunárních kalendářích je často u Lva a Panny symbol nůžek - jako že teď je to vhodná doba.
Ale s těmi vodními na to mají lidi rúzné názory. V té knize to bylo takhle, ale může být - stříhat asi ne, ale proč nemýt?
To by přece mělo sedět...
...nebo už nevím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Asi tam bylo napsáno, že pokud myješ vlasy v některém vodním znamení, tvoří se více lupy a vlasy jsou splihlé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 4:12 pm    Předmět: Citovat

Ani ne,
podle té knihy mělo být mytí ve vodní dny dobré. Ale před chvílí jsem našla jinou stránku na internetu, a tam nějaký pán tvrdil, že mytí ve vodní dny ne.
Ale s tím mytím je to stejně jedno.
Myje se, když jsou vlasy mastné, a hotovo.
Já jsem jenom chtěla napsat něco o tom stříhání podle Měsíce, a to bylo k tomu. Ale to stříhání mi nikdo nevezme. To měli lidi na vsích odpozorované už před stovkami let.
Já jenom, že kdyby už si někdo nevěděl rady s vláskama, tak ať to zkusí takhle.
Mě to pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 12:34 pm    Předmět: údržba vlasů podle fází měsíce Citovat

zkoušeli jste si někdo stříhat vlasy když měsíc dorůstá a podobné věci?já ne,jestli s tím někdo máte zkušenosti,a jestli je to pravda nebo ne,sem s tím!docela mě to zajímá,někde jsem četla že zrovna když třeba měsíc dorůstá,vyplatí se stříhat vlasy,protože rychleji rostou,moc se mi tomu ale věřit nechce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 1:35 pm    Předmět: Re: údržba vlasů podle fází měsíce Citovat

Tree napsal:
zkoušeli jste si někdo stříhat vlasy když měsíc dorůstá a podobné věci?já ne,jestli s tím někdo máte zkušenosti,a jestli je to pravda nebo ne,sem s tím!docela mě to zajímá,někde jsem četla že zrovna když třeba měsíc dorůstá,vyplatí se stříhat vlasy,protože rychleji rostou,moc se mi tomu ale věřit nechce Laughing


Tree, mrkni na http://zena.atlas.cz/horoskopy/lunarni-diar/ Teda netusim, jestli ho aktualizuji kazdy den - nekdo o nem tady ale psal, tak snad napise nake dalsi info. Je tam napsane, zda je den vhodny pro strihani vlasu nebo ne. Az zjistim, jestli ho aktualizuji denne nebo aspon obcas, tak se to chystam vyzkouset, taky me to zajima Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 5:17 pm    Předmět: Re: údržba vlasů podle fází měsíce Citovat

verculina napsal:
Tree napsal:
zkoušeli jste si někdo stříhat vlasy když měsíc dorůstá a podobné věci?já ne,jestli s tím někdo máte zkušenosti,a jestli je to pravda nebo ne,sem s tím!docela mě to zajímá,někde jsem četla že zrovna když třeba měsíc dorůstá,vyplatí se stříhat vlasy,protože rychleji rostou,moc se mi tomu ale věřit nechce Laughing


Tree, mrkni na http://zena.atlas.cz/horoskopy/lunarni-diar/ Teda netusim, jestli ho aktualizuji kazdy den - nekdo o nem tady ale psal, tak snad napise nake dalsi info. Je tam napsane, zda je den vhodny pro strihani vlasu nebo ne. Az zjistim, jestli ho aktualizuji denne nebo aspon obcas, tak se to chystam vyzkouset, taky me to zajima Wink


to je zajímavý,už sem se koukla,zajímalo by mě kde na ty informace choděj,jsem hodně skeptická Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:03 pm    Předmět: Re: údržba vlasů podle fází měsíce Citovat

Tree napsal:
verculina napsal:
Tree napsal:
zkoušeli jste si někdo stříhat vlasy když měsíc dorůstá a podobné věci?já ne,jestli s tím někdo máte zkušenosti,a jestli je to pravda nebo ne,sem s tím!docela mě to zajímá,někde jsem četla že zrovna když třeba měsíc dorůstá,vyplatí se stříhat vlasy,protože rychleji rostou,moc se mi tomu ale věřit nechce Laughing


Tree, mrkni na http://zena.atlas.cz/horoskopy/lunarni-diar/ Teda netusim, jestli ho aktualizuji kazdy den - nekdo o nem tady ale psal, tak snad napise nake dalsi info. Je tam napsane, zda je den vhodny pro strihani vlasu nebo ne. Az zjistim, jestli ho aktualizuji denne nebo aspon obcas, tak se to chystam vyzkouset, taky me to zajima Wink


to je zajímavý,už sem se koukla,zajímalo by mě kde na ty informace choděj,jsem hodně skeptická Smile


nevim, neco je urcite odpozorovane casem a neco... nevim, ale je to priroda a ta je vsemocna Wink Ale fungovat by to mohlo, teda aspon me prirodni veci (masky, bilinkove caje...) sedi vic nez ty chemicke vymysly z fabrik a myslim, ze vyzkouset ridit se mesicem by taky nemuselo byt od veci. Jen abych pri uplnku nezacala výt na mesic jak naka vlcice Laughing vyzkousim a pak predam zkusenosti Smile Jen musim zjistit, jak casto ten lunarni diar aktualizuji Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:19 pm    Předmět: Re: údržba vlasů podle fází měsíce Citovat

verculina napsal:

nevim, neco je urcite odpozorovane casem a neco... nevim, ale je to priroda a ta je vsemocna Wink Ale fungovat by to mohlo, teda aspon me prirodni veci (masky, bilinkove caje...) sedi vic nez ty chemicke vymysly z fabrik a myslim, ze vyzkouset ridit se mesicem by taky nemuselo byt od veci. Jen abych pri uplnku nezacala výt na mesic jak naka vlcice Laughing vyzkousim a pak predam zkusenosti Smile Jen musim zjistit, jak casto ten lunarni diar aktualizuji Smile)


Nejlepší je, koupit si vždy na začátku roku Lunární kalendář, tam jsou všechny fáze Měsíce, kterým souhvězdím zrovna prochází a spousta rad - vlasy, pleť, nehty... A taky rady pro zahrádkáře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:22 pm    Předmět: Citovat

Tohle téma, tady už máme, takže jsem to spojila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 90, 91, 92  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.