Prodlužování vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 87, 88, 89  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8d2f8f2359cd08f99be84b40b1dfcfa4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

no nemůžu říct, že by to byla nějaká zázračná rychlost ale z růstových přípravků jsem spokojená s lopuchovým výluhem od Naděje Wink ´Pročti si téma čím zalévat vlásky aby rychlejc rostly =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
No,ja jsem totiž takovej stěhovavej ptaček Smile jednou v Brně,pak v Belgii,Praze...pokažde chodím někam jinam,podle toho,který kadeřnictví je po ruce a přaní je vždy stejný,zastřihnout konečky.Jenže výsledek vypadá trochu jinak a ja jsem jenom naštvaná Sad vlasy mam jinak kvalitni,hustý..jsem spokojena jen ta délka se mi nelíbí,delší vlasy by mi slušely o hodně víc,jenže jak se k nim dopracovat,to vážně netuším Rolling Eyes Vyzkoušela jsem těch výrobků už strašně moc ale přijde mi,že nic nepomáhá.Napřed jsem si řikala,že je to tím,ze používam nekvalitni kosmetiky z drogerie,tak jsem začcala používat KERASTESE,řadu pro suchý vlasy i se speciálním olejíčkem na roztřepený konečky za nemalej peníz a výsledek nic moc.Tak nevím.Na internetu jsem si našla jednu metodu zvanou BOND PLUS chválenou jako nejlepší.Vlasy by měly vypadat jako vlastní,k nerozeznání.Jenže vzhledem k tomu,že mam vlasy hodně hustý,by celá ta sranda mohla stát až 30 000 Kč Sad Navic každých 3-6 mesíců chodit na posunutí,který stoji cca 3 500Kč Sad Takže ta cena mně hodně od celé akce odrazuje i za cenu toho,ze celej život holt budu nosit vlasy v takové délce jaké je mám.


Bond Plus je možná šetrná, ale vypadá otřesně. Vlasy jsou přichycený trubičkou, která je velká asi 4-5 mm až 1 cm a to už je sakra vidět. Navíc ne vždy úplně koresponduje s barvou vlasů a výsledek je někdy spíš komickej než hezkej. Mám kolem sebe pár dívek s Bond Plus a do toho bych nešla ani za nic. Docela přijatelná mi přijde metoda Great Lenghts ( snad to píšu dobře... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

ja jsem za celj svuj zivot videla je jednu holku,co mela prodlouzeny vlasy a vypadalo to otresne.Jakoby se mesic necesala,nevim jak to popsat.nevim co to bylo za metodu,bylo to asi pred dvouma rokama ale vzhledem k tomu,ze to stalo jenom 8 000kc a to mela 60cm prameny to muselo byt dost nekvalitni.Asi pred tydnem jsem videla nejaky fotky na netu a hodne se mi to libilo,vypadalo to dost prirozene a tak jsem si rikala,ze treba ta technika nejak pokrocila a ze kdyby to bylo tak hrozny tak by si to nenechavaly delat modelky,ktery potrebuji mit hezky vlasy.Ale kdyz tady tak o tom premyslim vic a vic,ctu si vase nazory a dokonce ctu,ze i ta metoda bond plus stoji za nic uz se mi do toho nechce.Spis se budu snazit najit nejakou prirozenou cestu jak vlasum domluvit aby rychleji rostly a netrepily se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Na fotkách ty prodloužené vlasy vypadají vždycky jinak, vlasy pečlivě upravené, načančané, nasvícené...ale ve skutečnosti Rolling Eyes myslím, že to nevypadá tak zcela přirozeně. A co když té modelce foukne vítr zezadu do vlasů? To jí tam ty spoje pak musí jít vidět, ne? Nebo kdyby si chtěla promasírovat hlavu, to je taky musí cítit, že jsou na těch vlasech nějaké hrbolky...Hm, podle mě je to zbytečné a ještě za ty velké peníze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Tak tak.
Neprodlužuj, ještě si zničíš, co máš. Vážně, na to je lepší se vykašlat Cool

