Chemicky barvené vlasy: odrosty, vymývání, zesvětlování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c93de4aa85bda055219493519fdfd41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:08 am    Předmět: Heřmánek Citovat

Se zarmoucením se musím pochlubit, že jsem si nabarvila vlasy a ta barva mi chytla o hodně tmavší, než měla Shocked Jako- není to tak hrozný, jsem teď skoro černovlasá Confused , ale tak jsem zjistila, že světlejší jsou přeci jen lepší... Prosím poraďte mi někdo, jak je zesvětlit, už na chudinky nechci patlat další chemii.... Už nikdy je nebudu barvit... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:31 am    Předmět: Citovat

Jéje Nath Shocked
No jo, člověk si holt některé věci musí vyzkoušet na vlastní kůži, aby zjistil, že to není pro něj, no.... Confused
S tím zesvětlováním asi záleží na tom, jestli to byla trvalá barva nebo nějaký přeliv jenom.... Na kolik umytí bylo napsáno na krabičce?
jinak s barvením zkušenosti nemám bohužel, takže ani se sesvětlováním Sad ale určitě se tu najde někdo zkušenější, kdo Ti poradí Smile Držím palce, ať máš zpátky svoji zlatou hřívku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Jéje Nath Shocked
No jo, člověk si holt některé věci musí vyzkoušet na vlastní kůži, aby zjistil, že to není pro něj, no.... Confused
S tím zesvětlováním asi záleží na tom, jestli to byla trvalá barva nebo nějaký přeliv jenom.... Na kolik umytí bylo napsáno na krabičce?
jinak s barvením zkušenosti nemám bohužel, takže ani se sesvětlováním Sad ale určitě se tu najde někdo zkušenější, kdo Ti poradí Smile Držím palce, ať máš zpátky svoji zlatou hřívku Smile

No, právě že to je normální barva na milion umytí.... Ale snad to trochu "povolí", když budu na sluníčku a párkrát to umyju... Mamce jsem barvila na blond a taky se jí to pak trochu ztratilo ..... Nevypadá to tak hrozně, jen s těma tmavýma vypadám tak nějak přísně a drsně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

No potěš, Nath Laughing Někde tady je o tom vlákno, ale počítej s tím, že ti to s hlavy moc nepůjde. Hlavně pozor na experimenty, ať ty vlasy nezničíš. To by byla hrozná škoda Smile Hlavně zpátky neodbarvovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 9:36 am    Předmět: Re: Heřmánek Citovat

Nath napsal:
Se zarmoucením se musím pochlubit, že jsem si nabarvila vlasy a ta barva mi chytla o hodně tmavší, než měla Shocked Jako- není to tak hrozný, jsem teď skoro černovlasá Confused , ale tak jsem zjistila, že světlejší jsou přeci jen lepší... Prosím poraďte mi někdo, jak je zesvětlit, už na chudinky nechci patlat další chemii.... Už nikdy je nebudu barvit... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Myslím, že Ti s tímhle pomůže Sarahpentium. Sára se v tomhle dost vyzná. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
No potěš, Nath Laughing Někde tady je o tom vlákno, ale počítej s tím, že ti to s hlavy moc nepůjde. Hlavně pozor na experimenty, ať ty vlasy nezničíš. To by byla hrozná škoda Smile Hlavně zpátky neodbarvovat.

No, barvit je nehodlám a už vůbec ne zesvětlovat... Dneska si je umyju a uvidím, jestli to třeba trochu povolí... Tmavší byrvy mi nikdy moc nedržely, tak snad i tahle... Byla to barva od Garnier, tak snad si dá říct. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Daniela napsal:
No potěš, Nath Laughing Někde tady je o tom vlákno, ale počítej s tím, že ti to s hlavy moc nepůjde. Hlavně pozor na experimenty, ať ty vlasy nezničíš. To by byla hrozná škoda Smile Hlavně zpátky neodbarvovat.

