Kosmetika Josefa Lady

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d39943c4dda2a4fa702d512fe8790f31Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 10:51 am    Předmět: Kosmetika Josefa Lady Citovat

Včera jsem dostala od tchyně šampon (zlatíčko moje milované, ví, že jsem zatížená na vlasy Laughing ) a to konkrétně tenhle:
http://www.cajeubylinky.cz/detail.php?zbozi=3184722

Nikdy jsem o té značce neslyšela, ale flaštička s obrázky J. Lady se mi moc líbí Laughing Má někdo z vás zkušenost s touto značkou, příp. s tímhle konkrétním šamponem? (Jo a nááááááádherně voní!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 11:42 am    Předmět: Re: Kosmetika Josefa Lady Citovat

Ten vypadá krásně, máš dobrou tchýni Smile
A jak vypadá složení, je to přírodní?


verushka1992 napsal:
Včera jsem dostala od tchyně šampon (zlatíčko moje milované, ví, že jsem zatížená na vlasy Laughing ) a to konkrétně tenhle:
http://www.cajeubylinky.cz/detail.php?zbozi=3184722

Nikdy jsem o té značce neslyšela, ale flaštička s obrázky J. Lady se mi moc líbí Laughing Má někdo z vás zkušenost s touto značkou, příp. s tímhle konkrétním šamponem? (Jo a nááááááádherně voní!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem si s ním umyla vlasy, fakt úžasně voní, vlasy umyl dobře a zbytek posoudím, až uschnou Laughing
Co se složení týká, tak je následující:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Chamomilla Rexutita Extract, Calendula Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Urtica Dioica Extract, Betula Alba Extract, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazinolinone, něco, co nemůžu přečíst, protože je přes to exp. (ale vypadá to jako Methylsothlazolinone, Benzyl Salicytate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Cl 42090, Cl 19140, Cl 17200.

Já se v tom vlastně vůbec nevyznám, takže nevím, jak zdaleka je to přírodní, takže hodnocení složení nechávám na osobách povolanějších Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 12:47 pm    Předmět: Citovat

Takže vlasy mám suché a můžu říct víc. Dneska jsem na vlasy dávala jogurtový zábal a ten smývala Ladovým šamponem. Vlasy po šamponu jemně voní (juhů, u alverdích šamponů a kondicionérů nikdy nevoní Very Happy ), jsou jemné, heboučké a lesklé. Přijde mi, že je vůbec nevysušil. Za mě zatím fajn šampon Smile

Jo, málem bych zapomněla: dobře pění, takže ho stačí jenom troška Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
(...)
Co se složení týká, tak je následující:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Chamomilla Rexutita Extract, Calendula Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Urtica Dioica Extract, Betula Alba Extract, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazinolinone, něco, co nemůžu přečíst, protože je přes to exp. (ale vypadá to jako Methylsothlazolinone, Benzyl Salicytate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Cl 42090, Cl 19140, Cl 17200.

Já se v tom vlastně vůbec nevyznám, takže nevím, jak zdaleka je to přírodní, takže hodnocení složení nechávám na osobách povolanějších Smile

Čistě přírodní to není, ale žádný dryják taky ne. Silikony jsem žádné nenašla, extraktů z kytiček je tam hodně... Mým uším to složení zní dobře Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:

Čistě přírodní to není, ale žádný dryják taky ne. Silikony jsem žádné nenašla, extraktů z kytiček je tam hodně... Mým uším to složení zní dobře Smile


Ufff, to jsi mě moc potěšila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.