(ne)Vypadáš skvěle, aneb zrušit vizášisty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 206, 207, 208  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff63c36697c50da4c23dfb383a22ec6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Awerin napsal:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1168934943-vypadas-skvele.html tu je odkaz je to vysílání 18.5.2007 Wink
To sem viděl.Myslím,že ten její přítel dostal infarkt Evil or Very Mad .


Já myslím, že přítele buď trefí, až ji uvidí, nebo půjde a zmasakruje všechny ty "úžasné" vizážisty...
A ty dámy, co kritizují ty vlasy a plácají tam nesmysly jakože má vlasy všechny stejně dlouhé... No to radši mlčím, protože bych musela být velice sprostá... Hlavně žev všechny ty odbornice mají takové ubohé, oškubané, řídké vlasy... No a ten "vlasový génius" s vyholenou hlavou... škoda slov... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:


Já myslím, že přítele buď trefí, až ji uvidí, nebo půjde a zmasakruje všechny ty "úžasné" vizážisty...
A ty dámy, co kritizují ty vlasy a plácají tam nesmysly jakože má vlasy všechny stejně dlouhé... No to radši mlčím, protože bych musela být velice sprostá... Hlavně žev všechny ty odbornice mají takové ubohé, oškubané, řídké vlasy... No a ten "vlasový génius" s vyholenou hlavou... škoda slov... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


..mě taky nic jinýho, než sprostý slova nenapadaj. Néé, já to nebudu komentovat.....snad....někdo by potřeboval naplácat Twisted Evil Twisted Evil Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

teď jsem se na to taky podívala- no vlasy měla krásné a neponičené...tenhle nynější účes asi bude muset fenovat, aby měl ten "objem" - a brzo si je zničí... v jejím případě je to teda škoda... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Naplácat, jojo, to je to správný slovo.... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Naplácat, jojo, to je to správný slovo.... Evil or Very Mad


Já bych řekla, že naplácat je slabé slovo... Wink Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
hapers2 napsal:
Naplácat, jojo, to je to správný slovo.... Evil or Very Mad


Já bych řekla, že naplácat je slabé slovo... Wink Twisted Evil
Co naplácat,bych je seřezal,že by si tejden nesedly Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

tak sem se na to taky koukla..... no skoda, ohromna Sad
me vubec tyhle porady dost odpuzujou, misto , aby tam ti vizazisti podtrhli individualitu a jedinecnoou krasu tech holek, tak je tam ostrihaj, nalici a oblecou jako podle sablony,.... absolutne bez respektu k jedinecnosti tech holek, jejich predchozimu stylu, zpusobu zivota atd....
nez se te holce pritel vrati, naliceni se ji smaze (a pochybuju, ze by ji tam ten slozitčej mekeup naucili), obleceni ji beztak jenom pujcili, takze jediny, , co ji zustane, bydou osklive ostrihany vlasy, ktery ji budou dorustat roky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:28 pm    Předmět: Citovat

No kdyby jí to třebas jen ustříhli do jedné roviny (třeba do půl zad) a sestříhali kolem obličeje a změnili pěšinku...ale takhle to oškubat po celé hlavě Evil or Very Mad , vždyť jí to uplně protenčili a žádný objem ji v tom držet nebude, ani když to vyfouká (vlastní zkušenost)...ach jo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 4:20 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
tak sem se na to taky koukla..... no skoda, ohromna Sad
me vubec tyhle porady dost odpuzujou, misto , aby tam ti vizazisti podtrhli individualitu a jedinecnoou krasu tech holek, tak je tam ostrihaj, nalici a oblecou jako podle sablony,.... absolutne bez respektu k jedinecnosti tech holek, jejich predchozimu stylu, zpusobu zivota atd....
nez se te holce pritel vrati, naliceni se ji smaze (a pochybuju, ze by ji tam ten slozitčej mekeup naucili), obleceni ji beztak jenom pujcili, takze jediny, , co ji zustane, bydou osklive ostrihany vlasy, ktery ji budou dorustat roky....

Někde (myslím, že to bylo k diskuzi k Vypadáš skvěle, ale nejsem si jistá) jsem četla, že v Británii existuje podobný pořád, jenže tam opravdu radí tomu člověku, co mu bude slušet - tedy co třeba nosit, když má hoka velký zadek nebo malý prsa apod. A to mi přijde dobré, protože někdo prostě opravdu tápe a oblíká se naprosto nevhodně ke svému typu a po změně třeba prokoukne. Ale tady v tomhle paskvilu se prostě vyráběli lidi podle šablonky. Šablonka pro holku byla oškubat, promelírovat, pro kluka ostříhat, nagelovat, popř. taky promelírovat. A navlíknout nejnovější hadry, ať už v nich ten člověk vypadá sebevíc směšněSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

Uf Dančo - naprosto souhlasím - napsala jsi moje myšlenky.... oni se tím živí a proto valí tyhle šrouby holkám do hlavy- já už se osypávám jen při slově "trendy" Vidíš to na volbách Miss- oni tam z těch holek udělají skoro stejný kopie, jedna jak druhá, stejný vlasy, stejný hadry a líčení - vůbec nevím, proč a jaký to má význam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 206, 207, 208  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.