Přírodní opalovací kosmetika
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:37 pm    Předmět: Přírodní opalovací kosmetika Citovat

Pomalu přemýšlím, jak si užiju svoje poslední prázdniny a jelikož chci jet k moři, napadlo mne, jak je to s opalovací kosmetikou přírodního typu? Máte někdo zkušenosti jaká je opalovací přírodní kosmetika? Někde jsem četla, že se dobře nevstřebává a zanechává bílý povlak... ale přesto bych šla raději do ní, než si kupovat opalováky v lékárnách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:43 pm    Předmět: Re: Přírodní opalovací kosmetika Citovat

Llucy napsal:
Pomalu přemýšlím, jak si užiju svoje poslední prázdniny a jelikož chci jet k moři, napadlo mne, jak je to s opalovací kosmetikou přírodního typu? Máte někdo zkušenosti jaká je opalovací přírodní kosmetika? Někde jsem četla, že se dobře nevstřebává a zanechává bílý povlak... ale přesto bych šla raději do ní, než si kupovat opalováky v lékárnách...


Llucy, tys mě předběhla... Laughing Laughing Laughing Taky o tom delší dobu uvažuji, už jsem i nějaké přírodní opalováky obhlížela, ale nějak k tomu nemám důvěru... Docela nerada bych chodila klidně s přesvědčením, že je všechno v pohodě, a zatím by to tomu záření vůbec nebránilo... Confused
Takže taky uvítám nějkaé zkušenosti, případně třeba i něco nějak vědečteji podloženého...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

Něco má tuším Cannaderm, podívám se po tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

Já znám jen tyhle od Hadka:
http://80.188.76.98/ProductCard.aspx?NodeCode=N01030800004
http://80.188.76.98/ProductCard.aspx?NodeCode=N01030800003
Známá si je kupuje a chválí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Já jedu k moři asi za měsíc a už jsem o tom taky uvažovala. Ale nakonec stejně budu víc věřit lékárně. Přírodu si vynahradím na poopalovací péči, mám v plánu si koupit nějaký olejík, kterým se budu mazat po slunění a koupání ve slané vodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

To já si budu kupovat přírodní opalovací kosmetiku, až vypotřebuji to, co mám. Ještě jsem žádnou nezkoušela, ale věřit jí budu určitě víc. Obyčejná opalovací kosmetika mně připadá nejnebezpečnější ze všech výrobků kromě deodorantů s hliníkem. Ona také záření nebrání, rozhodně neochrání před rakovinou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Biosféra má co se týče opalování toto http://www.biosfera.cz/index.php/cPath/42_111

s opalováky přírodními zkušenosti nemám, ale asi bych šla do Weledy, no těžko říct Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Tu to máme: http://www.cannaderm.cz/cs/scripts/katalog?stranka[]=46&kat[]=01_prikos na stránce dole - solární péče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 5:05 pm    Předmět: Citovat

Janie a vůbec ti, co by jste šli do Weledy Laughing , teď jsem v DM koupila citrusový sprchový krém Weleda a k němu bylo přibalený zdarma opalovací mléko s faktorem 12. Celý to přišlo na 230 kč a přitom to mlíko samo stojí něco málo pod čtyři stovky Shocked Ale teda je to na okamžitý spotřebování, sprcháč je do října a opalovák do ledna 2009. Ale já to určo spotřebovat stačím Laughing A voní i to mlíčko tou krásnou klasickou weledí citrusovou vůní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forest_fay
81-160
81-160


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Janie a vůbec ti, co by jste šli do Weledy Laughing , teď jsem v DM koupila citrusový sprchový krém Weleda a k němu bylo přibalený zdarma opalovací mléko s faktorem 12. Celý to přišlo na 230 kč a přitom to mlíko samo stojí něco málo pod čtyři stovky Shocked Ale teda je to na okamžitý spotřebování, sprcháč je do října a opalovák do ledna 2009. Ale já to určo spotřebovat stačím Laughing A voní i to mlíčko tou krásnou klasickou weledí citrusovou vůní Wink


Wau, skvela cena:) ja som sa dnes v DM zahladela do toho opalovaku weleda spf12... ale mam jeden od Lavery a ten je dost do biela(koza po nom tiez:) takze som nechcela riskovat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.