PROČ se Vám líbí dlouhé vlasy (na opačném pohlaví)?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=422cd16d1f66552746dfc0a9bed1fbb0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

no dlouhe vlasky na zenach i muzich se mi libily odjakziva Very Happy ja je sice moc dlouhe v detstvi nemela a casto me mamka vzala na kratko,ale stejne se mi vlsatici libili Very Happy Milovala jsem pohadky a treba v princezne Fantagiro byl takovy uzasny puvodne zly a pak dobry carodej Tarabas co mel dlouhe vlasy a vousy,no mohla jsem se zblaznit.To samy Keltove a Indiani,myslim ze dost podstatny zajem ve mne budilo kouzlo jejich dlouhych vlasu Wink No a protoze jsem z trutnova a tam se porada dost znamy festival(byla jsem vevnitr jen jednou)ale vzdy uz mala jsem se tesila na tech par dni co se sjeli do trutnova(tehdy prevazne hipici)a ja na ne koukala a moc se mi libili Very Happy a chtela jsem vypadat jako oni Very Happy Ale je pravda ze milovaneho tygrika jsem poznala s kratkymi vlasky(ale on musel kvuli tatkovi a skole)Ale pak si to zacal nechavat na rust a ja nic nemiluju vic nez ho hladit(i kdyz ho to nekdy lechta Very Happy ) a cesat(nekdy se u toho vztekam kdyz to nejde,tak aby se nereklo)ale uplne to zboznuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

[quote="lučnívíla"]no dlouhe vlasky na zenach i muzich se mi libily odjakziva Very Happy ja je sice moc dlouhe v detstvi nemela a casto me mamka vzala na kratko,ale stejne se mi vlsatici libili Very Happy Milovala jsem pohadky a treba v princezne Fantagiro byl takovy uzasny puvodne zly a pak dobry carodej Tarabas co mel dlouhe vlasy a vousy,no mohla jsem se zblaznit.

Taky jsem byla v detstvi nakratko a tezce jsem zavidela kazdemu dlouhovlasemu jedinci, a nemusela to by zrovna holka. jinak na Fantagiro si taky vzpominam.....Tarabas je muj velky oblibenec

Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
....a treba v princezne Fantagiro byl takovy uzasny puvodne zly a pak dobry carodej Tarabas co mel dlouhe vlasy a vousy,no mohla jsem se zblaznit.


Jj, Tarabas... fakt kvalitní Wink Very Happy Měla jsem na gymplu spolužáka, co si nechal narůst dlouhé vlasy a následně se mu velice podobal... Což mi připomíná, že u mě se třeba zvyšuje zájem o jednoho a téhož člověka se vzrůstající délkou jeho vlasů Wink Twisted Evil
Jinak, když jsme se poznali s mým milovaným, tak měl takové mikádo pod uši a od té doby má vlasy stále delší a delší Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mně se dlouhovlasí chlapi líbí, protože mám obecně zálibu v těch Starých časech, kdy ještě muži nosili dlouhé vlasy, romantické pláště a klobouky, a pro dámy svého srdce se navzájem propichovali rapíry...
V neposlední řadě takový vlasatý muž signalizuje určitou osobitost, ulítlost a nonkonformitu,


Toto je i můj případ. Já o tom jako dítě moc nepřemýšlela (/tedy o dlouhých vlasech u kluků Wink ), ale odmalička se mi strašně líbily princezny. Ty šaty, třpytivá korunka a dlouhé vlasy - to prostě muselo být dohromady, jia nk by to nebyla princezna! U mužů jsem to zaregistrovala asi také od Vinnetoua, jako Klarusa, kolem 12.roku. Ale je fakt, že se mi na mužích líbí i krátké vlasy, jsou-li husté, lesklé a zvlněné. Tady asi funguje ten podvědomý princip "zdravého jedince", o kterém psala Marianna. A prostě jsem převelice romantická, dlouhé vlasy mi připadají nesmírně mužné, cítím z nich takovou tu mužnou sílu a divokost a to mě přitahuje. Wink Ale na druhé straně mohou dokrslovat i citovost a jemnost a to mě přitahuje také. Prostě dlouhé vlasy jsou nádherně mnohovýznamové a téměř vždy o svém nositeli něco vypovídají. Obecně to, že není obyčejný. A to je i u mě podmínka přitažlivosti. Razz
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Tak já jsem se s tim asi narodil. Odmalička jsem chtěl česat dlouhý vlasy, to jsem ještě chodil do školky. Někde jsem to tu psal už.
A co se mi na tom líbí?? No přece to česání, pletení copů, rozmotávání atd. No poskytla by něco takovýho nagelovaná a ostříhaná krátkovláska??? Ne!!!
Je to něco jako když se hladí čična nebo pejsek s hladkou srstí. Žůžo. Embarassed Laughing Laughing Laughing


Tak kkk to napsal za mě... Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Tož odkdy? Nevím a netuším. Nevybavuji si, že bych takovéhle věci v mládí řešil. Slečna se buď líbila, nebo ne. Odkdy v tom začaly hrát roli dlouhé vlasy, to fakt netuším... Nicméně už delší dobu roli hrají a ne malou. A proč? Dlouhé vlasy evokují divokost, volnost... jsou nekonečně proměnlivé a hravé, stačí aby zafoukal vítr a hned vypadají trochu jinak, a pak zase a znovu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 9:02 pm    Předmět: Citovat

Nedatuje se to u Tebe někdy do konce dubna 2006? Wink
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Jednou jsme spolu šli po městě a on si ty vlasy najednou jen tak mezi řečí rozpustil, prsty je párkrát projel a pak si je zase svázal do culíku...No ale to byl fakt zážitek, ehm sexy... Embarassed Já jsem z něj nemohla spustit oči, paralyzovaná jak kobra Laughing Embarassed


... mám to před očima... úplně to vidím... jo - máš pravdu - je to zážitek Smile Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

To jsem ráda, že nejsem sama s kým to mává Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 11:11 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No mě se dlouhé vlasy na chlapech líbí ale jenom do určité délky.=)Líbí se mi to tak pod ramena maximálně.Víc už ne-myslím typ Pepa Vojtek motorkáři a rockeři...to už se mi nelíbí.Myslím jako na nich, někdy ty vlasy mají nádherné ale na chlapech se mi to nelíbí...Ale typ Will Turner z pirátů z karibiku, jak má ty vlasy svázaný to je sexy nebo teď jak mladí kluci nosí delší vlasy od krku až pod ramena...to se mi taky líbí..co se mi nelíbí je okoukaný ježek ...


Děvče, čím delší, tím lepší... Wink Twisted Evil A když mají nádherné vlasy, tak proč by je měli mít jen pod ramena, klidně třeba do pasu Wink Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.