Novacik s prosbou o pomoc :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Siglavy
0-7
0-7


Založen: 29.7.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 8:40 am    Předmět: Novacik s prosbou o pomoc :-) Citovat

Ahoj som tu nova tak ako kazu slusne mravy najprv sa asi trosku predstavim Smile Som Slovenka (ako ste si uz stihli asi vsimnut Very Happy) a momentalne zijem, pracujem a studujem v CR. Rada pocuvam hudbu roznych zanrov, pozeram filmy a jazdim na konikoch. Na dlouhevlasy som sa prihlasila hlavne preto, lebo potrebujem radu. Kedysi som mala vlasy huste a dlhe pod zadok, niekedy v puberte som sa dala ostrihat a teraz sa pokusam nechat si vlasy zas narast, ale nejak to nejde. Vzdy mi narastu len vlasy v strede a po bokoch ich mam stale krate a dolamane, takze aj ked trosku podrastu, musim si ich nechat podstrihnut vsetky, aby som nevyzerala ako carodejnica (v strede dlhy pas vlasov a po bokoch kratke chmiri). Uz ma to celkom hneva, lebo mam dojem, ze takto mi tie vlasy nikdy nenarastu. Rozmyslala som aj nad tym, ci to nieje kvoli tomu, ze si na noc zapletam vlasy do copu. Za vsetky rady vopred velmi pekne dakujem! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iska
0-7
0-7


Založen: 22.8.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 11:40 am    Předmět: Zkus tohle Citovat

S vlasy je to složité. Jsem tady taky nová, takže na mé rady moc nespoléhej, ale mám vlasy do pasu a můžu ti říct, že pokud používáš chemii, šampony se silikony, fénuješ, kulmuješ atd. tak toho radši nech. Mrkni se na http://www.fler.cz/u-zelene-vetevky a zkus jejich šamponky Smile
Hodně štěstí a dlouhých, krásných vlasů přeje
Iska Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 12:34 pm    Předmět: Citovat

Taky bych v první řadě přestala vlasy týrat (nefénovat, nekulmovat, nežehlit, nebarvit, nedávat trvalou, při česání ty vlasy nervat, nezavírat do zipů apod.), dále bych ty nejhorší konečky zastřihla a používala na ně nějakou péči - oleje, séra. Hodně pomohou také různé masky a zábaly. Koupit kvalitní šampón a balzám.
Dále mě třeba napadá používat různé vodičky na vlasy. Mně se třeba dost osvědčil Biohar, ale doporučuje se tady ještě lopuchový výluh, bioaqunol apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zanett
0-7
0-7


Založen: 4.10.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 3:21 pm    Předmět: predlžené vlasy a ích regenerácia Citovat

Ahojte, tak v skratke sa predstavím, volám sa Zanett a som so Slovenska, na toto skvelé forum som narazila náhodou ako som hladala a internete pomoc a následné riešenie. Môj problém tkvie v tom že som si dala tento rok v júli predlžiť vlasy keretínovou formou, pred dvoma dňami mi ích kaderníčka dávala dole kvôli posúvaniu. Ked mi ích dala dole hrôzou som zistila že vlasy mi vôbec nenarástli a skôr sa mi zdá že sú o niečo kratšie. Veľmi súrne Vás prosím o pomoc, dá sa moje vlastné vlásky zdregenerovať aby sa nelámali a narástli aj ked mám predlžené vlásky. Rozhodla som sa že v decembri idem k inej kaderníčke a dám si euroloky. Prosím ak má niekto skúsenosti s regeneráciou a rastom vlasov pri predlžení, poradte. Používam myslím že naozaj kvalitné prípravky od macadámiových výrobkov až po kokosové zábaly. Moje vlastné vlasy mám o niečo dlhšie ako po plecia. Dakujem za akúkolvek odpoved Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.