Nevlasové šperky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16fabc8335e730b0a130577d2302dce7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Sestřičko, už jsem v Praze, ale až budu zase doma, podívám se Ti do našich knih o starožitnostech, jak se tento kov čistí. Nebo se zepútám i našeho antikváře, je to člověk hodně zkušený a moudrý, jistě o tom už leccos ví. Jinak se tu zítra chystám nakupovat do Gangy, to zas budou muka, až tam ty nejkrásnější klenoty zas budu muset nechat, protože budou moc drahé Sad .Visací orientální náušnice stejně na ty své plachťácké laloky nemohu mít, ale o to krásnějšéí si vyberu bindi a tikku do pěšinky...Už se nemohu dočkat! Very Happy
Návrat nahoru
Jezecek11
81-160
81-160


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Tak náušnice jsou moje velká slabost, skoro až úchylka Laughing . Nosím všechny možný druhy, snad jen zlato moc nemusím. Sem tam si sama vyrobím něco z drátků a korálků Very Happy , ale nejraděj mám velké a cinkací, jenže ty se nedaj nosit dlouhodobě. Bolej mě pak ouška Confused

No a na ostatní šperky moc netrpím....v minulosti jsem hodně nosila náramky a korále z korálků a pletené náramky přátelství, ale byly dost nepraktické, protože se špatně sundávali a prostě jít do třeba do divadla ve společenským a ktomu ty náramky....nic moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Mojí slabostí jsou spís náramky a sponky. Wink Náusnice moc nekupuju, a kdyz ano, musí být bez obsahu nikkelu. Minule sem si koupila stríbrný retízek, a celý krk se mi ohodil. Evil or Very Mad To samé se mi stalo se stríbrnými náusnicemi. Proto nosím vetsinou zlato. Poslední náusnice sem kupovala pred rokem na Korfu, jsou s gréckým motivem. Ale vetsinou mám v usích obycejné krouzky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Sestřičko, už jsem v Praze, ale až budu zase doma, podívám se Ti do našich knih o starožitnostech, jak se tento kov čistí. Nebo se zepútám i našeho antikváře, je to člověk hodně zkušený a moudrý, jistě o tom už leccos ví. Jinak se tu zítra chystám nakupovat do Gangy, to zas budou muka, až tam ty nejkrásnější klenoty zas budu muset nechat, protože budou moc drahé Sad .Visací orientální náušnice stejně na ty své plachťácké laloky nemohu mít, ale o to krásnějšéí si vyberu bindi a tikku do pěšinky...Už se nemohu dočkat! Very Happy



Dekuju moc ma mila sestricko Very Happy Je do Gangy?Tam bych taky jednou chtela zavitat a hlavne si tam poridit nejake lehounke sari,nejlepe s kvety a vlajici,to by se mi libilo Very Happy ,ale nejsou prasule Embarassed
Je a potom mi reknes kolik stoji ty sperky do pesinky,me vzdy strasne moc lakaly,ale nikdy jsem nechapala jak tam drzi a ani je nevidela nazivo.Ale kdyby nebyly extra drahe,tak bych si nejakou take nekdy porridila,kdyz se tu daji sehnat,to jsem driv nevedela Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Tak si vili sestricko vyber nejake krasne at se k tobe hodi Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

E.vicka napsal:
O náušnicích mi ani nemluvte - je to snad moje největší slabost - jak nakupovací tak vyráběcí - mám jich doma velikou spoustu - od stříbrných, přes dřevěné až ke korálkovým. Laughing
Mám ráda, když mi ladí s oblečením a i k různým účesům se hodí něco jiného.
Mám poměrně malé a špičaté uši, takže nosím menší nebo visací náušnice. Tuhle jsem si chtěla koupit krásnou stříbrnou zaušnici, která se táhla přes celé ucho, byla to jakoby větévka s kytičkama, ale bohužel mi byla velká. Tak teď koukám, jestli objevím něco podobného..
Jinak teda do šperkařství chodím zásadně s někým, kdo mě dokáže i přes mé zoufalé naléhání zkrotit a odvést (kamarádka, přítel).. To se jinak ty penízky pak rychle kutálí.. Rolling Eyes
Doplňky mám moc ráda, stačí je vyměnit a je z vás další originál... Cool


