zkušenosti začátečnice s hennováním

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ira.b
0-7
0-7


Založen: 30.4.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 11:51 am    Předmět: zkušenosti začátečnice s hennováním Citovat

Ahoj, jmenuju se Irena. Jsem již pokročile středního věku a pracuju jako zootechnička. Vlasy mám dlouhé do pasu. Původní barva středně hnědá. Jak se začly objevovat šediny začalo i barvení Vždy na hnědo, experimenty žádné. Po pročtení mnoha příspěvků a článků zde jsem si objednala hennu na internetu a šla na to. Podle návodu jsem umíchala bláto s různými čaji a citrony a oleji, nechala odstát, napatlala........prostě klasický postup. Henna chytla, zejména kolem čela, na spáncích, tam kde jsem měla ty pitomé šediny odstín mrkve nebo pomeranče, podle toho co má kdo raději Smile. Ale nebylo to tak hrozné. Po třech týdnech jsem hennování opakovala. Ráno zadělala bláto, tentokrát již jen obyčejnou vodou s tím, že si to odpoledne naplpu. Bohužel jsme měli akci v kravíně takže milá henna odstávala aso 30h než na ni došlo. Před aplikací jsem ji jen naředila horkou vodou do konzistence kravince - shoduje se i barevně, no jo, profesní deformace Smile a výsledek je perfektní. Barva se sjednotila po celé délce vlasů, trochu to ztmavlo, kvalita super. Jsem s hennováním opravdu spokojená. Jen by mě zajímalo, zda je v Havlíčkově Brodě nějaký obchod, kde kvalitní hennu koupit, nemyslím DM. Jedno 100g bylení mám na 2x a nechce se mi pořád platit poštovné.
Irena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LauraDitas
8-20
8-20


Založen: 17.5.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 4:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak to jsem od tebe kousek Chotěboř. Mohu říct, že se na to také chystám, ale až tak za měsíc. Budu poprvé barvit a mám melíry. Moc se mi líbí červená henna taková něco jako bordó a měděná. Pročítám si co vše do henny přidat , abych podpořila červenou barvu. Jinak mám své vlasy kaštanové. Jakou hennu jsi použila? Já jen vídám hennu u nás v DMku, ale ta prý má do henny daleko. Ono také stále kupovat přes net je na nic a je to moc drahé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ira.b
0-7
0-7


Založen: 30.4.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 5:27 pm    Předmět: Citovat

Jo, je to kousek Smile. Koupila jsem si na netu egyptskou hennu lamda. 100g stálo 138 Kč, tak jsem si koupila balení dvě a stovku poštovné ¨.....Ted jsem se dívala na hennacolor a asi až vyplácám tu co mám tak si objednám tuhle a zkusím hnědou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shinie
8-20
8-20


Založen: 20.7.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 5:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nevím tedy jestli ti to nějak pomůže, ale já kupuju hennu v obchodě se zdravou výživou Smile A můžu jen potvrdit, že henna z DMka je šmejd Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.