zážitky, příběhy, výkřiky a výlevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b1e183a94b530646b5aecf3babc4b25Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

Do mýho vlákna o ženskejch se nechtělo nic napsat, že prej co jako, ale tady si klíďo píďo hážete vlasy do záchoda. To je pěkný teda. Shocked Shocked Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Do mýho vlákna o ženskejch se nechtělo nic napsat, že prej co jako, ale tady si klíďo píďo hážete vlasy do záchoda. To je pěkný teda. Shocked Shocked Laughing Laughing



Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

Tak to ja mam 'nezachodovy' zazitek....Vcera jsem byla na sborove zkousce, majice ve vlasech drdol s cinskyma hulkama. Kdyz se zaclo zkouset, necemu jsme se s kamoskou strasne rozrehtaly, coz trvalo asi 5 minut. Dirigent uz to nemoh vydrzet, tak s na me podival a rika - Tak ne jenom, ze se mi tady chlamete jako blazen, ale jeste navic mate ve vlasech pribor!!!!! Twisted Evil Nacez nasledoval dalsi vybuch smichu a z bezpecnostnich duvodu radsi prestavka... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak to ja mam 'nezachodovy' zazitek....Vcera jsem byla na sborove zkousce, majice ve vlasech drdol s cinskyma hulkama. Kdyz se zaclo zkouset, necemu jsme se s kamoskou strasne rozrehtaly, coz trvalo asi 5 minut. Dirigent uz to nemoh vydrzet, tak s na me podival a rika - Tak ne jenom, ze se mi tady chlamete jako blazen, ale jeste navic mate ve vlasech pribor!!!!! Twisted Evil Nacez nasledoval dalsi vybuch smichu a z bezpecnostnich duvodu radsi prestavka... Very Happy




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

-II- Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

Mě se před dvěma roky stalo,že jsem měla krásné vlnité vlasy POD prsa.Strašně se mi ta délka líbí byla sem nadšená ale konečky se stříhat musí tak sem zajela ke kadeřnici a poprosila jí o cm zkrácení.Nechápu na co myslela ale vzala mi vlasy po ramena a ještě mi je ani nesestříhala.přesně tuhle dýlku nesnáším nelíbí se mi to a nesluší mi to a najednou sem to měla na hlavě:(od té doby mi narostly vlasy jen NAD prsa a strašně slabé.Už nikdy nebudu mít tak krásný vlas yjako sem měla a hlavně mi nikdy nenarostou tak dlouhé pokouším se o to celou dobu.Vždycky mi rychle narostou a nikdy ne delší než je mám teď Sad sem smutná a zoufalá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Mě se před dvěma roky stalo,že jsem měla krásné vlnité vlasy POD prsa.Strašně se mi ta délka líbí byla sem nadšená ale konečky se stříhat musí tak sem zajela ke kadeřnici a poprosila jí o cm zkrácení.Nechápu na co myslela ale vzala mi vlasy po ramena a ještě mi je ani nesestříhala.přesně tuhle dýlku nesnáším nelíbí se mi to a nesluší mi to a najednou sem to měla na hlavě:(od té doby mi narostly vlasy jen NAD prsa a strašně slabé.Už nikdy nebudu mít tak krásný vlas yjako sem měla a hlavně mi nikdy nenarostou tak dlouhé pokouším se o to celou dobu.Vždycky mi rychle narostou a nikdy ne delší než je mám teď Sad sem smutná a zoufalá


Ale Denynko, přijde mně to divný, že jsi měla delší a pokud jsi si je nezničila barvou nebo trvalou, tak k tomu máš předpoklady... To potom nějak nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Denynka napsal:
Mě se před dvěma roky stalo,že jsem měla krásné vlnité vlasy POD prsa.Strašně se mi ta délka líbí byla sem nadšená ale konečky se stříhat musí tak sem zajela ke kadeřnici a poprosila jí o cm zkrácení.Nechápu na co myslela ale vzala mi vlasy po ramena a ještě mi je ani nesestříhala.přesně tuhle dýlku nesnáším nelíbí se mi to a nesluší mi to a najednou sem to měla na hlavě:(od té doby mi narostly vlasy jen NAD prsa a strašně slabé.Už nikdy nebudu mít tak krásný vlas yjako sem měla a hlavně mi nikdy nenarostou tak dlouhé pokouším se o to celou dobu.Vždycky mi rychle narostou a nikdy ne delší než je mám teď Sad sem smutná a zoufalá


Ale Denynko, přijde mně to divný, že jsi měla delší a pokud jsi si je nezničila barvou nebo trvalou, tak k tomu máš předpoklady... To potom nějak nechápu...


Si hodná že si napsala...no taky se mi to nelíbí...ona mi to ostříhala nějak divně mám roztřepené konečky třeba na třikrát.A tak už jen tiše závidím těm co mají vlasy pod prsa.Je to jen ¨blbých¨ 5 cm ale mě to nenarostlo za dva roky tak už nevím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Taky myslím, že ti to doroste. KDyž to dorostlo už jednou. Dávej si na vlásky Biohar a lopuchový odvar, nech si zatřihnout roztřepeniny - abude zase dobře!
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že vy z Brna jste si nenechali ujít oslavy Mezinárodního dne RomůSmile Tolik krásných, tmavých dlouhcých vlasů ve víru tance.... A se zapletenými rudými ruzemi!!!! Jaj, krása Smile
A este ste ode me mohli dostat letacek Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.