MIXA - kozmetika pre citlivú pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f899addbef23146fb72872342a52e9a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 5:27 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Do Rossmanu jsem dneska neměla cestu.

Ale spíš jsem se chtěla zeptat, jaké s tím mají zkušenosti ti, co mají citlivou a navíc i mastnou pleŤ? Protože zatím všichni, co přispívali, tak nehodnotili tady ten CC krém, nebo mají suchou pleť, a to já nemám. Já bych to používala pouze pod makeup, popřípadě občas na noc, tak jestli to vůbec má cenu. Něco, co hojí ty rudé fleky po akné bych uvítala...


Morgyš, mám přecitlivělou, smíšenou plet, navic akne rosacea - a krem mi vyhovuje ( používám ten anti-rednes, má světle zelený nádech).

Předtím jsem měla Eucerin z lékarny - proti červenání pleti - ten byl taky fajn, ale je jednou tak drahý. Když tyhle dva kremy porovnám, tak účinky na plet jsou úplně stejné - ale cenově vychází lépe právě Mixa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 5:40 pm    Předmět: Citovat

Monere napsal:
Morganna napsal:
Do Rossmanu jsem dneska neměla cestu.

Ale spíš jsem se chtěla zeptat, jaké s tím mají zkušenosti ti, co mají citlivou a navíc i mastnou pleŤ? Protože zatím všichni, co přispívali, tak nehodnotili tady ten CC krém, nebo mají suchou pleť, a to já nemám. Já bych to používala pouze pod makeup, popřípadě občas na noc, tak jestli to vůbec má cenu. Něco, co hojí ty rudé fleky po akné bych uvítala...


Já mám citlivou i mastnou a zároveň léčím akné. Krém je to super, lepší než všechny, co jsem měla od Biodermy, která je dvakrát tak drahá. Hlavně teď v zimě je parádní, protože i když mám mastnou pleť, tak jsem měla občas suchý místa nebo mi po umytí pleť hodně pnula. Krém vypadá docela hutně, ale krásně hydratuje a nejsem po něm vůbec mastná, což se divím. Akné se mi po něm nezhoršuje a celkově je na pleti hodně příjemný, ale co se začervenání nebo jizev týče, tak nevidím žádnou změnu. Tudíž super hydratační krém, po kterým nejsem mastná ani nedráždí ale to je tak asi všechno. Slyšela jsem, že na jizvy pomáhá avokádový olej, ale sama jsem nezkoušela.


Tak to mame asi podobnou plet. Mam smisenou, a pne mi, hlavne teda v zime je to na tom obliceji citit. Brousim si zoubky na jeden z tech na ruce, ale zkousela jsem to telove mleko (z testeru, 400ml) a zdalo se mi paradni na tu moji susinku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 12:35 pm    Předmět: Citovat

Zkušenost s krémem proti červenání pleti (CC?): Proti červenání asi fakt působí, obyčejně bývám na mrazu jako hejl, ale přijde mi, že vysušuje nebo minimálně nehydratuje. Vždycky se pod něj mažu ještě tím jejich 10% krémem, jinak mám pocit, že jsem si na suchej ksicht natáhla igelit. Celkově na mě ten krém působí dost plastově. Což je škoda, protože ten protičervenací efekt je fakt skvělej.
Jo a nějakou vůni z toho cítím taky, ale nevadí mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.