Jee ta vetevka zni opravdu lakave,az ji nekde znovu objevis tak nam ji ukaz posim Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Tak tyhle náušnice jsou pěkné,
je na nich má nejoblíbenější květina,
ale nevím teda, jak by to vypadalo na uších... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

Určitě hezky, k nějakým šatům... Very Happy
Jinak mně se hrozně líbí starožitné přívěsky. Hlavně ze stříbra - jeden mám doma, sto let staré stříbrné srdíčko, ale už ho ani nenosím.
U těch přívěsků a vůbec šperků ze starožitnictví se nemůžu zbavit takového zvláštního pocitu - prostě jak to nosil někdo přede mnou a uložil do toho svou energii. Potom to musím vždycky očistit a teprve pak to můžu nosit...
Starožitné šperky jsou krásné, ale mě připadají takové - záhadné, a některé na mě nepůsobí dobře, když se na ně dívám.
To bude asi tím člověkem, co je kdysi nosil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Určitě hezky, k nějakým šatům... Very Happy
Jinak mně se hrozně líbí starožitné přívěsky. Hlavně ze stříbra - jeden mám doma, sto let staré stříbrné srdíčko, ale už ho ani nenosím.
U těch přívěsků a vůbec šperků ze starožitnictví se nemůžu zbavit takového zvláštního pocitu - prostě jak to nosil někdo přede mnou a uložil do toho svou energii. Potom to musím vždycky očistit a teprve pak to můžu nosit...
Starožitné šperky jsou krásné, ale mě připadají takové - záhadné, a některé na mě nepůsobí dobře, když se na ně dívám.
To bude asi tím člověkem, co je kdysi nosil.


Jo no... já mám taky ráda starožitné šperky.
Ale takový pocit, že by na mne nepůsobily dobře, jsem zatím neměla...,
tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

E.vicka napsal:
O náušnicích mi ani nemluvte - je to snad moje největší slabost - jak nakupovací tak vyráběcí - mám jich doma velikou spoustu - od stříbrných, přes dřevěné až ke korálkovým. Laughing
Mám ráda, když mi ladí s oblečením a i k různým účesům se hodí něco jiného.
Mám poměrně malé a špičaté uši, takže nosím menší nebo visací náušnice. Tuhle jsem si chtěla koupit krásnou stříbrnou zaušnici, která se táhla přes celé ucho, byla to jakoby větévka s kytičkama, ale bohužel mi byla velká. Tak teď koukám, jestli objevím něco podobného..
Jinak teda do šperkařství chodím zásadně s někým, kdo mě dokáže i přes mé zoufalé naléhání zkrotit a odvést (kamarádka, přítel).. To se jinak ty penízky pak rychle kutálí.. Rolling Eyes
Doplňky mám moc ráda, stačí je vyměnit a je z vás další originál... Cool


NO to jsem ráda, že nejsem jediný blázen do náušnic... Very Happy Ja kdyz jedu nekam do ciziny, tak to dopada vetsinou tak, ze ze slusnosti koupim rodine par pohledu a nejake drobnosti a pak vezmu utokem veskere bijou v okoli...v pondeli jsem se vratila z Francie se tremi pary nausnic a hulkama do vlasu, jake se u nas nedaji koupit... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

Nastassja_von napsal:
Déscantes napsal:
Určitě hezky, k nějakým šatům... Very Happy
Jinak mně se hrozně líbí starožitné přívěsky. Hlavně ze stříbra - jeden mám doma, sto let staré stříbrné srdíčko, ale už ho ani nenosím.
U těch přívěsků a vůbec šperků ze starožitnictví se nemůžu zbavit takového zvláštního pocitu - prostě jak to nosil někdo přede mnou a uložil do toho svou energii. Potom to musím vždycky očistit a teprve pak to můžu nosit...
Starožitné šperky jsou krásné, ale mě připadají takové - záhadné, a některé na mě nepůsobí dobře, když se na ně dívám.
To bude asi tím člověkem, co je kdysi nosil.


Jo no... já mám taky ráda starožitné šperky.
Ale takový pocit, že by na mne nepůsobily dobře, jsem zatím neměla...,
tak nevím.


Já mám nějaké starožitné šperky po mých předcích, ráda je nosím a moc se mi líbí. Špatný pocit z nich nemám, spíš naopak, takový pocit sounáležitosti a že aspoň znám moje předky prostřednictvím těch šperků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.