Medená henna vs. čierna henna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d84a830a472a39180b93492acc2f9c62Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Satty
0-7
0-7


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 7:07 am    Předmět: Medená henna vs. čierna henna Citovat

Dobrý deň,
rada by som sa opýtala, či má niekto skúsenosti s henovaním - z bordovej/medenej henny na čiernu?
Dlho som si henovala vlasy, potom som si ich dvakrát zafarbila chemicky na červeno, ale odtieň mi vydržal asi tak 2-3 umytia Smile , potom som si začala znovu henovať vlasy, ale to čo som už mala zafarbené chemicky červenou, to mi chytilo velmi pekne, ale moje výrastky (hnedá, stredne tmavá) to chytilo iba tak na pár umytí.
Tak som rozmýšlala, kedže chcem na sto percent ostať pri prírode a chémiu už nikdy nepoužiť, chcela by som vedieť, či je to vôbec možné ??
Chytilo by mi to?
Farba mojích vlasov je momentálne taká hnedo-bordová Smile

Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 8:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej Smile

Ze svetlejsi na tmavsi odstin to jde u henny vzdycky, opacne je to mnohem horsi Smile

Ovsem zalezi na tom, jak dobre ti bude chytat indigo ... to se samo osobe docela vymyva Sad A tim padem ti asi bude prosvitat cervena v delkach.

Da se to castecne vyresit castejsim hennovanim aspon ze zacatku, nez se barva na vlasy zase nabali (na odrosty i do delek) ale chce to zkusit.

Nekomu na hlave indigo drzi jak pribite a jinemu se z hlavy stehuje jen co projde kolem kaluze vody ...

Kazdopadne preju hodne stesti Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.