Sluníčko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b0997135f643371d5e0000a7a368ad50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak to u nas doma taky je a aj v brne pusobim jak exot,ale me to vadi jen kdyz jsem smutna,jinak se snazim na ty lidi nemyslet.Nedokazu si predstavit ze bych mela chodit oblikana a zdobena jako vsici ostatni,to by se mi nelibilo a nebyla bych to ja Wink A ten slunecnik si asi poridim,sice se mi nelibi mit jednu ruku takto obsazenou,ale vypada to elegantne a krasne a hodi se mi to k oblikani Wink


No, taky o tom slunečníku opravdu vážně přemýšlím... Embarassed Co si bude myslet okolí, zatím až tak neřeším, spíš mi vadí, že potom nebudu mít obě ruce volné... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

no exot,jako ze to casto slycham Wink ale to bych pak nebyla ja Very Happy a milackovi jsem o paraplickach vypravela,ze stoji jen 450(mysleli jsme ze budou mnohem drazsi)...no tak je snad casem poridime Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
lučnívíla napsal:
tak to u nas doma taky je a aj v brne pusobim jak exot,ale me to vadi jen kdyz jsem smutna,jinak se snazim na ty lidi nemyslet.Nedokazu si predstavit ze bych mela chodit oblikana a zdobena jako vsici ostatni,to by se mi nelibilo a nebyla bych to ja Wink A ten slunecnik si asi poridim,sice se mi nelibi mit jednu ruku takto obsazenou,ale vypada to elegantne a krasne a hodi se mi to k oblikani Wink


No, taky o tom slunečníku opravdu vážně přemýšlím... Embarassed Co si bude myslet okolí, zatím až tak neřeším, spíš mi vadí, že potom nebudu mít obě ruce volné... Evil or Very Mad


jo tak ty ruce me taky majinko stvou Shocked a predstav si ze s vejirem by to bylvsechny ruce pryc Shocked Very Happy chjo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:

jo tak ty ruce me taky majinko stvou Shocked a predstav si ze s vejirem by to bylvsechny ruce pryc Shocked Very Happy chjo Very Happy


No tak to neeee... Mad Pro takový případ už je nutno zjednat si nosiče Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

jeeeeee to je klarusko skvely napad,tak to priberem jako originalni modni prvek Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

tak do slunecnicku nejdu, ten bych hned ztratila, ja nezvladam ani destnik Sad
ale vejirek mam paradni!!! z ryzoveho papiru, privezla mi ho kamaradka z Korei Smile Uz se tesim na leto, az s nim budu frajerit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

jeeeeeee a ze snim budes frajerit aj predemnou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

si pis, krasecko Smile a muzu frajerit treba aji s korejskym bambusovym razitkem s mym jmenem v korejstine:-) ktere se pouziva na podepisovani dopisu a tak Smile ja ho mam moc rada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

juuuuuuuu tak cekam a budu koooooooooooooooukat Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy
My tydle veci radi Very Happy ono se to porad malinko mota kolem caju a tak Very Happy a to my radi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 6:34 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, potřebovala bych poradit. Neznáte někdo sprej určený proti slunečním paprskům? Nechci mít po létě tak vysušené vlasy + na nějaké blond šisování taky nejsem. Teď jsem si zakoupila ten od Baley, problém je v tom, že trochu lepí vlasy (což by ani tak nevadilo), jenže ty vlasy provlhnou, když je tím postříkám a já si často kulmuju nebo narovnávám vlasy, takže to opravdu není dobré. Když je mám normálně přírodně, tak v pohodě, ale jinak ne. Děkuji za každý tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.