Nevlasové šperky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9cce673ec4ff481bc0da1339b24d043Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

No, dneska jsem s nima usnula (úplně jsem zapomněla, že je mám) a spalo se mi dobře Smile Jinak předtím jsem právě taky nosila jen stříbrné šperky, nebo bižu - tu jsem si ale sundavala každý večer. Ty náušnice jsou úplně hladké, se stříbrnýma peckama, co jsem nosila před nima, se to nedá srovnávat, z pecek jsem pořád vymotávala vlasy a zapínání mě ve spánku někdy tlačilo. Nejvíc se bojím, aby mi ta perla neupadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

Já mám pocit, že jsem někde četla, že perly jsou docela háklivé na různé chemikálie včetně třeba i parfému, takže bych do sprchy raděj sundala, přeci jenom mýdlo, šampon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Ok, radši je budu chovat jako v bavlnce Smile Moc se mi líbí, nerada bych si je zničila. Děkuju za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petraaa01
0-7
0-7


Založen: 19.10.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 1:01 pm    Předmět: Citovat

No šperky do vody určitě né. Mě se jednou stalo, že se mi rozlepili náušnice, protože byli lepený lepidlem co se rozpouští ve vodě. Takže při sprchování pozor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 1:09 pm    Předmět: Citovat

Och! Poslintala som si klavesnicu: http://www.kovlad.sk/
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

Uch, toto je nieco pre mna. Embarassed
Som majitelkou nepreberneho mnozstva roznych nahrdelnikov, nausnic, naramkov, prstenov a podobnych blbosticiek, ci uz je to zlato (ktore nenavidim), striebro (ktore milujem) alebo bizu. Nevyhoda je prave v tom, ze to clovek nestiha vsetko vynosit ked vlastni tak vela, navyse ak sa venuje sperkarstvu a koralkovaniu, tak mu zasoby pribudaju kategorickou radou. Rolling Eyes
Inak najnovsie ulietam na vsetkom so sovami a strasne sa mi zapacila tato stranka, ceny maju fakt neskutocne a o to viac ma stve, ze nemam ani najmensieho sajna ako pracovat s PayPalom. Sad Ak by sa naslo par zaujemkyn so skusenostami, popripade niekto, kto by mi ten proces vysvetlil ako pre debila, budem vdacna. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 11:47 am    Předmět: Citovat

Já naprosto úlítávám na špercích téhle paní: http://www.klara-markova.cz/. Mám od ní šperky co jsem měla na svatbě, takže srdeční záležitost. Jen byl docela problém si vybrat, brala bych od ní snad všechno. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 12:37 pm    Předmět: Citovat

rawen napsal:
Já naprosto úlítávám na špercích téhle paní: http://www.klara-markova.cz/. Mám od ní šperky co jsem měla na svatbě, takže srdeční záležitost. Jen byl docela problém si vybrat, brala bych od ní snad všechno. Rolling Eyes


Ach - Nagua - má profil i na Fleru - její šperky jsou doslova POHADKOVÉ!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:41 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Uch, toto je nieco pre mna. Embarassed
Som majitelkou nepreberneho mnozstva roznych nahrdelnikov, nausnic, naramkov, prstenov a podobnych blbosticiek, ci uz je to zlato (ktore nenavidim), striebro (ktore milujem) alebo bizu. Nevyhoda je prave v tom, ze to clovek nestiha vsetko vynosit ked vlastni tak vela, navyse ak sa venuje sperkarstvu a koralkovaniu, tak mu zasoby pribudaju kategorickou radou. Rolling Eyes
Inak najnovsie ulietam na vsetkom so sovami a strasne sa mi zapacila tato stranka, ceny maju fakt neskutocne a o to viac ma stve, ze nemam ani najmensieho sajna ako pracovat s PayPalom. Sad Ak by sa naslo par zaujemkyn so skusenostami, popripade niekto, kto by mi ten proces vysvetlil ako pre debila, budem vdacna. Very Happy

Hm, právě jsem zjistila, že se mi tam toho líbí za několik stovek dolarů. Ještě že paypal nemám Smile

A o Kláře Markové nechci ani slyšet, dokud nenašetřím na brusinkovou brož Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:56 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:

Inak najnovsie ulietam na vsetkom so sovami a strasne sa mi zapacila tato stranka, ceny maju fakt neskutocne a o to viac ma stve, ze nemam ani najmensieho sajna ako pracovat s PayPalom. Sad Ak by sa naslo par zaujemkyn so skusenostami, popripade niekto, kto by mi ten proces vysvetlil ako pre debila, budem vdacna. Very Happy


Síce ti neporadím s paypalom (neviem ani len poslať peniaze do zahraničnej banky Very Happy), ale možno by sa ti zapáčilo niečo z tohto http://www.sashe.sk/Limi
Dnes mi prišiel od nej balíček a úplne mi vylepšila deň, tie veci sú prekrásne, len, samozrejme, drahšie ako na stránke, čo si poslala.. Prípadne ešte http://www.sashe.sk/Matros - tam majú hlavne komponenty, ktoré sú samé o sebe krásne a keď sa venuješ výrobe šperkov, tak sa ti to určite hodí.. Ak to teda ešte nepoznáš (resp. iného disribútora takých čačiek, pre mňa to bola napr novinka nájsť na sashe človeka, čo za lacný peniaz predáva také krásne kúsky.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.