My a móda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 237, 238, 239  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4d53de6f50f28b8132fd99c383d3362Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

ilonko a kolik meris? ja mam 180 a cnela jsem na tanecnich a jeste ke vsemu jsem mela pevny rovnatka, to bylo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
ilonko a kolik meris? ja mam 180 a cnela jsem na tanecnich a jeste ke vsemu jsem mela pevny rovnatka, to bylo Very Happy


Laughing Laughing Laughing 177 cm. Měla jsem strach, že pro mě příjde nějaký pidichlapec - a on dvoumetrový habán, boty dvanáctky a neustále se mi v těch lyžích otáčel na palci -auauau. Zbytek tanečních jsem naštěstí protančila se spolužákem - jeee- a s ním to bylo krásný (myslím tancování) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

pro mne prave chodili mrnavi, a vubec mam na ne nejak kliku Very Happy, jsem na ne poradne nevidela Very Happy, ale tancili dobre, nicmene ja na tanecnich byla asi ctyrikrat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Klučičí nagelovaní kohouti jsou strašní! Evil or Very Mad
Balerínky mohou být hezké, ale každý ortoped vám řekne, že je to hrozně nezdravá obuv. Já tedy žádné nemám, s výjimkou těch na orientální tanec, který je přímo vyžaduje, ale normálně bych v tom nechodila., Jednak mi to také připadá jako cvičky, nepevná bota, ale co je nejhorší - je to úplně placaté, podrážky nezabezpečné proti nárazům na městské dlažbě - no ideální pro zborcení klenby chodidla a likvidaci kolenních kloubů!Takže baleríny na normální chození rozhodně never, to bych se z křečí v chodidlech nevyhrabala. Shocked Podobné to mám se žabkami, nejen že jsou placaté a nevhodné na asfalt, ale navíc mi hrozně překáží to mezi prsty a také mi to kroutí prsty. To jsou pro změnu boty na pláž do písku.Boty mají být základ zdravé chůze a ne všemožné "módní" voloviny.Podpatky nebo placky se dají nosit jen výjimečně a leda tak když jde člověk za roh pro mlíko, aby v tom nechodil moc dlouho. Tak to aspoň dělám.
Bokovky - no, ehm, jedny mám. Doporučují se pro ženy s velkým zadkem (my case), protože ten zadek opravdu "srazí", tedy opticky vertikálně rozdělí. Myslím, že na mě to funguje. Embarassed Ale zadek mi z nch tedy rozhodně neleze, až tak nízké zase nejsou!
Návrat nahoru
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
ilonko a kolik meris? ja mam 180 a cnela jsem na tanecnich a jeste ke vsemu jsem mela pevny rovnatka, to bylo Very Happy


Brett, tak co seš stejný bidlo jako já Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

Saro, to bych do tebe nerekla Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 12:19 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Saro, to bych do tebe nerekla Very Happy.


Jako fakt ne? Very Happy A to jsem z nás sester nejmenší Very Happy Starší ségra má 182 a ta nejstarší o cenťák, možná dva víc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 1:00 pm    Předmět: Citovat

Smile, tipla bych 175, ale to se blbe odhaduje dle fotek Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Smile, tipla bych 175, ale to se blbe odhaduje dle fotek Very Happy.


Jasně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

Mě se tak celkově v nízkých botách taky chodí dobře...
Já ani ve vysokých s podpatkem nemůžu - blížím se 180 cm a to už by bylo na provaz, ještě vyšší výška Very Happy
Dřív jsem měla komplexy, teď už je to dobrý, ale třeba kalhoty se shánějí těžko. Když už jsou dostatečně dlouhé, tak je mám potom volné v pase nebo plandají vzadu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 237, 238, 239  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.