Nevlasové šperky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1a2fa259c6df3163bb980b6144c377bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Tě pic.. Přívěšek jmelí.. To je boží..

Moje jediná záchrana je, že jsem pověrčivá a mám strach přes semestr sundat čtyřlístek, co nosím..

Jinak bych už byla švorc.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

zyrriel napsal:
Síce ti neporadím s paypalom (neviem ani len poslať peniaze do zahraničnej banky Very Happy), ale možno by sa ti zapáčilo niečo z tohto http://www.sashe.sk/Limi
Dnes mi prišiel od nej balíček a úplne mi vylepšila deň, tie veci sú prekrásne, len, samozrejme, drahšie ako na stránke, čo si poslala.. Prípadne ešte http://www.sashe.sk/Matros - tam majú hlavne komponenty, ktoré sú samé o sebe krásne a keď sa venuješ výrobe šperkov, tak sa ti to určite hodí.. Ak to teda ešte nepoznáš (resp. iného disribútora takých čačiek, pre mňa to bola napr novinka nájsť na sashe človeka, čo za lacný peniaz predáva také krásne kúsky.)

Dakujem moc. Smile
Na komponenty mam uz vytipovane obchody vramci BA, kde nemusim platit postovne (okrem klasiky ako DaVinci a galanteriek je super Koralkovy svet pri Michalskej), z netu objednavam len obcas, ale toto ma vcelku laka... Tak snad niekedy prestanem byt svorc. Laughing
A co sa hotovych sperkov tyka - vzdy kupujem len take, ktore by som nevedela sama vyrobit, takze ked vidim nieco handmade (napr. aj na Sashe), zacne mi okamzite v mozocku srotovat riesenie, ako nieco podobne spravit. Proste mam nejaky psychicky blok na svoju "tvoriacu hrdost" a radsej spravim nieco vlastne ako platit inemu tvorcovi, ak chapes. Embarassed Ale na inspiraciu super! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Na komponenty mam uz vytipovane obchody vramci BA, kde nemusim platit postovne (okrem klasiky ako DaVinci a galanteriek je super Koralkovy svet pri Michalskej), z netu objednavam len obcas, ale toto ma vcelku laka... Tak snad niekedy prestanem byt svorc. Laughing
Aj na obchodnej oproti Mammutovi Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Zlatushiq napsal:
Na komponenty mam uz vytipovane obchody vramci BA, kde nemusim platit postovne (okrem klasiky ako DaVinci a galanteriek je super Koralkovy svet pri Michalskej), z netu objednavam len obcas, ale toto ma vcelku laka... Tak snad niekedy prestanem byt svorc. Laughing
Aj na obchodnej oproti Mammutovi Wink

Zeby sa prestahovali?... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 7:58 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
psilocybe napsal:
Zlatushiq napsal:
Na komponenty mam uz vytipovane obchody vramci BA, kde nemusim platit postovne (okrem klasiky ako DaVinci a galanteriek je super Koralkovy svet pri Michalskej), z netu objednavam len obcas, ale toto ma vcelku laka... Tak snad niekedy prestanem byt svorc. Laughing
Aj na obchodnej oproti Mammutovi Wink

Zeby sa prestahovali?... Shocked

To neviem preto pisem ze aj tam su Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

Nagua (Klara Marková) dnes na Fleru doplnila šperky. Jsem z nich doslova vedle , překrásné... bohužel momentálně nad moje finanční možnosti.
Ale za podívání to určitě stojí:

http://www.fler.cz/zbozi?uid=30298


Naposledy upravil ilona dne čt říjen 25, 2012 8:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Nagua (Klára Marková) dnes na Fleru doplnila šperky. Jsem z nich doslova vedle , překrásné... bohužel momentálně nad moje finanční možnosti.
Ale za podívání to určitě stojí:

http://www.fler.cz/zbozi?uid=30298


No, tak mám zase na co šetřit... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

Nagua má přkrásné šperky, ale bohužel také mimo mé finanční možnosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2012 9:41 am    Předmět: Citovat

Potřebovala bych poradit.
Mám ocelové hodinky, 2 zlaté řetízky, zlatý náramek a prsten z hematitu + naušnice různé. Ke všem těm věcem (krom naušnic) mám jakousi citovou vazbu, problém je v tom, že ty věci k sobě vůbec neladí. A tak přemýšlím co s tím... Rolling Eyes
Napadlo mě koupit si stříbrný řetízek a pak nějaké takové naušnice
http://www.naturshop.cz/cz/katalog/nausnice-pro-damy-typ109-9845/?ccid=342 , ale pořád mi k tomu nejde ten prsten z hematitu (je černý s kovovým leskem).
Dál mě napadlo koupit nové hodinky, které by byly černé se zlatým (to zlato by bylo jenom takové ohraničení toho ciferníku, p.s. a tím zlatem myslím pozlacení). K tomu by mi šly ty řetízky, snad i ten hematit a naušnice už by nebyly problém. No a pak bych měla ty ocelové hodinky jako takové náhradní, když bych neměla chuť na zlato, protože mám i černo-stříbrné doplňky a k tomu by šel taky ten hematit.
No, možná jsem si sama odpověděla Laughing možná bude mít někdo lepší nápad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vysmanka
8-20
8-20


Založen: 21.5.2019
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2021 4:11 pm    Předmět: Citovat

Příspěvek smazán, reklama. Mod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.