Orientální tance a jiná orientální nádhera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

No ja když na břišní tance chodila, byla jsem za choreografii vděčná. Mě samotnou nenapadne nějaká jen tak z hlavy, to bych rovnou mohla stát na místě Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skran
8-20
8-20


Založen: 8.1.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 6:46 pm    Předmět: Citovat

Třeba v začatních je to nezbytné - naučit se provazovat prvky. To stoprocentně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skran
8-20
8-20


Založen: 8.1.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Ja teda nevim, ale mne to spis nez brisni tance pripomina takovy ten "cyber" styl ala robot ... jen s prvky z brisnich tancu ... Laughing asi jsem divna Laughing

Ale jinak klobouk dolu, klucina umi Smile


Divna nejsi Cool Klučina má výbornou techniku, ale narozdíl od ženského tance mi to nepřipadá nijak taneční. Pohyb jednotlivých částí těla do hudby, ale tanec to není. U tance prostě musím vzdechnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, rozhodla jsem si jako nemajetná studentka podprsenku na orientální tance spáchat doma. Jenže nikdy jsem nic podobného nevyráběla a ani jsem neměla v ruce žádnou profesionálně šitou, takže bych se ráda zeptala místních tanečnic na případně tipy a rady k šití. Můj plán je zatím takový: koupit podprsenku, koupit látku na potažení a na výrobu pásu, podprsenku potáhnout zmiňovanou látkou a na tu aplikovat flitry, korálky atd. Uvítám jakékoliv připomínky a rady Wink . Když už se s tím budu dělat, tak chci mít co nejlepší výsledek a ne jen podprsenku od čínana s pěti nalepenými flitry Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 7:00 am    Předmět: Citovat

Deirdre, já bych se zašla mrknout do nějakého orientálního obchodu a nějakou tu porprsenku si pořádně prohlédla a osahala, to bude lepší než jakékoliv vysvětlování Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 8:47 am    Předmět: Citovat

Děkuju, ale problém je, že žádný kamenný orientální nebo jiný obchod s podprsenkama neznám. V Ganze mají jen ty motýlkové topy.... Pokud někdo víte o pražském obchodě s podobným sortimentem, tak sem s nímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 8:56 am    Předmět: Citovat

Když chvíli počkáš, tak dámy z Gangy jsou právě na nákupech v Indii, třeba něco přivezou Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 9:31 am    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Ahoj, rozhodla jsem si jako nemajetná studentka podprsenku na orientální tance spáchat doma. Jenže nikdy jsem nic podobného nevyráběla a ani jsem neměla v ruce žádnou profesionálně šitou, takže bych se ráda zeptala místních tanečnic na případně tipy a rady k šití. Můj plán je zatím takový: koupit podprsenku, koupit látku na potažení a na výrobu pásu, podprsenku potáhnout zmiňovanou látkou a na tu aplikovat flitry, korálky atd. Uvítám jakékoliv připomínky a rady Wink . Když už se s tím budu dělat, tak chci mít co nejlepší výsledek a ne jen podprsenku od čínana s pěti nalepenými flitry Twisted Evil


Hoj, já jsem teda dost nešikovná na šití a podobné věci a tudíž se snažím vyhnout pošívání podprsenky látkou. Prostě chodím po obchodech tak dlouho, dokud nenajdu podprdu takové barvy, aby ladila k pásu. Pak nakoupím korálky, flitry a ozdobné pásečky (už pošité nějakým zdobením, přišiju to na podprdu a je to). Neříkám, že to vypadá úplně profi, ale já ani nemám ráda úplně přezdobené kostýmy.
Mimochodem, třeba na youtube najdeš nějaké návody, jak na to Wink Tak přeju hodně štěstí a trpělivosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 5:35 pm    Předmět: Citovat

Sechmet napsal:
rumjana napsal:
normálně mě tančící děcka (a už vůbec ne kluci) nebaví, ale tohle je síla
http://www.youtube.com/watch?v=MRgRsM5H740
kdejaké dítko tančí líp než já Shocked Very Happy a co víc, takhle já tančit snad ani nikdy nebudu Shocked Very Happy

fuj to bych s prominutím blila. nesnáším chlapy u ženských tanců. vždyť nemají vaječníky, lůno, nic.. z toho by měla vycházet ta síla tance.


Mě se většinou sice taky tančící kluci nelíbí (ale s vaječníkama ani jinou anatomií to nesouvisí - s porodníma tancema ty dnešní už moc společného nemají). Jen mi to připadá jaksi nepřirozené. Ale zas když to dotyčného baví... a navíc když umí...tak nic proti. Ženy taky vykonávají ryze mužské profese, tak proč by muž nemohl zasáhnout do té ženské?
A tenhle kluk je ohebný a šikovný až hrůza Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Snehurka
41-80
41-80


Založen: 25.5.2011
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 5:08 pm    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Ahoj, rozhodla jsem si jako nemajetná studentka podprsenku na orientální tance spáchat doma. Jenže nikdy jsem nic podobného nevyráběla a ani jsem neměla v ruce žádnou profesionálně šitou, takže bych se ráda zeptala místních tanečnic na případně tipy a rady k šití. Můj plán je zatím takový: koupit podprsenku, koupit látku na potažení a na výrobu pásu, podprsenku potáhnout zmiňovanou látkou a na tu aplikovat flitry, korálky atd. Uvítám jakékoliv připomínky a rady Wink . Když už se s tím budu dělat, tak chci mít co nejlepší výsledek a ne jen podprsenku od čínana s pěti nalepenými flitry Twisted Evil


Co se týče potahování podprsenek, to neporadím, spíš se zdobením. Co tak omrknout stránky různých tanečnic? Jsou vyfocené v profi kostýmech, někdy docela zblízka. Pro inspiraci určitě stačí.
http://www.raks-sharki.com/gallery.html
http://www.badriyah.cz/?page_id=16
http://www.sheylaorient.com/galerie/fotogalerie/

Anebo nahlédnout do internetových obchodů.
http://shop.khalida.info/
http://www.modnitrendorient.cz/

A kdyžtak Krea má dobré tipy: http://www.krea.wz.cz/orient.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.