My a móda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 237, 238, 239  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe3e81ee61a67d37899d8e4502797643Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 2:24 pm    Předmět: Re: My a móda Citovat

Déscantes napsal:
Zajímalo by mě - nechali jste se někdy módně ostříhat? A litovali jste potom toho nebo ne? .


Módně ostříhat jsem se nikdy nenechala. Já jsem se už hezkých pár let nenechala něja výrazněji ostříhat Wink

Déscantes napsal:
Jak moc se líčíte? Když se vám něco, co je zrovna v módě, líbí, koupíte si to nebo módní oblečení odmítáte?.

Nelíčím se v podstatě vůbec, nanejvýš semo tamo při nějaké zvláštní příležitosti, a to tak nanejvýš použiju řasenku a konturku na oči. Rtěnky nemám ráda, nepoužívám je vůbec. Módní hity si obvykle nepořizuju, pokud nejde o věc, která by se mi opravdu líbila. Postoj: "sice se mi to nelíbí, ale je to teď v módě, tak si to koupím" nechápu... Shocked Confused A štve mě, jak se kolikrát změní móda a není možné sehnat věci, které se mi líbí... Evil or Very Mad Jako např. teď nějaké pořádně zvonové kalhoty, všude mají jenom úzké trubky... Evil or Very Mad

Déscantes napsal:
Pro holky - co klučičí móda - líbí se vám nagelované účesy? Mě zrovna moc ne... Very Happy .
´

Mně taky ne Wink

Déscantes napsal:
Myslíte si, že je dobré mít alespoń trochu přehled, co se zrovna nosí, anebo je to úúúplně jedno a móda vás vůbec nezajímá?
Dík za názory.


No, možná není špatné, pokud má člověk nějaký základní přehled, ale nepovažuju to za nějak zvlášť důležitou věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 8:50 am    Předmět: Citovat

Jé, tak balerínky já mám taky ráda...podpatky a vysoké platformy tedy nemusím. Ale pravda, musí to být normální botka....jako to, co jsem viděla zrovna tento víkend v obchodech (lebky a podobné kreace na balerínách), když jsem si chtěla koupit sandále, mě tedy dost odpuzuje....Bokové kalhoty nosím (tedy takové, ze kterých mi neleze kde co), protože mi líp sedí. Mám totiž spíš klučičí postavu, takže s normálními mám celkem problém. Ale ostatně jsem ráda, když vůbec nějaké seženu, všechno mi je vždycky krátké. Jinak módní trendy moc nesleduju, koupím to, co se mi líbí. A že je něco zrovna moderní obvykle zjistím až když to vidím na půlce Brna Wink . Líčení taky není zrovna moje hobby, používám tak řasenku, korektor a balzám na rty....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 8:56 am    Předmět: Citovat

Nagelovany kluk, hruza a des.

Co se tyce liceni, licim se a celkove mi to zabere asi tri minuty. Stiny, rasenka, pudr a balzam na rty Smile.
Driv jsem pouzivala tvarenku, ale pritel mi rekl jednou, ze vypadam jak marena, tak jsem na ni nejak zanevrela Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 8:59 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Nagelovany kluk, hruza a des.

Co se tyce liceni, licim se a celkove mi to zabere asi tri minuty. Stiny, rasenka, pudr a balzam na rty Smile.
Driv jsem pouzivala tvarenku, ale pritel mi rekl jednou, ze vypadam jak marena, tak jsem na ni nejak zanevrela Very Happy.


Tak já řasenka ( zcela určitě ), něco na ty půvabný kroužky po ránu ( no, spíš kruhy.. ) a balzám nebo lesk. Dle chuti tvářenka Smile Řasenku vždycky, zbytek dle chuti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

Na mě princip módy působí spíš negativně až odpudivě - proč bych měl nosit něco, co někdo úplně jiný řekl, že se teď má nosit? Copak on může vědět, co se mi líbí? A z jiného pohledu - copak budu někomu připadat lepší, když budu mít na sobě to, co předepisuje móda? Jistěže pro někoho ano, ale takový člověk nechť jde do háje Smile
Takže rozhodně raději nosit to, co se dotyčnému líbí. Ať je to v módě nebo ne. Docela by mě vadilo, kdyby přítelkyně přestala nosit něco hezkého jen proto, že to už není v módě. Kromě toho by se mi nelíbilo, kdybych se při výběru toho, co hezkého jí koupím, musel omezovat na aktuální módu Smile

Nagelovaní frajírci - brrr Smile Nemohu si pomoci, ale takový účes dle mého soudu něco vyjadřuje o povaze dotyčného, a to něco mi vůbec není sympatické.

Bokovky - Tedy, upřímně řečeno, mě se to docela líbí. ALE 1) sluší to jen někomu, 2) nesmí se to přehnat, aby nebylo vidět příliš, a tudíž je třeba dávat pozor, co v tom člověk dělá. Zvláště když si dotyčná slečna dřepne, začíná to být nebezpečné Smile; a 3) pokud si slečna vezme bokovky, musí dbát na to, jaké prádlo si obleče. Neb v ideálním případě by nemělo být vůbec vidět (což ale jde těžko, leda by si žádné nevzala), a když už trochu vidět je, tak by nemělo jít o nějaký levný hadr.
Nicméně je nutno říci, že ač ledviny z toho jistě nadšené nejsou, působí to svůdně Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:34 am    Předmět: Citovat

K bokovym kalhotam jedine bokove kalhotky Smile. Desi me slecny, kterym jejich tanga lezou z bokovych kalhot az nekam k pasu a strasi siroke okoli Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
K bokovym kalhotam jedine bokove kalhotky Smile. Desi me slecny, kterym jejich tanga lezou z bokovych kalhot az nekam k pasu a strasi siroke okoli Very Happy.

Nebo žádné Smile
Což o to, když je to jakés kvalitní a hezké prádlo, tak se to ještě překousnout dá, ale vzpomínám, jak jsem jednou byl nucen sedět dvě hodiny ve vlaku proti jakés slečně, která pod opravdu krátkými bokovkami měla obyčejné hadrové cosi, zmačkané a nevzhledné. No, já to přežil, ale chudák postarší pán vedle ní měl problém spustit z ní oči. Bylo daleko zabávnější sledovat jeho rozpaky a marný boj sám se sebou, než tu slečnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:46 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Very Happy Very Happy Very Happy


Jo, aby byly ty rozpaky jasnější - vedle toho pána seděla jeho taktéž postarší manželka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:48 am    Předmět: Citovat

Vlkůň to napsal hezky, ten princip "hezké je to, co je zrovna v módě" se mi taky moc nelíbí. Občas koukám do nějakých časopisů, co se nosí, ale beru to spíš jako inspiraci a snažím se mít soudnost, takže nenosím třeba úzké kalhoty narvané do kozaček, protože to opravdu sluší jenom štíhlým vysokým holkám.
Co se týče bokovek, ta poznámka o ledvinách není jen tak zanedbatelná. Měla jsem problémy s ledvinami a myslela jsem, že umřu - a to jsem neměla zánět ledvin, jenom podezření. Navíc všechny ty holky, co jim v zimě lezou zadky, si koledují o neplodnost a jiné nehezké věci. Takže bokovky klidně, ale k tomu ne tričko do pasu...ale to už zase ztrácí smysl, že. V každém případě, já se mám ráda, takže tahle móda jde mimo mě. A navíc špeky lezoucí z kalhot mi sexy nepřijdou:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 237, 238, 239  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.