PROČ se Vám líbí dlouhé vlasy (na opačném pohlaví)?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b01bc05d8dacec29c47ac77d48ea69aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 6:11 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:

Nevím proč ale mám pocit, že jsem se ocitla v poli fanatiku- tj. dlouhe vlasy za kazdou cenu. Nevim, proč bych tady nemohla napsat aniž bych si připadala nepatřičně, že se mi dlouhý vlasy u mužských nelíbí. Prostě je to můj názor. To, když má chlap dlouhé vlasy, prostě působí vizuálně zženštile. Tím ale neříkám, že ten chlap takový je. Kdyby se váš chlap maloval a lakoval nehty to by se vám taky líbilo? Prostě máničku ne.

Však tě nikdo nekamenuje, ostatní taky pouze vyjádřili svůj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:23 am    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Tady se někdo inspiroval indiány, pro mě je přitažlivější koncept 18., 19. století - krátkovlasí muži a ženy s krásnými dlouhými vlasy a nádhernými účesy:-)


Ale je to škoda, neb tento koncept jest prostě nuda... Wink Laughing Laughing Laughing To já radši koncept gotický, kdy měli rytíři dloooouhééééé vlasy a krátkovlasost byla ostuda Wink Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
A čím zde koho obviňuji? Že říkám svůj názor? To se zde nesmí?V tom případě budu asi následovat Fairy...Mám pocit, že spíš já jsem zde obviňována, když vyjádřím názor, který nejde s davem. A že to zde zavání vlasovým fanatismem a marnivostí je evidentní. Někdo říká, že dlouhý vlasy na chlapech jsou sexy, já zase říkám, že nejsou. Na to mám snad právo.


Káti, nezlob se.
Je jasné, že všem se nemůže líbit všechno. A toto je fórum o dlouhých vlasech, tady je takový fanatismus normální Very Happy
Ale to přece vůbec nevadí. Holkám se dlouhovlasí kluci líbí, tobě ne (určitě nejsi sama), ale přece se kvůli tomu nebudeme čertit.
Určitě nikam neodcházej, je dobře, že je nás tu více, můžeme si navzájem pomoct v jiných věcech ( šampony, péče atd...)
Každému se líbí něco jiného, taky to bylo, je a bude.
A je to dobře, že je to tak, protože jinak by byla na světě hodně velká nuda. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 8:07 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Káťa napsal:
Jak se otírám o vaše milé? Vzdyt já je vůbec neznám!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem POUZE napsala, že se mi nelíbí dlouhé vlasy na chlapech, TOT VSE. O Vašich milých či nemilých jsem nenapsala ani slůvko.
A kdo tady neunese protinázor, ha já ho tedy unesu, sakra, to jsem udělala tak moc, že JSEM ZDE NAPSALA SVUJ NÁZOR?
A Vy se o mě neotíráte?


Já nevyhrožuju, že odejdu Wink Podle té reakce (i podle této) mám pocit, že to moc v klidu nebereš... Confused
A pokud jde o to, zda někoho znáš nebo ne, tak jsme tím myslela to, že když je tu spousta holek, co mají dlouhovlasé partnery a ty napíšeš, že dlouhovlasí muži vypadají jako holky a jsou zženštilí, tak se jim to asi moc líbit nebude Wink
A o tobě taky nikdo nenapsal ani slůvko, pokud sis všimla....takže tolik k otírání se o někoho Wink Rolling Eyes


...no tak pssst!!!! Přeci se tu nebudeme hádat, to už tu jednou bylo, každej má právo na svůj názor Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

Taky se podepisuji pod Descantes Smile.
Mne se libi muzi dlouhovlasi, kratkovalsi, to je fuk Smile (viz dredaty cisnik:D). Muj partner je kratkovlasy a nedovedu si ho s dlouhymi vlasy vubec predstavit Very Happy. Rozhodne mi dlouhovlasi muzi nepripadaji zzenstili.
Jak psala Vilka, spis mi zzenstili prripadaji ti nagelovanci nekteri.
Jtm, pro zeny obdivujici vlasate muzske doporucuji film 300 Bitva u Thermopyl Wink. Je to podle komiksu, sli jsme kvuli priteli, ale ti muzi tam, krasa Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:27 pm    Předmět: Citovat

U mě to prostě nikdy jinak nebylo. Já se s tím už narodila. A pokud bych hledala důvody ? Tak snad kromě toho, že se mi dlouhovlasáci strašně líbí, by to byly tyhle:
1,Od starověku a možná dále to byl znak síly, svobody, a světe div se - mužnosti. Vzpomínáte na Samsona ?
2, Je to důkaz, že je člověk zdravý a dobře živený.
3, V současnosti je to výraz určitého smýšlení a často i toho, že člověk poslouchá určitý druh muziky.
4,Miluju ten pocit, když můžu chlapovi do vlasů hrábnout, když mě šimrají na kůži...ehm, no vždyť vy víte Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 7:27 am    Předmět: Citovat

Tak mě se tedy víc líbí krátkovlasí muži, max. s délkou po ramena, víc už ne... Dlouhé vlasy se mi líbí u žen, u mužů moc ne. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Tak mě se tedy víc líbí krátkovlasí muži, max. s délkou po ramena, víc už ne... Dlouhé vlasy se mi líbí u žen, u mužů moc ne. Embarassed


Já jsem taky taková stará škola - můj názor - k ženám patří dlouhé vlasy, k mužům mi nesedí. Přesto znám jednu vyjímku, kdy se mi na mužovi víc líbily dlouhé vlasy, a to je Palo Habera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 4:23 am    Předmět: Citovat

Pročse mi líbí dlouhovlasí muži? Trvá to už od dětství, všichni mí oblíbení zpěváci byli aspoň někdy dlouhovlasí, tak to asi bude proto, že se to v té době tak trochu zakazovalo. Měla jsem spolužáka, který by býval dlouhé vlasy měl, kdyby ho vždycky maminka neostříhala. Když přišel kdysi na sraz po 15 letech, tak měl dlouhé vlasy, a nádherné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

proč? protože je to SEXY Very Happy Twisted Evil
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.