Sekty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3d06de2bec0388f35d3af3402a224b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Martin. napsal:
]A nebo tvrdě ať si vybere buď ta jeho skupina nebo rodina.Ale to bych taky volil jako jednu z posledních možností.


To bych viděla fakt jako tu nejzazší možnost - taková volba by mohla skončit velmi smutně pro obě strany.
Na druhou stranu je ovšem fakt, že mnohé sekty člověka hned na začátku odstřihnou od rodiny, namluví mu, že právě v jeho nejbližších leží veškerá špatnost apod.


Jenomže on už si vybral sám - s rodinou ani nikým z kamarádů se už nestýkají, prodali auta, barák, odešli z práce, a zmizeli i s miminem kamsi do Berlína. Poslední signály od nich byly, že všichni okolo jsou póvl, a že jen oni jsou ti praví a nejlepší, vyslanci toho nejvyššího...Sad
Já bych je klidně nechala, ať si blbnou, ať si nabijí hubu, za pár let na to třeba přijdou - ale ono asi není tolik času, vypadá, že by to nemuseli přežít fyzicky.

Niko, za kontakty díky, mrknu na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, tak to bude hodně těžké, když ještě navíc takhle zmizeli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.
81-160
81-160


Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 3:35 pm    Předmět: Citovat

Tak to je náhul Dani mužeš mi prosím napsat jak se ta sekta jmenovala?Docela mě tohle odvětví zajímá.A taky možná na něco mojí známí kápnou.Nevím ono je to docela těžké do takovích skupin proniknout pokud nejsi jeden z nich.A navíc mám teď momentálně nemocenskou tak můžu na netu sedět od rána do rána Laughing To zas bude virů a trojanů Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

Hmm, už to víme. Je u Scientologů. Evil or Very Mad To je v pytli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Hmm, už to víme. Je u Scientologů. Evil or Very Mad To je v pytli.


O této sektě jsem nedávno četla ( asi v souvislosti s Tomem Cruisem) - ti umí pěkně vymýt mozek.... Netušila jsem, že jsou i u nás....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Jsou, i když snad nejsou oficiálně uznaní jako církev. Ano, pěkně vymývají mozek. zajímalo by mě, co pak dělají s těmi členy, kteří si kvůli nim rozvrátí rodinu, práci, nadělají obrovské dluhy a podobně. Jestlipak je pak budou živit a dají jim práci? Opravdu by mě to zajímalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 1:46 pm    Předmět: Citovat

No, to celkem pochybuju... Crying or Very sad Evil or Very Mad Spousta sekt funguje na tomto principu, že své členy vysají (ekonomicky i psychicky) ve prospěch několika svých "představených" a co potom bude s těmi dalšími lidmi je moc nezajímá... No, nejsem takový odborník na scientology, takže to nemůžu říct zcela jednoznačně, ale předpokládala bych, že to žádný med nebude... Mimochodem scientologové jsou hezký příklad toho, jak ke své propagaci využít pár celebrit (viz ten Cruise a mám pocit, že takových hollywoodských hvězd je u nich víc...), takže to navenek vypadá velice atraktivně a v pohodě, zatímco ve skutečnosti je to pěkné svinstvo... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Scientology je jedna z nejagresivnejsích sekt. Confused Cetla jsem, ze kurzy které budoucí scientologové musí absolvovat, stojí hromadu penez. Podívala sem se na nekteré nemecké stránky, a písou ze k nim patrí firma Procter & Gamble, od které pochází treba Head & Shoulders, Ariel, Gillette, Kellogs apod. Takze nejen zblbnou lidi, ale podílejí se na internacionálních obchodech! Shocked A co uz vubec nechápu, jak mohli zblbnout hollywoodské hvezdy jako Tom Cruise a John Travolta. Oni si asi né náhodou vybírají lidi, který mají hromadu penez. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

Predevcírem sem videla jednu reportáz o indické sekte. Nakroutila ho jedna bývalá clenka, která se k nim dostala jako 3-letá holcicka. Vlastne jí tam dovedla její maminka. Vsichni clenové dostali cervené oblecení a nové jméno, rodice dali od detí zvlást. Tuhle malou holku poslali na nekolik mesícu do Anglie, zatím co matka byla v Indii. Kdyz se po ní ptala tak jí rekli, at si z clenek vybere novou maminku. Shocked Jak a kdy se z té sekty dostala nerekli, ale pred kamerou vedla diskuse ze svojí matkou která jí nedávala konkrétní odpovede. Confused Zakladatel tyhle sekty uz zemrel, a asi to prispelo k rozpadu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Scientology je jedna z nejagresivnejsích sekt. Confused Cetla jsem, ze kurzy které budoucí scientologové musí absolvovat, stojí hromadu penez. Podívala sem se na nekteré nemecké stránky, a písou ze k nim patrí firma Procter & Gamble, od které pochází treba Head & Shoulders, Ariel, Gillette, Kellogs apod. Takze nejen zblbnou lidi, ale podílejí se na internacionálních obchodech! Shocked


To mi připomíná firmu Amway- ta se tu jednu dobu snažila rozhodit sítě, ale nevyšlo jí to. Jednou se k nám nahrnuli domů za účelem prodeje jakéhosi zázračného prostředku, který umyl okna,vyčistil koberec a na závěr ošetřil ruce a ty jejich kecy byly strašný - bylo vidět, že prošli nějakým hromadným školením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.