vlasy se mi dělí do pramínků:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9eb7b2dfab3f9ccd0c13d4ac98e55bceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

No, jsem zvědavá na fotky, ale jinak pramínky ve vlasech se mi dělají taky, ale nezdá se mi to jako něco hrozného, ale možná to není úplně ten druh pramínků, o kterých mluvíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Díky všem za reakce, i když mě moc nepotěšily:-( Ještě sem pro jistotu přidám fotky před a po učesání, jen co tu bude moje drahá polovička, aby mě vyfotila zezadu. Jinak vlasy mám dlouhé o něco víc než do poloviny zad, a o něco míň než do pasu, a úplně rovné. Tyhle pramínky jsou přibližně od poloviny dolů. Šampon jsem měla Head&Shoulders a teď mám GLISS KUR oil nutritive. A kondicionér Sunsilk, ale když jsem o něm dneska řekla svojí masérce, která se v tom taky trochu vyzná, tak se úplně lekla, říkala, že Sunsilk je snad nejhorší..


Týýjo, já se v tobě úplně vidím Laughing Laughing Vlasy o něco delší jak do půl zad, ale ještě ne do pasu, moc se mi nemastí, hodně třepí a lámou, používám Gliss Kur Oil Nutritive (head ´n shouders tam mám někde taky, ale nepoužívám) a pramínky jak jsem psala se mi občas udělají taky.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Tak, do svojí galerie jsem umístila ty dvě fotky - před a po učesání. Jsem zvědavá, co vy na to:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

TAk to je zvláštní...Ale nemůžu říct že by se mi to nelíbilo podle mě se to nedá považovat za vadu =)Nedáváš si třeba moc kondicionéru a šamponu?A nebo si zkus koupit nějaký přírodní přípravek který drží tvar vlasů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2007 10:31 pm    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Tak, do svojí galerie jsem umístila ty dvě fotky - před a po učesání. Jsem zvědavá, co vy na to:-)


Opravdu zajímavý jev Very Happy . Dělá to na mě dojem, že jsou ty vlasy dole trochu mastnější...možná by pomohla změna šampónu - zkusila jsi nějaké přírodní šampony? Spousta lidí tady včetně mě má s nimi dobrou zkušenost, že jsou vlasy po nich takové huňatější. Logona, Urtekram, Lavera, Cannaderm,...mrkni do fóra "Která vlasová kosmetika je nej". K tomu třeba ještě vypustit kondicionér, pokud ho používáš.
Nepřijde mi, že je to nestříháním nebo menší hustotou vlasů ve spodní půlce. Já vlasy nestříhám, dole je mám méně husté, než nahoře, a tohle se mi nedělá. A když už, tak musejí být vlasy hodně mastné.

Ale jinak - rozhodně to nevypadá špatně, možná to ani nestojí za to, aby sis s tím dělala takové starosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 7:08 am    Předmět: Citovat

Výsledky jsou s kondicionérem i bez něj stejné. I když já jsem dřív kondicionér vůbec nepoužívala, a teď jen ten Sunsilk, můžu zkusit jiný. Četla už jsem tu spoustu zkušeností s těmi šampony, tak zkusím ten Urtekram s aloe vera a ještě jojobový olej. Uvidíme:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 8:03 am    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Výsledky jsou s kondicionérem i bez něj stejné. I když já jsem dřív kondicionér vůbec nepoužívala, a teď jen ten Sunsilk, můžu zkusit jiný. Četla už jsem tu spoustu zkušeností s těmi šampony, tak zkusím ten Urtekram s aloe vera a ještě jojobový olej. Uvidíme:-)



To je jasny, to je tema samponama, co pouzivas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

Tohle dělaly vlasy jedné mé známé - ona to přičítala tomu, že má vlasy hodně hladké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Mně to taky občas dělá, ale mám vlasy spíše hrubší. A to pramínkování přičítám tomu, že si do vlasů pořád hrabu a šahám, ale fakt skoro pořád a nebo taky větříku, který mi je rád zacuchává a ony se pak do těch pramínků spletou. Ale nemyslím si, že by se mi tím šaháním nějak víc mastily...už abych měla dlouhé vlasy, pak už je nechám trochu svobodně žít a nebudu je pořád kontrolovat a měřit každý milimetr Rolling Eyes Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 9:51 am    Předmět: Citovat

To je možné, já si do vlasů taky pořád sahám, i když je mám dlouhé. Nejhorší, co dělám, je, že hledám roztřepené konečky (to není až taková práce), a "rozjíždím" je. Nenávidím se za to, mám takový pocit, že je to skoro podobné závislosti na drogách:-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.