zvireci mazlici vs. klistata
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b03fd0d61be107adfd77f7d1b6ac43fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Mad Arpalid se mi moc neosvědčil - kocour si ho okamžitě olízal a málem se otrávil,zachánila ho injekce u veterináře.


Fakt jo??? Tak to máme nějak ultraodolné kocoury, protože si to olížou celkem běžně a nic jim potom není. Taky jsem vždycky předpokládala, že když se to aplikuje na kočky, tak to nemůže být proo ně jedovaté, protože je přece jasné, že se kočka olíže Shocked Jinak jak vyplývá ze zdejších různorodých zkušeností, asi se musí vyzkoušet, co nejlíp sedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ono jeste u labradora je problem s tim, ze se porad koupe, nejde tomu zabranit, vodu pozna kdekoli a nez se clovek nadeje je tam - bohuzel at je ta voda jakakoli. A mam pocit, ze Frontline proste to koupani nevydrzel.

A nestačilo by, kdyby se jen nějakou dobu po aplikaci nekoupal? Já mám pocit, že je nějaká doporučená doba, po kterou se potom nemá to zvíře dostat do kontaktu s vodou a pak už by to mělo být v pohodě. I když je pravda, že ten labrador je asi extrém Wink U toho je asi té vody fakt moc Very Happy
Brett napsal:

Jednou jsem nasla kote, ktere jsme pak vezli do utulku, a to melo klistat...Kdyz jsem je vyndavala, uz mi bylo celkem nanic, ja ty potvory nesnasim Evil or Very Mad .
A kdyz to nacucany drapnete do ruky, nerozmackne se?


Já je většinou vyndávám dřív, než jsou nějak moc nacucaná, takže to je celkem v klidu. Ale ani se mi snad nikdy nestalo, že bych ho rozmáčkla v ruce...Pokud ho hned nějak zvlášť nezmáčkneš a děláš to opatrně, tak by se nemělo rozplácnout...bleee...ošklivá představa Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ono jeste u labradora je problem s tim, ze se porad koupe, nejde tomu zabranit, vodu pozna kdekoli a nez se clovek nadeje je tam - bohuzel at je ta voda jakakoli. A mam pocit, ze Frontline proste to koupani nevydrzel.
Jednou jsem nasla kote, ktere jsme pak vezli do utulku, a to melo klistat...Kdyz jsem je vyndavala, uz mi bylo celkem nanic, ja ty potvory nesnasim Evil or Very Mad .
A kdyz to nacucany drapnete do ruky, nerozmackne se?


Ne, musíš opatrně, ale pro všechny případy mám vyšetřovací rukavice z veteriny, kdyby náhodou prasklo... a manželovo mamča používá elektrikářskou vecičku, říká se tomu krokouš. Do toho chytne klíště a pak už jen trhne nebo kroutí.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:32 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
Mad Arpalid se mi moc neosvědčil - kocour si ho okamžitě olízal a málem se otrávil,zachánila ho injekce u veterináře.


Fakt jo??? Tak to máme nějak ultraodolné kocoury, protože si to olížou celkem běžně a nic jim potom není. Taky jsem vždycky předpokládala, že když se to aplikuje na kočky, tak to nemůže být proo ně jedovaté, protože je přece jasné, že se kočka olíže Shocked Jinak jak vyplývá ze zdejších různorodých zkušeností, asi se musí vyzkoušet, co nejlíp sedne.


Fakt - on má totiž Arpalid různé koncentrace a i když jsem chtěla Arpalid pro kočky, prodali mně asi na jiné zvíře, se silnější koncentrací a já si toho všimla, až začal kocour zvracet a dusit se. Crying or Very sad Byl na něho hrozný pohled, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Od té doby ho stříkám jen Frontlinem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:32 am    Předmět: Citovat

Bydlim v centru Prahy a pokud potkam mokreho psa, maji jedno spolecne znameni - labrador Laughing . V nekterych nepocetnych vyjmkach jina odnoz retrievra. Vcera se jich cca pet spolecne koupalo v nechutne louzi v parku, kde probiha rekonstrukce, tudiz same blato prach. A jeste vypadali jak v sedmem nebi Smile. Meli takovou bahenni masku, s tim musi kazdy majitel labika proste pocitat Smile.
S Frontlinem prave pak nejaka klistata mel.
Mne stacilo, kdyz z predchoziho psa vypadlo nacucane kliste velikosti rozinky, a pak ho rozslaplv kuchyni, fuj Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
ilona napsal:
Mad Arpalid se mi moc neosvědčil - kocour si ho okamžitě olízal a málem se otrávil,zachánila ho injekce u veterináře.