No, barvit je nehodlám a už vůbec ne zesvětlovat... Dneska si je umyju a uvidím, jestli to třeba trochu povolí... Tmavší byrvy mi nikdy moc nedržely, tak snad i tahle... Byla to barva od Garnier, tak snad si dá říct. Rolling Eyes


Garnierky se vymývají, to je pravda, mě teda dost, bohužel. I proto jsem se alespoň načas vrátila ke svojí Palette. Ale upřímně, s odbarvování a zesvětlování já mám hrůzu - a je to hlavně proto, že nemám žádný zkušenosti a vlastně se v tom dost neorientuju. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Daniela napsal:
No potěš, Nath Laughing Někde tady je o tom vlákno, ale počítej s tím, že ti to s hlavy moc nepůjde. Hlavně pozor na experimenty, ať ty vlasy nezničíš. To by byla hrozná škoda Smile Hlavně zpátky neodbarvovat.

No, barvit je nehodlám a už vůbec ne zesvětlovat... Dneska si je umyju a uvidím, jestli to třeba trochu povolí... Tmavší byrvy mi nikdy moc nedržely, tak snad i tahle... Byla to barva od Garnier, tak snad si dá říct. Rolling Eyes


Garnierky se vymývají, to je pravda, mě teda dost, bohužel. I proto jsem se alespoň načas vrátila ke svojí Palette. Ale upřímně, s odbarvování a zesvětlování já mám hrůzu - a je to hlavně proto, že nemám žádný zkušenosti a vlastně se v tom dost neorientuju. Wink

No, trochu jsi mě uklidnila Smile Palette mi jednou chytla na růžovo, naprostá katastrofa, ale naštěstí to byl jen šampon Rolling Eyes Vypadala jsem jak žvýkačka, potom to bylo červený a pak veverkově zrzatý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Nath napsal:
A.d.é.l. napsal:
Nath napsal:
Daniela napsal:
No potěš, Nath Laughing Někde tady je o tom vlákno, ale počítej s tím, že ti to s hlavy moc nepůjde. Hlavně pozor na experimenty, ať ty vlasy nezničíš. To by byla hrozná škoda Smile Hlavně zpátky neodbarvovat.

No, barvit je nehodlám a už vůbec ne zesvětlovat... Dneska si je umyju a uvidím, jestli to třeba trochu povolí... Tmavší byrvy mi nikdy moc nedržely, tak snad i tahle... Byla to barva od Garnier, tak snad si dá říct. Rolling Eyes


Garnierky se vymývají, to je pravda, mě teda dost, bohužel. I proto jsem se alespoň načas vrátila ke svojí Palette. Ale upřímně, s odbarvování a zesvětlování já mám hrůzu - a je to hlavně proto, že nemám žádný zkušenosti a vlastně se v tom dost neorientuju. Wink

No, trochu jsi mě uklidnila Smile Palette mi jednou chytla na růžovo, naprostá katastrofa, ale naštěstí to byl jen šampon Rolling Eyes Vypadala jsem jak žvýkačka, potom to bylo červený a pak veverkově zrzatý Very Happy





vypadala jsem jak žvýkačka.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tak to mě připomíná: vždycky se mě líbily takový ty mahagonový a švestkový a takový zvláštní barvy. Tak jsem si jí koupila a švihla to na hlavu. Super, měla jsem růžové odrosty!!!!! Pořád jsem si říkala, že to přežiju do dalšího barvení, ale když přišel do práce pán a mezi řečí prohodil: "vy se mě líbíte i s růžovou hlavičkou".. tak jsem se hluboce zastyděla a ještě ten samý den jsem přebarvila na mou barvu. (odstup mezi barveními byly pekelný) Evil or Very Mad Modlila jsem se, aby to vlasy přežily a naštěstí super, bez úhony. A v té době jsem se zapřísáhla, že už do žádných experimentů prostě nejdu. Nemá to smysl. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:19 am    Předmět: Citovat

Přesně můj případ Smile
Taky se budu modlit Rolling Eyes Když jsem šla včera spát, tak jsem si říkala: "!Prosím, až se probudím, tak ať zjistím, že to byl jen hloupý sen Wink No a nic Crying or Very sad ale každopádně zkusím zábal z heřmánku, tím snad nic nezkazím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.