Kromě toho - opravdu bys chtěla na hlavě vlasy, které nosila cizí holka?
Já myslím, že právě vlasy jsou taková - jak to říct, aby to neznělo špatně - taková osobní známka člověka, něco jako jeho část, kam se ukládá pořádná porce individuality - je to něco, co patří jenom tomu člověku, který je má a jsou jeho vlastní.
To kšeftování s vlasy se mi vůbec nelíbí. Kdyby to slyšeli indiáni nebo staří Keltové a vůbec staré národy, myslím, že by je asi kleplo. Oni měli kolem vlasů hodně mýtů a prupovídek ( je to celkem zajímavé téma ), každopádně pravdou je, že do vlasů se toho ukládá hrozně moc z venkovního okolí i z vlastní energie člověka, a právě proto by asi měl mít každý ty své.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Na fotkách ty prodloužené vlasy vypadají vždycky jinak, vlasy pečlivě upravené, načančané, nasvícené...ale ve skutečnosti Rolling Eyes myslím, že to nevypadá tak zcela přirozeně. A co když té modelce foukne vítr zezadu do vlasů? To jí tam ty spoje pak musí jít vidět, ne? Nebo kdyby si chtěla promasírovat hlavu, to je taky musí cítit, že jsou na těch vlasech nějaké hrbolky...Hm, podle mě je to zbytečné a ještě za ty velké peníze


Sim, ale třeba Krainová nebo Rolinsová mají prodloužený vlasy obě ( a taky Bílá, Janků... ) a vidět to na nich není... Confused Ale taky jsem na vlastní oči viděla ty hodně nekvalitně udělaný a to je fakt něco...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

S Krainovou byl tuším v Elle jednou rozhovor zrovna o prodlužování vlasů.
Ona sama má vlasy sotva po ramena, možná někam nad. Ale na její salon Yes! je spoustu stížností.

V tom časopise (Elle) byl takový jejich test - redaktorky si nechaly prodloužit vlasy různými metodami a pak to popisovaly. Nicméně je zajímavé, že žádná si ty prodloužené vlasy nechtěla nechat natrvalo, všechny řekly, že je půjdou sundat. Některá hned, jiná později, ale nechat si je nechtěly.
Zajímavé Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

Jo jenze tady ty hvezdy maji takovy financni moznosti,ze u kadernika muzou sedet kazdej den a myslim si,ze by si zadna kadernice nedovolila takove Krainove udelat na hlave neco hroznyho-ta by ji hnala Laughing
Je fakt,ze nosit cizi vlasy je jeden z tech duvodu proc ty vlasy uz nechci.Neco malo jsem si o tom cetla na netu a to mi stacilo.Nebo se podrbat na hlave a citit ty spoje...to by mne asi hodne stvalo a asi bych nikdy nemela ten pocit,ze ty vlasy jsou skutecne moje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Nevedela jsem,ze Krainova vlastni ten salon YES!
Myslela jsem,ze vlastni Visage Factory spolu se Zdenkem Fenclem a Dzamilou Novakovou.To je docela zajimavy,ze takovy prestizni salony s velkym jmenem maji ty nejhorsi ohlasy,stejne jako ten salon Petry Mechurove.Hodne lidi tam na to nadava.Drahy a vysledek kolikrat k breku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Nevedela jsem,ze Krainova vlastni ten salon YES!
Myslela jsem,ze vlastni Visage Factory spolu se Zdenkem Fenclem a Dzamilou Novakovou.To je docela zajimavy,ze takovy prestizni salony s velkym jmenem maji ty nejhorsi ohlasy,stejne jako ten salon Petry Mechurove.Hodne lidi tam na to nadava.Drahy a vysledek kolikrat k breku.


Krainová je spolumajitelka.
Nenapsala jsem to předtím úplně přesně. Ale vklady tam má, někde to psali. Prostě jí část patří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 87, 88, 89  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.