Schwarzkopf - přelivy, barvy...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f731f48aec2165ac17cd7b54dfeb9a01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

No,oni nám jen říkali,jak funguje barva a jak přeliv o žádné určité značce nemluvili.Tuto zvěst jsem taky slyšela jeden čas jsem byla proti této značce naježená,ale po vyzkoušení jsem zjistila,že to tak vůbec není ba naopak.Měla jsem tu čest setkat se i s barvou od welly-to by si panečku koukala,taková super značka a barva naprosto příšerná to ti povím. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 7:31 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nechci brát iluze,ale i přes výtažky z obilí je schwartzkopf přeliv na 24 umytí největší dryják na trhu...ale já ho taky používala, takže vím, že středně silné vlasy ho snesou v pohodě Very Happy ale s vymýváním je to složitější.
Právě tahle černá drží jak ďas, to nepůjde dolů jen tak, když si člověk rozmyslí, že by chtěl barvu změnit.
A když se používá opakovaně, zažere se do vlasu a je to možná horší jak permanentní barva. Ale přes to všechno někomu vyhovuje, já s ním svého času byla taky spokojená Very Happy


Ono v podstatě dolů nejde skoro žádný přeliv hnědé barvy. Byla jsem nešťastná když se mi nechtěl vymývat. No a po roce se mi sice vymyl ale do zrzava takže super Wink Jsem ráda že tohle už mám za sebou, pár cm vlasů ještě je poznamenáno tímto přelivem ale to jsou ty vlasy vzadu a na ty já nevidím takže mě to neštve Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Ten princip, že přeliv obalí vlas jen zvenčí, na rozdíl od barvy, funguje. Jenže na dokonale zdravý vlas. Barva si musí vlas otevřít, pak zaleze dovnitř, přeliv takové otvíráky nepotřebuje. Ovšem když je vlas narušený sám o sobě, naleze dovnitř i přeliv. V menší míře než barva, ale dost na to, aby se špatně vymýval. Protože do určité míry jsou vlasy narušené vždy. A když se pak to barvení opakuje dlouhodobě, vlas sám neví, čí je Smile

(ze stejného důvodu nejde pořádně dolů henna, i když to rozhodně není permanentní barva, taky vlas nijak nerozeřírá, ale naopak, zůstává jen na povrchu - teoreticky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lebko
0-7
0-7


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 2:39 pm    Předmět: Nová barva od Schwarkopf Citovat

Ahoj holky, včera jsem letěla do Shleckru pro casting 700 blond, ale neměli ho. Všimla jsem si tam barvy od Schwarzkopf-jmenovala se essential, essence nebo tak nějak. Docela mě zaujal jeden odstín, ale hodně jsem pospíchala, tak si říkám-podívám se na net a něco si o ní přečtu. Jenže o ní nemohu najít ani zmínku Na krabičce jsou jahody nebo maliny, stojí 159 kč. Viděl jí někdo z vás nebo už dokonce vyzkoušel?

Omlouvám se za název tématu,ale nevěděla jsem jak ho přesně nazvat, když neznám název barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Isch
0-7
0-7


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

Viděla jsem to zatím jenom ve Shleckeru... Je na tom Liči, myslím.. Ale jinak nezkoušela... Maj zatím málo odstínu, ale celkově se mi dost líbí jejích nabídka barev...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

Už jsem ji také viděla... v Sleckeru a v Rosmannovi, nebo dm... teď si nejsem úplně jistá.

Jsem na ní dost zvědavá. Schvarzkopf dělá hezké odstíny, ale třeba o Palette se říká, že to je dryák. Tak jestli tahle bude šetrnější...

Obsahuje to extrakt z litchi a bílého čaje v závěrečné péči a ještě makadamiový olej, pokud si dobře pamatuji.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 6:42 pm    Předmět: Essentialcolor od Schwarzkopf (bez amoniaku!) Citovat

U nás už ju predávajú, sú tam fakt krásne odtiene. Skúšal už niekto? Či je lepšia ako Casting alebo podobná? Táto ma láka.. Žeby konečne blond, ktorý neničí vlasy?
http://www.essentialcolor.com/index.php?id=110
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ty odstíny vypadají dobře Smile
Zvlášť se mi líbí ta tmavohnědá a černá. Ale je tam psané 100% permanentní. Takže trvalá barva bez amoniaku. To jsem ani nevěděla, že to jde.
Ale ty barvičky mají hezké, možná by nějaká stála za zkoušku...ta tmavohnědá jako hořká čokoláda. Možná někdy vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ess
8-20
8-20


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Tahle barva sice neobsahuje amoniak, ale peroxid tam je, proto je pernamentní. Takže zase o tolik šetrnější to nebude. Každopádně to není typ Casting, Palette přeliv a ted´nově Garnier color and shine....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Hmm, no pokiaľ viem, tak peroxid je aj v tých ostatných troch..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.