Losille- kosmetika na 'míru'
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a4b9a0505992371ca2911ec1fb294b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

Medulka: Díky za info, zajímavý rozhorvor Smile

Tak mě napadá, když se v rozhovoru mluví o tom, jaké jsou rozdíly mezi její kosmetikou a BIO kosmetikou z obchodu - nemusí taky náhodou v obchodě prodávaná kosmetika narozdíl od "doma pro kamarády" míchané projít nějakou kontrolou nezávadnosti?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:47 pm    Předmět: Citovat

Pokud se bavíme o biokosmetice tak musí mít certifikát. certifikát platí výrobce, což se bohužel projevuje na cenách výrobků. Ostatně na ceně výrobku v obchodě se odráží i dopravné a to, že si tam prodejce přidá marži. atd...

Navíc já si nemůžu pomoct, pořád mi to vrtá hlavou. Doteď jsem měla za to, že když něco kupuju, prodejce/výrobce mi složení musí sdělit. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:52 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:


Navíc já si nemůžu pomoct, pořád mi to vrtá hlavou. Doteď jsem měla za to, že když něco kupuju, prodejce/výrobce mi složení musí sdělit. Confused


přesně! a to, že se vyhýbá i odpovězení na přímou otázku (mnohokrát položenou) se mi moc nelíbí Confused klidně je možné, že jsou ty šampony opravdu hotový zázrak, ale prostě tohle jednání je dost zvláštní a vzbuzuje nedůvěru (aspoň u mě)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 7:58 pm    Předmět: Citovat

No, pokud s tím opravdu hodlá prorazit na trhu, prodávat to v nějakém oficiálním e-shopu a kamnných bio-obchodech, jak říká v tom rozhovoru, tak pak už se složení docela určitě dozvíme Wink V obchodě se legálně něco s "tajným složením, aby mi někdo neukradl nápad", snad opravdu prodávat nemůže...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út červen 25, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

Osobne mi stacilo precitat si vyroky ako "sampon nepeni, pretoze neobsahuje silikony" alebo "ak vam vypadavaju vlasy, nahradte cukry sacharidmi" a mam ohladom danej slecny jasno.
To, ze zmiesam par prirodnych volovin, o ktorych kazdy vie, ze su viac-menej prospesne, zo mna este nerobi experta na danu problematiku. A aj ked do istej miery chapem paranoju z plagiatorstva, je priam hazard kupovat si nieco na blind. Hlavne ak je to "bio" a udajne neobsahuje ziadne konzervanty - po 2 tyzdnoch sa snad nakoniec budem patlat koncentrovanymi bakteriami, nie?!
Ja bych teda do toho isto nesla. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 1:09 pm    Předmět: Citovat

mě by hlavně zajímalo, co v těch jejich šamponech vlastně tvoří ten mycí "přírodní" základ. Jakože v tom vymáchá bylinky, to je jasný, to je určo fajn. Ale co je základem tekutého šamponu? Na netu jsem našla, že pro výrobu Hand Made šamponů se používá Kastilské, nebo glicerinové mýdlo... Je tedy možné, že je to na této bázi? Cool
Našla jsem nějáký recept, myslím, že něco podobného používá i ona...:
"Přiveďte vodu k varu a vhoďte do ní bylinky. Na mírném plameni vařte dvě minuty, odstavte a louhujte 15 min. pod pokličkou. Poté sceďte. K odvaru přidejte glycerinové mýdlo a míchejte dokud se mýdlo nerozpustí, pak přidejte rostlinný olej (pro silně se mastící vlasy není rostlinný olej třeba) Mezitím vmíchejte do lihu 1 ml esenciálního oleje (např.z máty, levandule, šalvěje, tee trea nebo eukalyptu) a vše přidejte do mýdlového roztoku. Přelijte do uzavíratelné láhve. Před samotným použitím nechejte 4 dny stát v chladu. Šampon vydrží po dobu cca 5-6 týdnů v lednici. Před použití protřepte.
Alkohol se přidává pro zvýšení životnosti šamponu. Dalšími možnými přísadami do domácích šamponů mohou být třeba vejce, aloe vera gel nebo vitamín E v olejové formě."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zatera
8-20
8-20


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 10:34 pm    Předmět: Citovat

Tak tomu opravdu nerozumím. Slečna si sama odhání spoustu zákaznic, když nechce zveřejnit složení. Předpokládám, že to asi nebude nic šíleného, když jsou na fb pochvalné vzkazy a stížnosti jsou spíše skeptického a nedůvěřivého rázu, ne typu "zničilas mi vlasy".
I kdyby složení napsala, tak bych nebyla schopná umíchat stejný šampon, když nevím, v jakém poměru suroviny používá. No. Možná až se jednou dostanu na konec seznamu všech patlátek, co chci vyzkoušet, třeba si u ní taky něco objednám. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 7:57 pm    Předmět: Citovat

Zatera napsal:
Tak tomu opravdu nerozumím. Slečna si sama odhání spoustu zákaznic, když nechce zveřejnit složení. Předpokládám, že to asi nebude nic šíleného, když jsou na fb pochvalné vzkazy a stížnosti jsou spíše skeptického a nedůvěřivého rázu, ne typu "zničilas mi vlasy".
I kdyby složení napsala, tak bych nebyla schopná umíchat stejný šampon, když nevím, v jakém poměru suroviny používá. No. Možná až se jednou dostanu na konec seznamu všech patlátek, co chci vyzkoušet, třeba si u ní taky něco objednám. Very Happy


no....asi se holt tak děsně bojí copyrightu....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2013 10:39 pm    Předmět: Citovat

Holky, nechci být za zlou ale... tady je o slečně podnikatelce diskuze, já bych nic neobjednávala... http://www.votocvohoz.cz/forum/off-topic/232414-trestni-oznameni-na-rybu91?page=1
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 7:43 am    Předmět: Citovat

Souhlasím, situaci kolem této slečny už delší dobu na stránkách votocvohoz sleduju a rozhodně ve mne nebudí důvěru a dojem serióznosti, neobjednávala bych. Confused

enkelinkiskanka napsal:
Holky, nechci být za zlou ale... tady je o slečně podnikatelce diskuze, já bych nic neobjednávala... http://www.votocvohoz.cz/forum/off-topic/232414-trestni-oznameni-na-rybu91?page=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.