Afro účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3186c55a73b625a3628202d2659dc266Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Dali by ste si niekedy zapliesť afro účes?
Áno
40%
 40%  [ 6 ]
Možno
13%
 13%  [ 2 ]
Nikdy
46%
 46%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

Já na to nemám nervy,vstávat o hodinu dřív,jen abych se namalovala...to si radši přispím...Ale měla jsem na středníspolužačku,která vstávala každé ráno o dvě hodiny dřív,aby si mohla vybrat oblečení,upravit vlasy a nalíčit se...a každý večer si na hlavu dávala natáčky....Já vůbec nechápu jak v tom mohla spát...mě by to tlačilo....Jak říkám,to se radši do růžova vyspím... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

Naprostý souhlas. Taky se radši řádně vyspím, než pak kruhy pod očima maskovat make-upem Wink . Ten jsem stejně nikdy na obličeji neměla...Jen když se mi chce a mám čas, tak věnuji 10 minut na řasenku. Jinak ani omylem. S výjimkou svátečních příležitostí, samozřejmě Wink
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

Jedna moje kamarádka se ráno jenom učeše a de.Vůbec se nemaluje (přítel jí to zakázal) a je to asi nejhezčí holka co znám.Vůbec to nepotřebuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Naprostý souhlas. Taky se radši řádně vyspím, než pak kruhy pod očima maskovat make-upem Wink . Ten jsem stejně nikdy na obličeji neměla...Jen když se mi chce a mám čas, tak věnuji 10 minut na řasenku. Jinak ani omylem. S výjimkou svátečních příležitostí, samozřejmě Wink

Fairy, tobě trvá řasenka 10 minut? Tak to já to asi flákám. Já když mám chuť se udělat "hezká", tak si přepudruju ksichtík a dám si řasenku, pro slavnostní příležitosti ještě přidám stíny, ale i s těmi mi to zabere těch 10 minut. Nojo, já jsem se ale nikdy malovat neuměla a už se to asi nikdy nenaučímSad některé holčičí dovednosti mi prostě chybí (taky si neumím nalakovat nechty).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

V patnácti jsem stála před zrcadlem tak hodinu (líčila jsem se stylem tužka na oční linky, řasenka, rtěnka-jee, vypadám blbě, odlíčit a znova Very Happy ) . Teď mi stačí tak 10 minut . A ty stíny- s těma to taky neumím dodnes. Asi další věc, na kterou nemám talent Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

No, holky, ještě že máme ty dlouhé vlasy, jinak by si lidi mysleli, že jsme kluci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Mě si pletli s klukem do 14 let! Byla jsem taková hubená, ostříhaná na krátko.Do 12 let mi to nevadilo,pak už to bylo takové potupné. Ale teď už taková záměna nehrozí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Mě si pletli s klukem do 14 let! Byla jsem taková hubená, ostříhaná na krátko.Do 12 let mi to nevadilo,pak už to bylo takové potupné. Ale teď už taková záměna nehrozí Very Happy Very Happy Very Happy

Mno, tak mě si nedávno spletl jedem kralínský róm, když jsem šel s kamarádkama v Karlíně... zvolal: 'Čau kočky, nemáte cígo? Eh... ty jsi vlasně kluk...' Very Happy Laughing Twisted Evil Rolling Eyes Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

teď jsem si vzpomněla na neuvěřitelnou záměnu- když jsem se kulila v 9 měsící těhotenství a jeden dědeček na mě volal- hej, chlapče, pojd nám pomoct s nákupem....dědeček měl tehdy 87 roků, tak je to omluvitelné Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

Rasta copánky vlasy evidentně ničí. Kamarádka je měla zruba 3 měsíce, před aplikací jí rostly husté, lesklé vlasy. Stalo se tak asi před šesti lety. Po sundání byl vlasový porost potrhaný a zplihlý. Dodneška se to nezlepšilo... Mad

Naposledy upravil * dne čt leden 11, 2007 7:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.