Ofina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd5065d964313bb953bda604024b1aaaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 5:21 pm    Předmět: Re: Ofina Citovat

Milovník napsal:
Ve Spanelsku mi to prijde tak, ze do velmi huste ofiny, ktera konci nad ocima, jde pulka vlasu z hlavy, takze na zadech, ramenou, proste vzadu, je tech vlasu potom strasne malo...


Nj, taky se mi zdá, že ve španělsku je to teď nějaká móda či co, když jsme tu asi před měsícem měli španěly, tak skoro polovina holek měla tuto nechutnou hustou ofinu Rolling Eyes A většině z nich to vůbec, ale vůbec neslušelo... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 5:07 pm    Předmět: Ofina Citovat

Soufflet napsal:
Milovník napsal:
Ve Spanelsku mi to prijde tak, ze do velmi huste ofiny, ktera konci nad ocima, jde pulka vlasu z hlavy, takze na zadech, ramenou, proste vzadu, je tech vlasu potom strasne malo...


Nj, taky se mi zdá, že ve španělsku je to teď nějaká móda či co, když jsme tu asi před měsícem měli španěly, tak skoro polovina holek měla tuto nechutnou hustou ofinu Rolling Eyes A většině z nich to vůbec, ale vůbec neslušelo... Confused


Je to tak, uprava vlasu je tu jina, frci tu jine ucesy a obecne se da rici, ze dlouhovlasek je tu pomalu, takze mi ty ceske hodne schazeji. Ty si ale techto veci dokazes vsimnout vice, mne uz to ani neprijde, kdyz to vidam skoro denne vice nez 7 mesicu. Ale nekterym slecnam to snad i slusi (ta ofina). Najit tu ale divku s dlouhymi a nesestrihanymi vlasy je problem... Nosi se spise tak na ramena, k podprsence, ale spise kratsi. A zase obecne napsano, Spanele a Spanelky jsou mensiho vzrustu. Jeste k vlasum: obcas mam pocit, ze mistni strihy a ucesy nechapu, zda se mi to tak dovne sestrihane, ale ono se jim to musi libit, kdyz se tak nechavaji strihat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
...tak to vypadá, že tu budu jediná černá ovce, která ofinu nosí a které se dokonce líbí ( na někom) .... Embarassed Confused Very Happy


Mě se ofiny taky líbí, i na mě se mi líbí, ale já už mám obavu z toho, že mě to zase přestane za chvíli bavit a to dorůstání je přeci jen na hodně dlouho...
A já právě měla tu dlouhou, o který píše kkk Very Happy, těsně nad úroveň očí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
ilona napsal:
...tak to vypadá, že tu budu jediná černá ovce, která ofinu nosí a které se dokonce líbí ( na někom) .... Embarassed Confused Very Happy


Mě se ofiny taky líbí, i na mě se mi líbí, ale já už mám obavu z toho, že mě to zase přestane za chvíli bavit a to dorůstání je přeci jen na hodně dlouho...
A já právě měla tu dlouhou, o který píše kkk Very Happy, těsně nad úroveň očí Smile


...neříkám, že to nemůže slušet, ale pokud ofina, tak delší. No ona když je "jemná" tak je to hezký docela, ale jak je hustá a dorovna, tak to se mi nelíbí. Omlovám se tímto všem ofinářkám, je to jen můj názor Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ofiny jsou teď v módě. Mne se přední vlas yvždy vlnily, tak jsem nosila ofinu na dvě nebo jednu stranu, a vždycky se mi zkroutila do nějaké pěkné vlnky.Myslím, že mi docela slušela, nebyla to ta silná ležatá ofina, ale jen trochu vlnek po stranách. Na žádost Vlkoně ji nechávám dorůstat a také to není špatné. Po stranách něco mi sluší a není tak moc důležité, jestlůi je to dlouhé nebo krátké.Ale s dlouhou ofinou jdou zase jiné účesy, takové antičtější Wink .
Návrat nahoru
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

ahojky já ofinu nosím, ale mám jeden problem, nevím jak jí zafixovat, aby držela i při větrnu Question Ofinu nalakuju a pak stačí aby trošku zafoukalo a udělají se mi místo ofiny "tři prameny" , které sice stačí zase učesat a dobrý, ale třeba ve městě se češe poněkud špatně Confused Nemáte někdo nějakou radu? Zajímalo by mě jak to ty holky dělají, že se jim ani nepohne Question Děkuji moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 1:06 pm    Předmět: Re: ofina Citovat

pinkalinka napsal:
Mně teda ofina nepřipadá nijak špatná.Mám jí už teda pár let vždycky jsem jí chtěla nechat narůst ale pak jsem si to rozmyslela.Je to asi věc názoru.


promiň strašně nerada bych tě urazila ale myslím že ty moc na takovouhle ofinku typ nejsi.patka by ti slušela mnohem víc ale snad se na mě nezlobíš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marjej
8-20
8-20


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 8:23 pm    Předmět: Re: ofina Citovat

Denynka napsal:
pinkalinka napsal:
Mně teda ofina nepřipadá nijak špatná.Mám jí už teda pár let vždycky jsem jí chtěla nechat narůst ale pak jsem si to rozmyslela.Je to asi věc názoru.


promiň strašně nerada bych tě urazila ale myslím že ty moc na takovouhle ofinku typ nejsi.patka by ti slušela mnohem víc ale snad se na mě nezlobíš


Question a to mně se na pinkalince ofinka zrovna líbí. řekla bych, že k ní jde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 9:57 pm    Předmět: ofina? Citovat

když už,tak patka,někdy si to nad čelem zastřihnu a hodim to na stranu,trochu mám problém že se mi to různě kroutí takže gelem zaplácnout a je to:)klasika ofina je podle mě dost ošklivá a ještě horší v kombinaci s pážetem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

Ofinu jsem nosila ještě celkem nedávno, teď ji mám asi k bradě. A je to docela horor. Už nevím, jak ji mám zasponkovat, aby to vypadalo hezky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.