Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85, 86  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93534acde40d75eb1c2711898a42bb0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 4:43 pm    Předmět: Re: Barva Citovat

Maggie. napsal:
Ahoj, nevíte prosím jakou barvu z drogerie bych mohla dosáhnout této barvičky? Dlouho hledám a opravdu nemůžu nic vyhovujícího najít Sad
http://2.bp.blogspot.com/-OznLZ6y1t7M/UNrVSClOLRI/AAAAAAAAAWQ/7IZ48geH7Fc/s1600/lana-del-rey-137985159.jpg



Casting Creme Gloss 700, 730, 734 take podobne odtiene Smile Samozrejme, pokial je prirodzena farba vlasov svetla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzana87
0-7
0-7


Založen: 16.3.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 9:14 am    Předmět: Přebarvení měděné barvy na středně hnědou.. Citovat

Ahoj,
nevím, zda píšu do správného kategorie, ale potřebovala bych poradit. K Vánocům jsem dostala poukázku ke kadeřníkovi, musím říct, že mě moc hezky ostříhal a to tak, že i moje jemné vlasy mají objem. Za což jsem moc ráda. Jenže kámen úrazu je v barvě. Z mé světlé hnědé tzn. takové niějaké je krásná měděná. Opravdu to parádně chytlo. Jenže já se v té barvě extra necítím, pár krát už jsem vlasy umyla, takže už tak nezářím. Nejhorší je to asi u kořínků, tam je měděná barva dost sytá, po délce vlasů už se blížím k té své vysněné hnědé. Okolí se ta barva líbí, ale pro mě je to asi velká změna a tak s tím bojuji. Můj dotaz, myslíte, že jde cca za měsíc až uvidím první odrosty tuto barvu přebarvit na hnědou? na středně hnědou? Ráda bych se nabarvila doma. Děkuji moc za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 7:10 pm    Předmět: Re: Přebarvení měděné barvy na středně hnědou.. Citovat

zuzana87 napsal:
Ahoj,
nevím, zda píšu do správného kategorie, ale potřebovala bych poradit. K Vánocům jsem dostala poukázku ke kadeřníkovi, musím říct, že mě moc hezky ostříhal a to tak, že i moje jemné vlasy mají objem. Za což jsem moc ráda. Jenže kámen úrazu je v barvě. Z mé světlé hnědé tzn. takové niějaké je krásná měděná. Opravdu to parádně chytlo. Jenže já se v té barvě extra necítím, pár krát už jsem vlasy umyla, takže už tak nezářím. Nejhorší je to asi u kořínků, tam je měděná barva dost sytá, po délce vlasů už se blížím k té své vysněné hnědé. Okolí se ta barva líbí, ale pro mě je to asi velká změna a tak s tím bojuji. Můj dotaz, myslíte, že jde cca za měsíc až uvidím první odrosty tuto barvu přebarvit na hnědou? na středně hnědou? Ráda bych se nabarvila doma. Děkuji moc za rady

S barvením doma může být problém - ona se kolikrát barva na krabičce tváří, že je středněhnědá a pak to chytne o odstín či dva tmavěji (hlavně barvy od Schwarzkopfu - mám pocit , že od odstínu středněhnědá jsou nakonec na vlasech tmavěhnědé až černé) .Pokud máš ted měděný odstín, vůbec se neodvažuji odhadnout, jak ti středněhědá chytne. Asi bych šla raděj ke ke kadeřnikovi, řekla bych mu svou představu o barvě a teprve při dalším barvení bych to zkusila doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 4:01 pm    Předmět: Profi barva na vlasy, po které jsou vlasy lehké,nadýchané Citovat

Vždy jsem se barvila vlasy barvou z drogérie.Už jsem je měla vyzkoušené.Po Palette byly vlasy hrozně zatížené,tvořily na hlavě helmu.Po Garniéru byly o něco lepší.Nakonec jsem se barvila barvami od Loreálu,jenže všechny odstíny co jsem používala mi vyřadili.Začala jsem tedy zkoušet profi barvy.Teď mám první-Echosline.Odstín je pěkný,nevýmývá se,ale vlasy jsou zatížené.Mám vlasy jemné,vlníté a Echosline mi je vyrovnává,vlnky se z poloviny vytratily.Šampony ani jiné přípravky jsem nezměnila.Můžete mi poradit profi barvu po které jsou vlasy lehké,vzdušné a vlnky nenarovnané? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 3:46 pm    Předmět: Jaká značka profi barvy na jemné vlasy? Citovat

Chci přejít z drogérkových barev na profi.Kterou z těchto značek by jste mi doporučili:Subrina,Black,Vitalitis nebo Londa?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 5:30 pm    Předmět: Změna barvy vlasů Citovat

Je jiná možnost jak změnit barvu vlasů z tmavě hnědé na světle hnědou(z tmavé na světlou barvu)kromě odbarvení? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vakavaka
0-7
0-7


Založen: 5.1.2015
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 7:31 pm    Předmět: Re: Změna barvy vlasů Citovat

BELA81 napsal:
Je jiná možnost jak změnit barvu vlasů z tmavě hnědé na světle hnědou(z tmavé na světlou barvu)kromě odbarvení? Crying or Very sad


Já si matně vzpomínám na zesvětlení pomocí jakéhosi odvaru z vlašských ořechů..... no nevím přesně.... možná na seznamu něco nalezneš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 7:48 pm    Předmět: Citovat

Určitě tu najdeš nějaký návod na zesvětlení zábalem. Ingredience se různí, objevuje se tam citron, med a skořice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 9:43 pm    Předmět: Citovat

A co citronperoxid? Myslím, že na ten tady byly vesměs kladné reakce. (Mám pocit, že je o něm zmínka např. v Top tématu Domácí recepty.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2016 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ahojte Smile tie čo si farbíte vlasy na čierno viete mi poradiť dačo najmenej deštruktívne z farieb z drogérky ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85, 86  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.