Schwarzkopf - přelivy, barvy...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14a31633cd952d290cc2f73dbc8a99ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Ja ti nevim, reklama na tuhle barvu me vytaci. To po obarveni budes mit jako multibarevnou hlavu?


Lenna - to ne Very Happy Ale v barvě budou asi nějaký reflexní částečky a díky tomu by ta barva měla házet různý odlesky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:52 am    Předmět: Citovat

Ahojte, ma prosim nekdo zkusenosti jak s barvou od SCHWARZKOPF Live Salon Permanent tak s LOREAL Excellence Creme??? Pred par dny jsme si nechala u kadernika obarvit vlasy co nejvic podobnou me prirozene (stredne hnede) a do toho dat blond melir. Nejsem s tim ale vubec spokojena a chystam se to prebarvit. Par lidi me varovalo, ze to nemam delat sama, ze me to muze zezelenat. Jenze ja mluvila se sestrenici , ktera je kadernice a ta rikala, ze se s tim jeste nikdy nesetkala a ze se nemam bat a klidne to udelam. Koupila jsme si teda tyto dve barvy ktere jsou ve stejnym odstinu, tedy Dark Brown (tmave hneda). Premyslim ktera je asi lepsi, melir nepusobi zrovna zdrave, tak mam strach , aby se to tim prebarvovanim jeste vic neznicilo. Obe dve maji the Protective Serum pred bervenim na ochranu. Predem moc dekuji za pomoc Petra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:49 am    Předmět: Re: Ahoj Citovat

Weixxissy napsal:
Ahojky,
sice zkušenosti s touto světlejší barvou nemám.. ale myslím, že by ti ta barva neměla chytnout do rezava ani jinak, ale určitě do blond. Já jsem zkusila odstín 560, má to byt sv. hnědá.. první výsledek po barvení je výrazný a tmavší než na obrázku, ale po několika umytích jsem si ji nemohla vynachválit.. barva se trochu vymyla, dostala lesk a sem tam byly vidět ty světlejší odlesky té barvy(ale jen málo), jak tam píšou.. Tou řadou barev nic nepokazíš.. jsou šetrné a nejsou tak agresivní jako ty Palettka s fialovým obalem.. ty se hůř přebarvovaly.. Laughing Tak ať ta změna dobře dopadne, ať už ji zkusíš či ne.. Very Happy


Tak taková je moje přírodní barva ale jak sem si udělala melír tak nahoře mám zase svoje vlásky ale dole mám takové...malinko prosvětlené Crying or Very sad Chci ten melír přebarvit ale nějak přírodně.Moc vidět není skoro bych řekla že vůbec jen hazí takové odlesky ale přece jen to zkusím hennou na hnědo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janeicka
0-7
0-7


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,na úvod musím říct že jsem byla velice potěšená že jsem našla forum na tohle téma protože přesně touhle barvou si chci taky nechat obarvit vlasy.Musím říct Bee že jsme na tom hodně podobně,protože já mám taky přirozeně tmavší blond vlasy,modro-šedo-zelený oči akorát ty pihy mi naskáčou jen v létě a to jen tak mírně.Ta barva se mi moc líbí a tobě by určitě slušela víc než nějaká extra světlá blond barva.I když já tě neviděla tak kdoví...Tak at se ti to s touhle barvou podaří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Tak 536 odstín neznám, sama jsem vyzkoušela 542 (teď abych nekecala, myslím že to bylo tohle číslo, prostě středně plavá) a výsledek byl šok. Bylo to o tolik tmavší než barva na krabičce, že jsem to musela vydýchávat Smile. Teď, po asi sedmi umytích (koupila jsem si ale Head&Shoulders, tak možná že právě ten zapůsobil) je ta barva docela světlejší a nevypadá to tolik děsivě. Když pominu fakt, že jsem na hlavě chtěla něco zcela odlišného, tak to vlastně tak hrozně nevypadá. Samozřejmě doufám, že se ještě část podaří zesvětlit nebo vymýt.
Takže, výsledné barvy jsou asi trochu jinde než ukazuje vzorník či dokonce foto na přebalu, ale ty různě barevné odlesky tam trochu vidět jsou a lesk ta barva taky má, a není to špatné.
Jen si pro příště (bude-li jaké) vyberu o dost světlejší odstín a zcela určitě ho nejdřív vyzkouším na pramenu vlasů... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 12:43 pm    Předmět: Přelivy Swarzkopf Citovat

Ahojte lidičky.Já používám černý přeliv protože jsem si jistá,že barva ty vlasy ničí mnohem víc a jsou po ní takové suché.Tenhle přeliv má v sobě nějaké výtažky z obilí či co a krásně se po něm lesknou vlasy.Určitě je to lepší než si dávat barvu-pokud teda ovšem nemáte šedivé vlasy,že Very Happy Ale jinak moc dobrá věcička,nic jiného nepoužívám.A jak to vidíte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

Nechci brát iluze,ale i přes výtažky z obilí je schwartzkopf přeliv na 24 umytí největší dryják na trhu...ale já ho taky používala, takže vím, že středně silné vlasy ho snesou v pohodě Very Happy ale s vymýváním je to složitější.
Právě tahle černá drží jak ďas, to nepůjde dolů jen tak, když si člověk rozmyslí, že by chtěl barvu změnit.
A když se používá opakovaně, zažere se do vlasu a je to možná horší jak permanentní barva. Ale přes to všechno někomu vyhovuje, já s ním svého času byla taky spokojená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

no právě já si ho nemůžu vynachválit vlasy jsou docela silné,ale právěže přeliv funguje na tom principu,že se vlas obalí barvou pouze z venku,zatímco barva jde až do kutikuly vlasu pigment se přidává do takových bublinek s již např.tvým vlastním pigmentem.-věř mi,učím se na kadeřnici. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Amy napsal:
no právě já si ho nemůžu vynachválit vlasy jsou docela silné,ale právěže přeliv funguje na tom principu,že se vlas obalí barvou pouze z venku,zatímco barva jde až do kutikuly vlasu pigment se přidává do takových bublinek s již např.tvým vlastním pigmentem.-věř mi,učím se na kadeřnici. Very Happy


Ano, to vím Smile přeliv obalí, barva naruší strukturu vlasu. Ale přesto i přeliv může vlasy poškodit, ne že ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Amy, kadeřnice povětšinou tvrdí, že barvy a přelivy palette jsou nejméně kvalitní na trhu.
Co o tom ve škole říkali vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.