Fakt jo??? Tak to máme nějak ultraodolné kocoury, protože si to olížou celkem běžně a nic jim potom není. Taky jsem vždycky předpokládala, že když se to aplikuje na kočky, tak to nemůže být proo ně jedovaté, protože je přece jasné, že se kočka olíže Shocked Jinak jak vyplývá ze zdejších různorodých zkušeností, asi se musí vyzkoušet, co nejlíp sedne.


Fakt - on má totiž Arpalid různé koncentrace a i když jsem chtěla Arpalid pro kočky, prodali mně asi na jiné zvíře, se silnější koncentrací a já si toho všimla, až začal kocour zvracet a dusit se. Crying or Very sad Byl na něho hrozný pohled, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Od té doby ho stříkám jen Frontlinem.


Chúúúúďa malé Crying or Very sad Ještě, že to dobře dopadlo Wink

Jinak Brett, zkus se mrknout sem: http://www.hery.cz/produkty/nove-produkty.php

Ale nezkoušela jsem to, tak nevím. A taky to není nejlevnější... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
ilona napsal:
Mad Arpalid se mi moc neosvědčil - kocour si ho okamžitě olízal a málem se otrávil,zachánila ho injekce u veterináře.


Fakt jo??? Tak to máme nějak ultraodolné kocoury, protože si to olížou celkem běžně a nic jim potom není. Taky jsem vždycky předpokládala, že když se to aplikuje na kočky, tak to nemůže být proo ně jedovaté, protože je přece jasné, že se kočka olíže Shocked Jinak jak vyplývá ze zdejších různorodých zkušeností, asi se musí vyzkoušet, co nejlíp sedne.


Fakt - on má totiž Arpalid různé koncentrace a i když jsem chtěla Arpalid pro kočky, prodali mně asi na jiné zvíře, se silnější koncentrací a já si toho všimla, až začal kocour zvracet a dusit se. Crying or Very sad Byl na něho hrozný pohled, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Od té doby ho stříkám jen Frontlinem.


A pouzivas ten sprej nebo takove ty ampulmky od veterinare? My meli tu ampulku, ale ten sprej by byl mozna lespi, kdyz se muze aplikovat zrejme dle potreby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Hery vypada dobre, muze se pouzit casto. Mam od te firmy cistic usi, je fajn. Vida, vida Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Kdyz sme meli cockra, tak sme na nej dávali proti blechám ale aj klístatum pudr, protoze se spreje bál. Ten pudr se dobre osvedcil Very Happy blechy z neho skákali od sebe. Na naseho malého fox-teriéra sem ho jeste nedávala, protoze je jeste stene. Ale koupila sem mu obojek, a blechy sem z neho vybírala mrtvé. Wink Proti klístatum obojek nezabral, zrovna minule mu mamka vybrala klíste. Ackoliv ho vytáhla celého, mel potom takovou boulicku. Jestli jí jeste má nevím, uvidím ho az prístí týden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

To je fakt RedHot tema. Nam se vcera vratil kocour z mnohadenní pochuzky a byl tak obsypany klistaty, ze i me otrepalo.. Shocked

Mel jich... no neskutecne...v řadach..některe uz velike jako perly. Vsude i zevnitrku usi, tesne kolem oka.
Nejlepe a snad vubec nejrychleji se mi vyndavaji pomoci obycejne vatove tycky. Do vytrhavani bych nesla, ani u sebe, ani u nikoho ze zvirecich. Nemam na to grif a jeste jsem zatim ani uspesne vyrvane kliste jednim smahem nevidela.
Kocour je ted na cca 3 dennim ozdravnem karantennim pobytu doma, pak ho ceka klasicky davka Frontlainu za krk, kterou propasnul.
Frontline u nas celkove funguje snad nejspolehliveji.. ikdyz i s nim je to rok od roku mizernejsi a porad je po navratech co vybirat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.